Termín svadby - máj 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte plánuje tu niekto svadbu v máji 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no pri vode, ale my tu tak pri vode pekne nemame :-( A Chcem sa opytat cajocky poculi ste nejake referencie na kameramana a tiez aj foti p. Krehela z Presova? Pozerala som fotky nic moc, ale zostrih videi celkom OK. A co sa tyka tych fotografov tak aj tak myslim, ze len na externe fotenie ich zavolam, viac aj tak netreba :-)
Odpovedať
@euforia zo svadobnej hostiny si myslim ze budes mat fotky od rodiny a tie stacia:-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej, tie mi budu stacit, hlavne budu nam na pamiatku len ako nas, paru nic viac
Odpovedať
Profilova fotka
@hanik11 my budeme mat v Relaxe (byvaly Brik oproti poliklinike pod VUCčkou)
Odpovedať
@euforia take externe fotenie chcete mat len vo dvojici? lebo co viem tak su aj pary ktore si beru zo sebou svedkov a prvyc druzbovsky "par" ...
Odpovedať
Profilova fotka
@ankajocka Nie nie, len my dvaja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hej som sa chcela opytat ci niekto ma nejake referencie ci skusenosti s fotografmi so Spisskej Novej Vsi konkretne s Catching a moment sa vola fotostudio :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No a uz som kupila drahemu manzetove gombiky, ako otvorila predavacka v zlatnictve suflik, hned mi padli do oka a som ich hned musela kupit :-D A mam uz aj balonky, to len tak nahodne som nasla v jednom obchode. Aaaaa uz som si spravila oznamko, uz len mensie kozmeticke upravy, pockat si na hodinu sobasa, ktoru si dohodnem na farskom urade a len vytlacit a hotovo. Ale este ho nechcem davat do albumu tu, lebo este niesom na 100% s nim spokojna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaa 26. mája! :D
Odpovedať
Profilova fotka
@katka_mis Vitaj pozeram ze si so Spiskej tak budes mozno kontaktovat ludi z okolia, myslim fotografa a kameramana tak dufam ze si budes s nami vymienat svoje postrehy, nazory a tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@euforia Ahojky! :) Áno ánoo.. Už môžem aj povedať, že mám rezervovaný Metropol a fotografov Lukačkovcov z Prešova. Rozmýšľala som najprv, že to je veľmi skoro všetko, ale teší ma, že aj iné nevesty májovky 2012 sa už tak poctivo pripravujú! :) Budem iba rada, ak si budeme radiť. Niet nad osobnú radu a skúsenosť! ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam 5 maja :-) a uz mame vybaveneho kameramana a salu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@katka_mis Jeeeej takze Lukackovcov, jasne, ja som ich chcela tiez, ale zvitazila nad nimi cena, pre mna su drahi aj ked len na exterierove ci interierove fotenie, podla mna su Nr.1, ale nechcem rodicov velmi financne zatazovat, aj tak toho maju este dost, tak pozeram dost na cenu. Preto by ma zaujimalo skusenosti pripadne referencie na inych ako Lukackovcov, lebo tych viem ze su dobri :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@euforia Jej, ďakujem, si ma potešila normálne! :) Ja som ich prácu pozorovala vyše 2 rokov.. :) Som si ich vysnívala. Sú drahí, to je pravda :( ale so snúbencom sme neodolali. :/ :) Brat mal na svadbe Grigera z Levoče, nebol zlý, ale je to stará škola. Chcelo by to niečo modernejšie, kreatívnejšie...
Odpovedať
ahojte akosi tu neviest pribuda a pribuda:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katka_mis Jaaaj tak dobre ze vravis, dalsi odskrtnuty ak by som nanho narazila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ankajocka Hej aj ty registrujes? Aj ja som vcera nad tym premyslala, 2012 bude bohaty na svadby a maj obzvlast :-D
Odpovedať
@euforia aspon bude veselo :-D :-N ato je mame este viac nez rok cas:-)
Odpovedať
@euforia podla zoznamu uzivateliek - maj2012- 44uzivateliek.. a este kolko ich je takych do datumu zadany nemaju ;-):-)
Odpovedať
Profilova fotka
preboha baby neblaznite však ešte vyše roka času...a ako vidim niektoré už aj kostol máte zajednaný to načo tak skoro?dobre niektore veci chapem aj mi už máme DJ-a ale ostatné ako kameraman, fotograf,sala to chcem až máj-jún..ak mi to ovšem niektorá z vás nevyfúkne :) hihi
Odpovedať
@mimiamiso ja napriklad nemam este nic :-N... dokonca ani termin |-|
Odpovedať
Profilova fotka
@ankajocka podľa mňa si z toho nič nerob však ešte kopeeeec času:)
Odpovedať
@mimiamiso ja si z toho dokopy ani nic nerobiim:-) casu dost.. s drahym sa na termine nejak zladime a ked nie budu svadby dve- s uradnym a potom cirkevnym sobasom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimiamiso Jasne ze mas casu, ja zavcas len presne pre to, co si povedala ako posledne, aby mi to nikto nevyfukol skor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj, ako tak pozerám nevestičky, ste už riadne pokročili.... ;-) to len môj drahý má na všetko čas, či ako.... ? hmmm.... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hanik11 bude to v relaxe (kedysi sa to volalo Brik,oproti poliklinike pod VUC ) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mozno uz bude aj foto a video v jednej osobe coskoro zajednane :-D Super cena, pekne fotecky :-D akurat to video stale hladam :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No nejak to tu stichlo. Babenky hladam rozne referencie na isteho pana Prochazku z Popradu, robi foto a vie zariadit aj video. Foto celkom v pohode, super cena ale nikto mi tu nevie podat nejake referencie ;-( Skoda lebo nad nim ozaj uvazujem ale no potrebujem vediet aj referncie od inych 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
nevestičky , nespinkame , len to tu uticha :) nebojte sa o rok tu bude poriadne rušno:) my sme pokrocili , mame zajednanu i hudbu uz
Odpovedať
Profilova fotka
No baby kecame.. čo už máte vybavené?? ako ste pokročili?? my sme ešte stále nenašli vhodnu sálu, už ma stoho asi šlak trafí.. dufam že to dobre dopadne.. Ale aspoň sa vytešujem z toho čo už máme ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?