Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@slalucka tak my nebudeme mít obřad se mší... to by přítel pokřtěný být musel, jinak stačí, když je pokřtěný jen jeden... co se týká slibu, u klasického je Bůh zmíněn pouze v poslední větě a ta se dá po domluvě vynechat... vždy záleží na faráři a na snoubencích, jak se domluví a k čemu je ochota... ale myslím si, že pokud ti dva myslí to, co říkají při slibu, vážně, tak to slibují hlavně sobě, což je pak krásné. Příprava by být měla, ale jak jde vidět, podplácet se dá kdekoliv.
Odpovedať
@marefa jsem absolutně needukovaná v téhle oblasti, ale souhlasím - všechno záleží na domluvě a jestli to myslí vážně, tak je to krásné za všech okolností:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slalucka No neboj ja jsem ve stinu stromu :) Fotografa mam sikovnyho, takze to urcite vsichni zvladneme
Odpovedať
Profilova fotka
tak jsme dnes konečně objednali hudbu na hostinu :-)
Odpovedať
my jsme dneska byli na schůzce s fotografem a zakecali jsme se na dvě hodiny. Jsme rozhodnutí potvrdit rezervaci, všem vám vřele doporučuju schůzku s fotografem před podepsáním zakázky. Ti naši jsou skvělý lidičky. Štěpán pohodář, sice jsem ho už viděla na kamarádky svatbě, ale stejně jsem nevěděla, bála jsem se, že budu mít třeba před ním trému, proto jsem raději chtěla Zuzku Scharf, že je to ženská... Ale Štěpán je skvělej, nemohla jsem si vybrat líp. S Helčou fotí spolu, ale ona mu dělá i vizážistku, takže jsme se domluvily, že by mně i nalíčila na svatbu, když nám budou fotit, prostě skvělý. začínám se už skoro těšit. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my to vcera po dlouhe dome vypustili uplne do sveta jako informaci :) Vizazistka a kdernik - objednani :) Misto na svatbu okoukle uz uplne bude sranda tam vylezt, ale pry kdyz uz jsem si to vymyslela tak to mam mit :) Tesime se cim dal tim vic a za 14 dni zkouset s babickou a obema maminkama saty
Odpovedať
Profilova fotka
dneska velky smutek, byli jsme po vsech vystraznych rad podivat na pristupovou cestu na kokorinsky hrad, vsechno super, az na 20 m pred mostem do hradu :( muzovu babicku bysme tamfakt nedostali, takze rezervaci zrusit a doufat, ze v liblicich bude jeste nabizene mistecko :(
Odpovedať
@cacenka_d tak to je smůla:-( Kokořínsko je krásné celé, z hradu i krásný výhled, velká škoda:-( tak držím palce, ať to v Liblicích vyjde - určitě je to osud a mělo to tak být ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slalucka Taky doufam, hlavne martin tam babicku chce, takze je to tak spravne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky. Tak my jsme se taky nakonec rozhodli pro tohle datum. A když jsem si tak pročítala, co všechno už máte zařízeno, začínám se obávat, abysme to vůbec všechno stihli. Svatba to bude veliká, protože přítel má dost početnou rodinu, ve které jsou velké svatby tradicí. Počítáme tak 50 lidí na oběd a k večer pak okolo 60 - 65 lidí. Zamluvené máme zatím jen místo na obřad, protože sehnat nějaký penzion nebo hotel s takovouto kapacitou (jak sálu, tak na ubytování) není tak snadné, jak jsem si původně představovala.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuziiiik Ja na tom nejsem o moc lip bud v klidu :) Odkud si treba me nejake misto na tu vasi oslavu napadne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Juchu saticky vybrany, zaloha zaplacena a jedeme dal :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
My jsme zatím u počítání lidí, které pozveme, podle toho vybereme ze tří předvybraných míst. Pořád si namlouvám, že bude určitě hezky a bude se hodit venkovní posezení, ale asi spíš ne. Největší problém asi bude sehnat catering, kde bysme mohli mít i část věcí z vlastních zdrojů. Nechci to všechno zařizovat sama, ale taky nechci platit zbytečně moc za věci, který od nich nepotřebujju.
