Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa aha teraz som to nasla :)dakujem velmi pekne vsak do toho casu sa tu este postretame este mame casu dost,tak velmi rada poradim a dufam ze aj ja sa mozem spolahnut na vase nazory baby :)
Odpovedať
Profilova fotka
@brckapetka ;-) x-)
Odpovedať
@brckapetka já myslím, že záleží... hodně našich známých cestuje po různých akcích - takže my budeme dávat oznamka tak někdy v červnu, ať se můžou lidi naplánovat a hlavně si zamluvit ubytování - to totiž platit nebudeme, tak ať je dostatečně volno:-) Jinak klobouk dolů před tím vším, co jsi zvládla - a ve státech si tu užijte :-)
Odpovedať
@brckapetka jinak - naše svatba bude v Třešti - městečko mezi Jihlavou a Telčí v nádherném kraji! Do Bystrice jedu letos na výstavu s pesanama:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slalucka ale nic take som nezvladla,len sa snazim lebo v lete to nebudem mat ako riesit.. a povedzme si nevesticky ze nas to aj tak osobne bavi :)nie? a baby budete este ovela lepsie :)tesim sa na vase albumiky :)
Odpovedať
a ještě jedna věc - dámy, přiznejte se - kdo máte zamluvenou Zuzku Scharf??? :-) :-) :-)
Odpovedať
@brckapetka já se nemohla dostat do tempa, ale teď mě organizace začíná bavit - miluju totiž tabulky v Excelu a nakupování :-D takže teď si dělám přehled - kde mají něco, co se mi líbí, kde mají nejlevnější organzu, kterou chci a hodiny jsem schopná strávit brouzdáním po ebay:-D
Odpovedať
Profilova fotka
@slalucka oplati sa ebay?nemam s tym vobec skusenost...ebay com?
Odpovedať
na některé věci asi určitě... je třeba dobře kalkulovat poštovné - což bys měla teď ve státech jednodušší (i když hodně obchodníků je tam z asie). je to ale zajímavé i jako inspirace - já to zatím používám takhle:-) je ale jen otázkou, kdy podlehnu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@slalucka tak Zuzka Scharf, jo? Promiň, ale ta je naše... :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@brckapetka na ebay najdes polkaratovy diamantovy prsten za 300euro... Luxusne topanovky za 50euro.. Svadobne pohare - 30euro... Mam pokracovat? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My taktez ve 12:00 na hrade kokorin :) Zati vsechno promyslene do detailu, ale plany uz se pomalu borti :( Dnes jsem byla zkouset dle webu nadherne saty, vubec neodpovidali materialem ani strihem takze trochu smutek. Ale zase jsem pak ve floristice narazila na papirove massle milounu barev, takze konecne muzu dat brouckovi dobrou prezentaci barev na svatbu :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
my jsme se taky rozhodli pro tento termín, ale teprve začneme všechno zařizovat. Máme vybraného fotografa a vytipovaná dvě místa, to je zatím vše.
Odpovedať
@marefa že se nestydíš :-)) vím, nestydíš, nemáš za co :-D a prosím Tě, kdy jste si jí zamlouvali???
Odpovedať
Profilova fotka
@hellesvan Tak s mistem bych to nejdriv obvolala ja mela celkem problem, u nas meli skoro vsude volno na urade a oddavali jen v dny okolo :)
Odpovedať
@cacenka_d My jsme předběžně domluvení s jezuitským farářem a ten nás oddá kdekoliv. V záloze mám unitáře, vzhledem k tomu, že bude svatba nejspíš pozdě odpoledne, tak nás v případě nouze snad sfouknou i po někom.
Odpovedať
Tak máme za sebou schůzku s fotografem a jsme nadšenííí. Teda já, ženich se furt tváří dost neutrálně :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
@slalucka no, vzhledem k tomu, že slova "svatba v roce 2011" padly dřív, než proběhla žádost o ruku, tak jsem jí předběžně psala už v červnu s tím, že to případně zruším... a to měla ještě nějaké volné termíny v srpnu a sem tam pátek... Brala rezervace od května a když jsem to pak viděla, tak jsem se lekla, jak měla plno. Mně šlo i o to, jestli bude ochotná jet tak daleko. Navíc den před náma si nikoho nevzala, takže kdyby už tam měla rezervaci, možná by to byl problém... Ale dobře nám to dopadlo a vyšlo to... x-) A koho jste nakonec vybrali vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@hellesvan Tak to mas stesti na klidne zarizovani
Odpovedať
@marefa máš můj obdiv - mě by vůbec nenapadlo, že o fotografy a místa bude taková "tlačenka" - navíc na datum, které jsem vůbec nepovažovala za zajímavé. no, vybrali jsme Tomáše Dolejšího, už se s ním i sešli a jsem nadšená, takže už mi to líto není - nakonec dělá i podobný styl fotek jako Zuzka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slalucka tak já její fotky hltám už dlouho, to, že je o ni zájem, jsem věděla moc dobře. Svateb je holt víc, než opravdu dobrých fotografů, takže kdo dřív přijde... věřím, že tě to mrzelo, taky by mě to mrzelo, ale varianta by se našla, stejně, jako jste našli vy... ;-)
Odpovedať
@marefa a dělá Zuzka ještě něco jiného než svatební fotografii? máš každopádně pravdu v tom, že dobrých svatebních fotografů není moc. já Zuzku chtěla mj. i proto, že je to žena a bylo by mi to příjemnější, ale s naším fotografem jsem moc spokojená a teď už mi to opravdu nemrzí, tak prosím, bez výčitek:-) Každopádně začínám trpět pocitem, že všechno důležité už máme zařízené, tak doufám, že se nepletu:-) Co Ty, pokročila si nějak v plánování?
