Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
Profilova fotka
hm holky co s vami ze nikto nic nepridava...uz mi je dlho..=(
Odpovedať
adrianka, skús sa začať učiť, nebude ti dlho :D ja neviem čo skorej... ale musela som dať poobedného šlofíka, lebo som padala od únavy... a ešte aj tí hokejisti blbo hrali... ako dopadla akcia "SAVO" ? :D
Odpovedať
Profilova fotka
petra89 uz som nasla knihu s anglinou...=D...ale este som nestihla do nej kukuc..lebo som prala vesala sklada...chcela som si zriemnut ale tak nejak nevyslo..ale nevadi aspon nebudem mat problem zaspat..no nie?ja som hokej ani nekukala..vedela som ze sa neoplati.. akcia savo..uspesne :-D mozem cestne prehlasit ze sme bojovali tvrdo a neuprosne. vascsinu sme skolili a zvysny z utekali.. :-D (ale mam taky maly umelohmotny domcek s 4 otvormi a vo vnutri su granulceky..a tam pride mravcek spapa granulku taky malinku pojde domov a nakazi vsetkych bracekov a sestricky...aaaaaaaaa je po vsetkych..taky granulkovy mor..a teda moj granulkovy boj 8-) ) joj jaka som hrda na seba.. a dnes som sa nasmiala v praci tolko..hrali sme s sefom taku hru rychly prachy..urcite poznate... :-D ale to nebolo take..ale on vzdy vytiahol peniaze a ja nieco ukazala..typu zapastie laket,palec..tolko som sa nasmiala..nevyznie to tak dobre..ale ja som z toho mala asi hodinu rehoty..
Odpovedať
adrianka, viem si tú hru so šéfom predstaviť :D najlepšie sú takéto spontánne blbosti :D inak, to máš nejakého mladého šéfa, alebo ako? Akcia SAVO teda úspešná, no super ... :) ten granulkový boj je super, môžeš byť na seba právom hrdá :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
no petra v podstate hej ma tak asi 35 rokov, zenaty 2 deti..ale proste s nim sa tak dobre zabava na takych sprostostiach cisty koniec..ale tak uz sa tesim na zajtra ze co zase vymyslime.. no ano..skoda ze som musela doniest obete aj ja (nohavice) ale stalo to zato..
Odpovedať
Profilova fotka
baby moje ja som teraz taka smutna z toho vsetkeho co sa okolo mna deje. nechapem už takmer ničomu :-(
Odpovedať
miška a čo sa deje? rýchlo sa ozvi, robím si starosti o teba :(
Odpovedať
Profilova fotka
misi ta co stalo sa este nieco? dufam ze vsetko dopadne tak ako chces..
Odpovedať
Profilova fotka
adrianka včera mi drahý oznámil na tutovku že ak sa to zomelie z jeho otcom zle tak sa budeme sťahovať do bratislavy a to sme sa ešte len teraz zabývali a do bytu sme vrazili strašné peniaze a neviem, kde by sme vzali na to aby sme si v BA prenajimali byt ked tam prenajmi stoja okolo 500eur a na to by padla cela jedna vyplata. Joooj normalne som sa v noci ja ateistka modlila aby ten ich rozhovor dobre dopadol. :-( Peti až tak vážne to nie je ale má to pár pekných alternatív konca 1. bud´d pojdeme bývať do BA 2. Z drahého sa stane polosirota 3. Drahý preberie rodinnú firmu a naďalej si budeme spokojne žiť v našom terajšom zariadenom bytíku
Odpovedať
a jeho otec je nejako vážne chorý, alebo prečo sa toto musí riešiť? držím palce aby to dobre dopadlo...
