Termín svadby - máj 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte plánuje tu niekto svadbu v máji 2012? :-)
Odpovedať
Ahojte baby, tak aj ja sa pridávam na 12.mája:) Taninka pridás aj mna k vam?:) Ďakujem
Odpovedať
ahojte, tak včera veľkou náhodou sme stretli známeho (muzikanta, ktorého sme chceli) a dohodli sme si dva termíny 12 a 19 máj. No a teraz dilema, ktorý vybrať. :-) 12. 5 sa mi veľmi pozdávalo ale som rozmýšlala, že to bude finále MS v hokeji a náhodou sa tí naši trtkovia dostanú až tak ďaleko a na svadbe budú všetci odbiehať na hokej...zažila som to v roku 2002 ked sme boli majstri a tá svadba bola naozaj taká dotrhaná... tak preto zvažujem radšej 19.5. Poradí mi niekto ??? či už mi šibe rozmýšlať nad takou debilinou :-)?
Odpovedať
Ahojte baby prosim vas poznate starejsieho Igora Sucheho z Handlovej??mate s nim skusenosti???
Odpovedať
Profilova fotka
@annitt Mi mame 19.5. aspon tam nebudu same 12 :D:D a hokej si nenechame ujst :D
Odpovedať
Profilova fotka
@hanik11 ahoj,my v TT v Relax restaurant,oproti poliklinike (byvalay Brik) :-)
Odpovedať
..ahojte holky....neviete o nejakom ozaj dobrom DJ-ovi v okolí Košíc?..
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky počuli ste už o starejšom Robertovi Krchlíkovi??? je z Topoľčian..
Odpovedať
Profilova fotka
@stankarobko Ahoj nieje sice z Kosic,ale z Popradu a ako pozeram, kazdy si ho tu chvali vola sa DJ Benny...
Odpovedať
@euforia ahoj, fuuuha, ty riadne pokrocila, my sme stale pri datume 5.5 . sme sa zhodli :OD ale v septembri ideme na salu,.....sikulka si a aku vyzdobu planujete???
Odpovedať
Profilova fotka
@alenocka No nezda sa,uz mesiac som na tom istom, po vyplateny zaloh za salu,kameramana a fotografa,po vybaveni kostola a nakupu casti vyzdoby, poharov a ozdoby na auto som sa zasekla :-D Najblizsie idem na saty a stale po DJovi pozeram. Niesom si totiz ista hudbou a to sa mi vybera najtazsie, pretoze sa neda kazdemu vyhoviet :-( Sak to najhlavnejsie mas, sala a teraz uz ostava kamera a fotograf, a ked si toto vybavis na isty cas budes mat pokoj, pretoze ak chces ozaj dobrych tak su rychlo zajednani. A hlavne ked si z okoli Bratislavy, ale predsa len mas aj viac moznosti na vyber. Tak nech sa ti dalej dari :-D
Odpovedať
@euforia :OD salu,meme,ale iba vybranu, nie zarezervovanu :OD teraz riesim tento mesiac posledne skusky a v septembri snad statnice, a ktomu vyberam kuchynu, kachlicky do domu, no neviem co skor a na svadbu momentalne uz nemam cas ,.... aaaale v septembri idem na to, bo sice som z BA,ale nechcem za svadbu vyvalit mailant,svokra by to nerozchodila :OD Nechcem nic prehnane, ale proste podla predstav,.... :-D dj mame kamarata, tento mesiac idem sesternici za svedka a maju kamarotov fotografov a kameramana, tak mozno zuzitkujeme aj my :-N Na saty asi az buduci rok, trosku do formy sa musim dat 8-( Aj tebe nech sa dari. A sobas budete mat v kostole???Ja by som chcela vonku,len musim pozistovat,...
Odpovedať
@euforia ...Ďakujem krásne ... :o)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ivka219 ahoooj, aj my sme si vybrali presne tento istý termín...!! super
Odpovedať
ahojte nevesticky ja sa k vam tiez pridam. svadbu palnujeme na 5.5.2012...neviete mi poradit starejsieho a hudbu???
Odpovedať
Profilova fotka
@deniska36 Jeeej aj my mame svadbu 5. 5.2012. Salu mame zajednanu, hudbu tiez aj so zalohou a kameramana tak isto. Teraz uz len pomalicky nakupujem vecicky na vyzdobu. Dufam ze za knazom bude stacit ist v decembri, kedze je to tak trosku magicky datum.