Odpovedať
@slalucka Zuzka scharf dělá krásné budoir photos.
Odpovedať
Profilova fotka
@slalucka nejen budoir, ty začla fotit letos... fotí rande, portréty, těhulky, jen si myslím, že hodně záleží na termínu a na tom, jak je časově vytížená... myslím, že období květen-září patří hlavně svatbám... však má vše na jejím webu ;-) a i na FB píše, když se uvolní termín, nebo zveřejňuje nové fotky... Jinak naše plánování - chodíme za farářem - konečně, takže to už by bylo. Zařídí nám jiného oddávajícího, když v náš termín bude pryč, obstará varhaníka atd., tak jsem ráda, že tohle řešit nemusím... Navíc, když se ptal na čas obřadu, jsem mu řekla, že to chceme "za pět minut dvanáct" a to ho hodně pobavilo, nicméně problém v tom nevidí :-D už oddával v 11:11 a tak, takže dobrý. Musíme vybrat prstýnky, oznámení a oblek pro ženicha, ale to vše má ještě čas, takže pohoda.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dnes alespon zase castecny postup, vyrizeno na matrice a vyzjisteno co bude potrebovat za doklady svedkyne, jelikoz je to slovenka, matriku jdeme vyridit pristi mesic, dnes jsme zapsali u me nove trvale bydliste takze za mesic budu mit teprve aktualni obcanku. Mam pocit, ze posledni dobou toho nejak neubyva :( Ale vzdycky me rozvesely pohled na prst :)
Odpovedať
@marefa tak to máš super faráře:-) já poslala na matriku tatínka (v místě obřadu nebydlím, jezdím tam o víkendech a nechtělo se mi teď v první fázi plácat dovolenou) - přišel s tím, že obřad musí být ve 12,00. když tlumočil mou prosbu na obřad v jednu (dokonce jsem uvažovala i o obřadu v 1 hodinu, 10 minut:-) tak řekla, že to nejde a důvod - kdyby náhodou byla ještě jedna svatba :-/ no, asi si s paní půjdu promluvit osobně;-) jak jsi na tom vlastně se šatama? už zařízeno?? @cacenka_d já bych se toho nebála, že to neubývá - dneska je to zrovna 222 dní do svatby!! :-))
Odpovedať
Tak tohle je historie teplot za posledních deset let, co na to říkáte? :-) 11 - 19 2001 4 - 16 2002 2 - 17 2003 4 - 17 2004 3 - 16 2005 12 - 20 2006 11 - 20 2007 11 - 16 2008 7 - 20 2009 3 - 13 2010
Odpovedať
Profilova fotka
@slalucka jo, je fajn... bála jsem se toho, protože přítel není pokřtěný, jako že nám svatbu zamítne, nebo že bude mít něco proti a bude pořád mluvit jen o víře a tak... A on je to fajn chlap, který se s náma spíš baví jako předmanželská poradna... :-D my za ním chodíme taky jen o víkendu, protože tam nebydlíme. A ty teploty - to je dobrý!! Hlavně, ať je sucho... ;-) No a teda ta matrika - já se kolikrát divím, jak jsou neochotní... Odkaz na šatky ti hodím do IP... ;-) pořád uvažuju, jestli tu založit album, ale ještě jsem se nerozhodla... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@slalucka ja jsem optimista bratranek se loni zenil 2. rijna a bylo nadherne a dik za info to mame pekne kulate, tak to ja jdu kuchtit nejakou prima vecu
Odpovedať
@marefa je fajn, že když už svatba v kostele, tak se vším všudy, aby pak slib nebyl planý. jedna moje kamarádka se v kostele vdávala - žádné pokřtění v pozdějším věku, žádné hodiny katechismu či jak se tomu říká. farář na česko-polské hranici prostě shrábl peníze a nic neřešil. kamarádka pak navíc přísala před bohem, bohu a podobně a ten slib byl pak podle mě prázdný. říkala, že jí to nevadilo a já jí to věřím. přijde mi ale fér, když se tomu snoubenci takhle věnují:-) @cacenka_d tak budeme si držet palce - jak psala marefa - hlavně ať je sucho! každý fotograf ví, že přímé slunce je na focení jedno z nejhorších světel (pod očima a nosem jsou stíny, lidi se kření a podobně) - nejlepší světlo je když je malinko pod mrakem. a jestli k tomu bude takových 17 stupnů, sucho, skoro jasno, tak to bude lábuž:-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?