Odpovedať
Profilova fotka
Peti vážne chorý tak na ten jeho starý mozog, hlavne je veľmi zaostalý a odmieta inovácie vo firme, ktoré sú už veľmi potrebné a drahý keď sa mu snaží pomôcť tak on to odmieta a potom mu hovorií že málo pomáha. Pritom teraz makal 7 dní v týždni, ani sa chúďatko poriadne nezastavil. Ale nad starým je škoda reči je to obyčajný otrokár a jeho mama deto to isté
Odpovedať
Profilova fotka
misi dufam ze to dopadne dobre..ze vsetci dostanu rozum...proste to je sila..skoda ze sa toto neriesilo vtedy ked ste sa stahovali do bytu alebo este ste sa len mali stahvoat.. inak mne dnes drahy oznamil ze ten byt co sme v nom sa predava taze tiez skoncim tak ze musime ist do podnajmu..zas..i ked ma to pekne serie lebo som chcela nasetrit prachy..v january chcem zobrat byt na uver..no ako vidim..nic mi nepraje si splnit co chcem no..tak som zvedava jak to dopadne..
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby, držím vám palce aby vám to dobre dopadlo s tým bývaním...
Odpovedať
Profilova fotka
peti a ty ako s ucenim?
Odpovedať
Profilova fotka
tak caute kocky..dnes som bola u lekarky..aaa tehotna nie som ale predpisala mi nejake kvapky+kyselinu mam brat + vitamin E a dokonca ma vypisala na ultrazvuk prs ci jak to mam napisat..tak uz aj tam som sa objednala hoci nechapem naco to je
Odpovedať
Čau Adrianka, no, momentálne zabíjam celý deň učením psychiatrie... lezie mi to už dobre na mozog, už chcem mať po tomto skúškovom... :/ ty si mala podozrenie , že si tehotná? som ani nepostrehla... no ten ultrazvuk, to ani ja nechápem, prečo ta poslala, ale tak snáď to bude ok všetko...
Odpovedať
Profilova fotka
petra89 tak to ti nezavidim..ja som sa dnes ucila kusa anglinu ale nece sa mi ked svietu slniecko.. no ja mam take podozrenie kazdy mesiac kedze nemam pravidelny cyklus..a tento som zvladala fakt hrozne..prosene bolesti,zaludok naopak,...proste hruza.. no tomu ultrazvuku vobec enchapem..ale tak co uz no..najlepsie ze som sa bola objednat.tak tam bola sestricka a za nou 2 doktory..chlapy..vrrr...tak ale nemam na vyber idem tam 17.6 tak som zvedava ze co..najprv mi lekarka nieco splietala o mamografii ale ze este mam malo rokov tak zato ten ultrazvuk..len neviem aky to ma iny zmysel..ale snad sa dopatram na nete..fakt je ze ma potesili tie kvapky co mi predpisala..su na cyklus a plodne dni. Lebo podla ultrazvuku este nemam zvycseny tak folikul aby mohol byt oplodneny..staze asi tak k mojmu dnesnemu stastiu.. uz len vyhodit peta aby mi vybral liecik a kupil vitamin E.. :-D
Odpovedať
tak sa teda kuríruj a pekne nech Ti Peťo ide vybrať tie lieky... že mu odkazujem :D a troška sa aj kukni do tej angličtiny, to nikdy neuškodí :)
Odpovedať
Profilova fotka
no peti uz siel robit a pride az dalsi den rano..ale kupi mi aby som uz rano mala.. :-D hura hura... no ja idem uplne od zaciatku..celu anglinu..mam knihu pre samoukov...taze si to zopakujem a nieco nove sa naucim..ale teraz idem vonku vencit dastika..taze sa teeeeesim
Odpovedať
Profilova fotka
no poviem vam ze vikend bol strasny..boli sme sa najest v jednej restike..a za par hodin mi prislo tak zle ze som vsetko vyvratila..a dalsich 12 hodin lezala v postely co som nevladala robit nic nic nic..=( som taka nastvana tak dufam ze aspon vy ste prijemne stravili vikend..