Odpovedať
Profilova fotka
tak my mame spocitano, restaurace zamluvena, barvy na svatbu vybrany, oznameni jsem dneska pripravila, obrad zamluveny stejne jako muzikant na obrad a dneska vybrany saty, prstynky uz mame spocitany, takze se citim dobre, ze jsem v predstihu :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby kedy chcete davat oznamka?lepsie skor alebo neskor lebo na tri mesiace v lete ideme prec..co poradite?
Odpovedať
Profilova fotka
@brckapetka Ja ho mam hotove, ted to pujde do tisku, tusim tak cca za mesic, ze to dodelam, nadepisu a poslu
Odpovedať
@brckapetka já nevím, mě to přijde lepší dřív - alespoň se lidi mohou přizpůsobit a naplánovat si život :-) takže já počítám, že je budeme dávat tak v květnu...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
u nás se dávají až 14 před svatbou, ti co budou na hostině je jen nejbližší rodina a ta o tom už ví..
Odpovedať
se mi změnil profil z původního lucy_thomas
Odpovedať
@brckapetka ja je chci rozdavat v cervenci, až pojedu na Slovač, abych je tam měla s sebou...pak pozvani na hostinu budu roznaset tak mesic pred svatbou.
Odpovedať
tak, i když jsem měla pocit, že jsem v naprosté pohodě - dneska jsem měla fakt zlý sen o svatbě - zdálo se mi, že jsem až na svatbě, která vůbec nebyla tam, kde bylo plánováno, zjistila, že nejsou prstýnky, nebyl dort, po hnusným obřadu se všichni rozprchli a já bloudila po cizím městě a skončila s nějakou cizí paní v jejím sklepním úkrytu. no konec!!! asi tu svatbu zruším - vydrželi jsme to 10 let a tohle nemám zapotřebí :-))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky po delší době, tak jak pokračujete, děvčata? My stagnujeme, času dost... Jen jsme konečně vybrali ubytko pro přespolní... @slalucka to chce klid ;-) :-D Já měla taky docela hustý sny o svatbě, jakože nic není dle představ a ženich přišel v teplácích a tak, pak jsem druhý den šílela z rčení "komu se o vlastní svatbě zdá, ten se jí nikdy nedočká" ... :-p ale nějak to přešlo a není proč se stresovat... nato bude času dost týden před svatbou! ;-) :-) Nejlepší je, zaměstnat hlavu jinak... Já teď řeším svatbu kamarádky 30. dubna a jak je mi hej - když jde o někoho jiného! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Klid holky ja mela taky, ze tata prisel (to jsou ty jeho blby vtipy :) a rika, to fakt staci nekde jen tak, tady si vem tyhle saty, vem si do pusy housku a jdeme ja rozcuchana, sileny saty a vsechno az jsem se rozbrecela, utekla a pak pila rum s muzem a jeho strycem v nejakym nonstopu na zal, martin me utesoval a jeho stryc porad to mas z toho ze nejsi blondata. No des :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d :-D :-D to máš z toho, že nejsi blonďatá... :-D :-D to je krásný... :-D
Odpovedať
Tak vidím, že s těmi sny to máme všechny podobné :-D :-D Nedávno jsem se smála kámošce, ať nestresuje, že na takové sny má ještě do září času dost. :-) A už to dohnalo i mě....v den svatby jsme zjistili, že svat. kytka není objednaná, šaty v katastrofálním stavu a ženich v obleku vypadal jak šašek, svatební hosté nikde :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa A stejne bych nikdy nebyla, staci ma draha svedkyne, bruneta a blondie dohromady, to je teprve poradny masakr :) Navic Ceska a Slovenka :)
Odpovedať
Tak mně už asi taky hráblo, dneska jsem měla sen, že se vdávám, byla to přesně taková svatba, jakou rozhodně nechci, všechno brzy ráno, stres, stres, a já šla uličkou k oddávajícímu a neměla jsem sukni, jenom kruhovou spodnici. Brrr. A nikdo mi od rána neřekl, že nemám sukni, všichni jásali, jaká to krásná nevěsta. Vypadala jsem strašně, měla jsem u uší z vlasů takové ty "židovské" roličky, lokýnky a "holý zadek". Že by to bylo znamení? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@hellesvan Ale prd, jen mas horecku :)
Odpovedať
@cacenka_d nebo předtuchu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hellesvan Nene :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?