Odpovedať
a akeho mas kameramana a hudbu???ak sa mozem opytat
Odpovedať
Profilova fotka
Ako kameramana mame Vladimira Supaka a ako hudbu Bonus bratov Vavrusovcov. Vy mate kedy svadbu?
Odpovedať
čaute, dátum je určený 19. 5. 2012...zajednaní sú muzikanti a starejší...teraz v blízkej dobe plánujeme ísť zarezervovať sálú.....a netuším čo s fotografom a kamerou............a postupne kupovať drobnostičky na výzbodu....jéj a ešte mám hotový návrh na oznámenie, ktoré dám niekde vytlačiť :-) Babule aké budete mať farebné kombinácie výzdoby?
Odpovedať
Profilova fotka
@annitt , ahoj , tak super , že datum, už mate , my výzdobu planujeme ružovo zelenú
Odpovedať
Profilova fotka
@annitt Tak ja planujem zlato-kremovo-bielu Cize skoro vsetky odtiene zlatej, kremovej, aj perletova biela moze byt. :-D No akurat dominovat bude zlata a biela ;-)
Odpovedať
@katka_mis aj ja tiez mam svadbu 26. maja 8-)
Odpovedať
@euforia aj mne sa velmi paci zlata a biela v hoteli, ktory mam objednany maju iba tuto vyzdobu, bielu milujem nie je co riesit :-N k tomu musim pripasovat svadobne pohare a oznamenia.
Odpovedať
Ahojte babenky vsetky zdravim :-N :-N :-N uz som tu dlho nebola .................co mate nove ako pokracujete s pripravami ja som na bode mrazu :-( zijem a pracujem v Anglicku svadba bude na Slovensku nestihnem vybavit vsetko cez 2 tyzdnovu dovolenku v juli :-( :-( :-( mam to najhlavnejsie zabukovane, zalohy ma iba hotel :-| nehovoriac o svadobnych oznameni :-( :-( to nebude dovolenka to budu vybavovacky a stresy ........ prijmem hocaku utechu a rady, lebo mam to kurnik zlozite. Viete mi poradit ci potrebujem fotografa ked budem mat kameramana aj fotky z toho spravi nie? Kolko asi stoji fotograf?
Odpovedať
@euforia @ivka219 tak pekne máte obidve....ste už na sto percent rozhodnuté? lebo ja sa neviem na sto percent rozhodnúť, ja by som klidne prijala farby aké máte vy aj všelijaké iné...ale dosť zvažujem žlto cyklamenovú...len to neviem na isto.....ale chcem si také serepetičky na výzdobu kupovať postupne, lebo to sa nezdá ale výsledná suma je dosť vysoká....tak preto by som sa mala na 100% rozhodnúť....
Odpovedať
Profilova fotka
@annitt ano my uz zrejme na 100% , uz len pozrieme pozriet nejake vecicky , vela toho do vyzdoby nechcem , lebo v jednoduchosti je krasa
Odpovedať
Profilova fotka
my chceme fialkovú výzdobu,už mi kamoška zohnala aj také chutné kamienky na vyzdobu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@irin12 Neboj bude vsetko OK, ja som v Irsku a vsetko v pohode stiham. Bola som v aprili doma, tiez na 2 tyzdne, zaplatila som zalohy za salu, kameramana, fotografa,bola som vybavit kostol a postupne kupujem cez bazar alebo tu v obchodoch na vyzdobu co sa mi paci. Mas cas, ziadnu paniku. Mam aj oznamka uz navhrnute len najst tlaciaren kde mi lacno a dobre vytlacia. Takze je cas. Momentalne skusam satky, uz mam svoje vybrate a buduci tyzden chcem ich este raz vyskusat, hoc su drahe ale zvazujem originalky kupit a neskor predam :-D Akurat mam s DJom problemy, lebo sa neviem rozhodnut a na to cas uz tika riadne :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@annitt Hej uz mam na 100% rozhodnuta, a hlavne aj preto lebo k mojej sale sa tato kombinacia hodi najviac. Bola som na kamaratkinej svadbe a som jej pomahala so zlatou vyzdobou a bola krasna tak chcem aj ja. Chcem aby svadba vyzerala tak trochu noblesne a zlata jej doda tu spravnu galantnost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@euforia mas nejake foto saticiek? rada by som videla,ja som este neskusala a kedze mam vacsiu konfekcnu velkost,neviem co mi pristane a ani v tych salonoch nie je velky vyber..
Odpovedať
euforia si moja krvna skupina tesim sa a velmi diky za rady ............ ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?