Odpovedať
Profilova fotka
adrianka v sobotu som sa rozhadla zo svokrom, v nedelu zo svokrou a hladame si byt v ba, takze tiez jeden z tych krasnych vikendov, kedy som sa aspon dozvedela, co si o mna skutocne myslia ;-( Ale musím byť silná kvôli drahému, vkôli ničomu a nikomu inému
Odpovedať
miška, a svokrovci vás vyhodili vlastne, alebo ako? vy ste bývali u nich? lebo ja v tom mám trocha chaos, a mrzí ma, že s nimi máš také zlé vzťahy... :(
Odpovedať
Profilova fotka
ono byvali sme v ich byte, ktory vlastne nevlastnia oni, ale svokor dnes vyhlasil ze ak si do konca tyzdna nenajdem pracu alebo nepoziadam o pracu jeho tak sa mam zbalit a odist a na to si ma drahy zastal ze ak odidem ja odide aj on. Včera mi svokra povedala že ak sa nezmením( tý myslím že začnem držať hubu a nezastávať si svojho chlapa pred nimi) tak môžem odísť. Na mňa už toho bolo s nimi priveľa a hlavne ked mi ten ...povedal že som nejaká papuľnatá mladá dáma a vyhlasíl že kto chce si robotu nájde všade a hneď( podotýkam že je to tu technický raj a ja niesom technička) a svorkuša vyhlásila že ju nezaujíma moja rodina a prakticky ani ja... Nemám dôvod tu naďalej zotrvávať
Odpovedať
fúha miška, to muselo bytť hustéééééé :( fakt ti nezávidím situáciu... ale nevedela som, že si nezamestnaná, zas na druhej strane, toto by asi vytočilo aj našich, kebyže som nezamestnaná, ale nemuseli na teba tak vyletieť...
Odpovedať
Profilova fotka
no vieš čo ako hľadala som si tu prácu tak že som si naposielala a narozdávala okolo stovky životopisov a obvolala som cca 40 inzerátov a on mi povie že ja som si prácu ani nehľadala. Preto si otváram živnosť, len na dialku to nejde tak rýchlo kedže som pár dní čakala len na jeden dôležitý email z úradu... Tu ani nejde o to ako vyleteli na mňa ale hlavne o to ako sa správajú k milému...to ma mrzí viac
Odpovedať
fakt ma mrzí, že máš také problémy... :( drž sa, budem na teba myslieť...
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem Peti aspoň budeme mať reálnu šancu sa v BA stretnúť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
michala.s waaaaau este mi prosim ta napis co si akoze myslia o tebe okrem tej papuly?ty kokso sila to ti poviem.. a naco si otvaras zivnost?akoze co budes robit?no tak to mas fajn..ja som nad tym tiez uvazovala ale nemozme mat 2 zivnost..no dufam ze sa vam podari najst dobry byt..mi tiez uz hladame..mne dokonca vcera vecere petova babka o 22:35 prisla zaklopat preco svieti velke svetlo ze kto bude platit nedoplatky..(si myslela ze peto nie je doma =DD ale bola pocul to) sice nic nehovoril ale aspo o tom vie lebo sa to uz nestalo 1x.. a povie mi to este raz a jej poviem hned ze ja nenosim dioptricke okuliare len tak a ze kvoly nej si zrak nezhorsim.. a ozaj tvoj drahy si bude musiet hladat pracu tiez?
Odpovedať
Profilova fotka
Adi to riesit nechcem co vsetko som od nich pocula, ale nevadi mam ich v pazi. Zivnost si budem otvarat v tom co mas moznost vidiet aj na facebooku ;-) Drahý ide pokračovať na doktorantské štúdium na SAV v Bratislave a tam su take prijemne platove podmienky, na SAV robí už dva roky. Co sa týka ešte živností tak myslím že ich môžeš mať aj viacej, teda napr aj predavačka ale aj kozmetička a aj kaderníčka, napríklad. Inak to s tou babkou ti vôbec nezávidím ja by som asi z kože vyletela keby mne toto povedali... Som veľmi rýchli človek
Odpovedať
miška, takže ideš sa naplno venovať foteniu... :) inak, mňa napadlo, ty máš predsa vyštudovanú nemčinu, nie? :) a nedá sa u vás zamestnať aspon na polovičný v nejakej jazykovej škole? tam celkom fajn platia :) Adrianka, pošli do IP ako ťa nájdem na facebooku :D teda ak chceš :) a inak, s tou elektrikou čo si písala, no des toto :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?