Termín svadby - máj 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte plánuje tu niekto svadbu v máji 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dandy26 uz aj kostol ? tak to sme my ešte neriešili:)
Odpovedať
ivka no poriešili sme ho už nakoľko drahý ma 3 bratrancov podotýkam všetci traja sú súrodenci a zároveň farári tak sme už aj ten riešili.Niekto má problém vybaviť kostol a my máme problém vybrať hlavného farára nakoľko, všetci traja majú povinnosť byť v kostole čo najbližsie pri oltári.My riešime takéto prkotinky.Hlaqvné je že základ už máme. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kandrea nic sa neboj moja..my mame ten isty datum a tiez este nic nemame..iba salu zajednanu..zatial iba tak browsujem po nete..pozeram satocky..nejaku hudbu..a tak..myslim ze je este cas.. katka
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak my sme uz vcera aj vino kupili, kedze chcem mat vsetko ruzove,tak aj ruzove vino,,,ja ho uprednostnujem pred bielym a cervenym,,,a mali dobru akciu ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra33 tak určite je základ a dosť ťažko sa zháňa, my sme ju boli zajednávať koncom marca a majitelka vravela, že už sme tretí, čo sa pýtajú na ten dátum :D
Odpovedať
Profilova fotka
@vanilka26 aj trvanlivost ste pozerali ?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez uz typ na darceky pre hosti na taniere, take super cokoladky male v pastelovych farbach ale musim si pockat lebo maju nizku trvanlivost :-S Uz by som ich aj tak najradsej kupila ;-) Jaaaj babenky som taka rada ze uz tolko toho mam. Kostol, sala, fotografka, kameraman, ozdoba na auto, svadobne pohare, cast vyzdoby. No parada :-) A este tolko casu :-D Mimochodom som vcera rezervovala letenky do Pariza nech si s polovickou uzijeme aspon raz krasnu spolocnu romanticku dovolenku za slobodna a hned v meste lasky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj ivka,myslim,ze na vino zaruka ani nie je, ved ,cim starsie,tym lepsie aj kvalitnejsie no nie?? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vanilka26 tiež pravda , my chceme v lete tvrdy alkohol kupit
Odpovedať
Ahojte,ktoré ešte nemáte prístum do súkromky pisnite IP aby sme nepísali v 2 témičkách ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@taninka7 prečo sukromná ?
Odpovedať
@ivka219 tuším 2 strany do zadu som písala prečo,ale veď keď chceš môžeš ostať tu ;-) :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@taninka7 dakujem za "vrelé " prijatie do skupiny
Odpovedať
@ivka219 Sorry,ale veď ja som napísala že kto nemá prístup do súkromky nech mi napíše,pýtala si sa prečo súkromná,normálne som ti napísala že kde som to písala,ale poznám babenky ktoré nechcú íst do súkromky,veď môžeš verejne prispievať tuto...ja som to vôbec nemyslela v tom zmysle že ostaň tu,lebo tam ta nechceme.. ;-) |-|
Odpovedať
@ivka219 http://www.mojasvadba.sk/forum/sukrom... už som ťa tam pridala ;-) :-N =-)
Odpovedať
Ahojte,,tak ja 12.maja
Odpovedať
Profilova fotka
@cvigy ahoj ja plánujem 25.5.2012,šaty si už chodím pozerať teraz ale už mi stoho poriadne šibe!!!! neviem si vybrať ale rozhodla som sa nakoniec pre 2 salóny kde by som si určite na 100% vybrala.jeden je v Bratislave a druhy je v Komárne tak som zvedavá. Chcela by som nejaké extravagantne alebo potom honosné královské z vlečkou!!!ty už máš šaty vybraté???
Odpovedať
Profilova fotka
@fatimagozner neni na šaty ešte skoro?? ja by som tiež už išla skušať, ale bojim sa toho že mi z toho preskočí ked sa nebudem vedeť rozhodnuť..
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky ja by som aj kupila uz teraz saty, mam aj vyhladnute a su tie NAJ ale co sa tyka mojej vahy tak nehorazne skacem a bala by som sa ze priberiem tak to nechavam skor na poslednu chvilu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nikdy nieje skoro - treba vyskúšať všetky druhy šiat aby si vedela ktoré ti najviac sadnú - nemám rada robiť veci na poslednú chvíľu.
Odpovedať
Profilova fotka
@cvigy anoooo anoooooo 5. maja. =DDDD
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak ak ma prijmete, budem ďalšia "májovka" tu medzi vami ;-) my budeme mať svadbu 26.05.2012 no najskôr sme veľmi chceli 05.05. aby sme mali magický dátum, no nevyšlo nám to, lebo reštika, ktorú sme chceli už mala volné iba na 26.05. ale neva, aspon bude teplejšie aj večer :-D a to je asi tak všetko, čo zatial máme, už sme zaplatili zálohu za reštiku a teraz pôjdeme za farárom, chceli by sme mať sobáš o 16 tej, hádam bude mať rok dopredu ešte voľný termín ;-)
Odpovedať
@zuzanka558 Vitaj a poď k nám ;-) :-) Prístup ti idem dať ;-) :-N :-) :-) @lulumumu Vitaj! :-) jasné že príjmeme...s radosťou :-) šup do súkromky ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lulumumu Ahoj, aj ja mám vtedy termín, kde mate rezervovanú sálu?? my ešte nemáme ..
Odpovedať
Profilova fotka
My mame termin 26.5.2012 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vacica59 ahoj, no my sme rozmýšľali bud nad Kynekom alebo Rišňovcami (sme zo Zálužia, takže ani jedno nie je ďaleko) ale nakoniec sme sa rozhodli pre tie rišňovce. Je to tam pekné, veľkostne akurát (bude nás cca 60) a super ceny majú a krásnu výzdobu robia.
Odpovedať
Profilova fotka
@lulumumu kulturák v rišnovciach?? Ved aj v Záluží mate pekný kulturák.. preco nie tam?
Odpovedať
Profilova fotka
@vacica59 nie nie v kulturáku, my sme nechceli takú svadbu, kde si budeme musieť sami zhánať obsluhu a kuchárov a tak ;-) , toto je reštaurácia, aj s takým pekným dvorom
Odpovedať
Profilova fotka
@lulumumu Iha.. ešte som o nej nepočula.. ako sa volá?
Odpovedať
Profilova fotka
@vacica59 napíšem do IP, nech nerobím prílišnú reklamu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?