Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
@minina tak budu držet pěsti ať to dobře dopadne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@domis_ka jj, díky:) a co te´d sháníš/zařizuješ ty?
Odpovedať
tak je nás tu pořád víc :-) My dnes měli parádní úlovek, boy pro mě a ženicha za dost slušnou cenu a ještě sme dovezli dekorace na auta ženicha a nevěsty
Odpovedať
@minina já se teď tak nějak plácám od jednoho k druhýmu a nic pořádně, znáš to :) koukam na netu na cylindr pro ženicha na auto, a pro sebe furt nevim, mam objednané levné bublifuky, z těch mam radost a poslán seznam na perníkové jmenovky na stůl paní cukrářce :) a vrásky mi dělá líčení - pořád nevím koho si vybrat a taky opálení - jestli zkusit ten nástřik nebo chodit do solárka - sem hodně světlý typ takže sem hned rudá
Odpovedať
Profilova fotka
@domis_ka no já chodím do solárka, i když vím, že to zdravé není, ale prostě se bílá soběnelíbím. a musím říct, že jsem se dřív opalovala hůř, to solárko to hodně vylepšilo :-D ten nástřik nevím, byly na tom kamarádky a když se to smejvá, není to vůbec hezký.... bublifuky taky plánuju a jmenovky asi nějakou klaasiku, myslím, že se dost vyvztekám s koláčema :-D @evisek88 evi, jaké máš nakonec ty šaty? Chtěla jsi vidět nějaký ze salonu El a já sjem ti je házela do albíčka že jo?
Odpovedať
@minina mě nadchly ty jmenovky ve formě srdíček z perníku, možná, že se mi to tam uplně nehodí, ale přijde mi to takový milý :) asi teda zkusim to solárko no, i když se mi do toho teda moc nechce
Odpovedať
Profilova fotka
@domis_ka no já perníky zdobím každé vánoce, tak mě to nějak nebere :-) Vidím to na papírovou klasiku :-) a venku se neopálíš?
Odpovedať
@minina no já sem se nakonec Brnu chtěla úplně vyhnout. Jestli chceš pošlu fotku těch, co sem vybrala, ale zveřejňovat je nebudu. Sem tam mi sem koukne přítel, tak aby je nenašel.
Odpovedať
@minina venku se maximálně spálím, pokud se nenatřu minimálně dvacítkou tak sem rudá jako rak, a když sem natřená tou dvacítkou tak se zas neopálím vůbec :) ne pravda že teď mam nádech opálení, ale to je tak všechno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 a můžeš je hodit na chvíli do alba jen pro přítele? a pak zas stáhnout:) @domis_ka tak to nevím, jestli riskovat to solárko, to máš hodně citlivou kůži a asi bych to nedělala, zkus radši nějaké mléko s příměsí samoopalováku. Musí se ted dát bacha při natírání, aby člověk neměl fleky, ale docela to jde. Si s tím v létě mažu nohy:)
Odpovedať
@minina díky zkusím něco vymyslet :)
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 fíííha. Krásné, kočka. Dobrý výběr. Odkud nakonec jsou?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@minina moc děkuju. Ještě nejsou upravené. No už sem měla vybrané jiné a pk dva dny než sem jela platit zálohu sem našla na netu salon v Hlinsku a tam je měli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 Vážně moc pěkné, dobrá volba. Na tenhle typ jsem nějak v salonech moc nenarazila.
Odpovedať
@minina já právě taky ne. Měla sem takové vysněné od Vánoc a nikde nic. Ale pak sme je našla a za výbornou cenu půjčení.
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 no já měla vysněné šlehačky a nakonec mám úplně jiné :-) a to jsem jich zkusila asi 80 :-)
Odpovedať
@minina jéé, to jsem ráda, že nejsem sama, kdo zkoušel tolikatery šaty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj,chcela by som predať viacero oblečenia, prevažne šaty. Fotky a info-stav,cena,veľkosti sú v albume. Sú tam aj nové kúsky s vysačkami. Ak by ste niektorá mali záujem tak pozrite, možno sa Vám niečo zapáči. Keď nie,tak aspoň prajem pekný večer :o) Katka
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 no já jsem si to celkem užívala a trochu mě pak i mrzelo, že už mám vybráno :-) tak mě svatební horečka taky dostihla :-)
Odpovedať
@minina já sem zkoušela spoustu šatů ve všech salonech u nás ve městě :) a nakonec sem si vzala ty úplně první :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahoj,taky máme tohle datum.Ale nebylo to kvůli číslicím.Jen měl přítel přání mít svatbu na podzim,já chtěla léto.Vzala jsem kalendář a říkala data.Pak mě přerušil a povídá:A co 1.října?Tak nějak jsme se shodli.Až když jsem viděla číslice tak mi došlo jak je to zajímavé datum.
Odpovedať
@sissi85 my to taky nebrali přímo kvůli datu. Přesně jako ty, ale já si vypsala data v září a říjnu a pak sme vybrali datum, které se nám hodilo a líbilo nejvíc ;-) A musím uznat, že se mi to datum líbí pořád víc
Odpovedať
Profilova fotka
Jé tak jsme na tom stejně :-) .Mě se datum taky líbí.A taky se tě ptali známí třeba že to máte čistě kvůli tomu datu?Posloucháme to docela často :-D Hlavně aby to proběhlo v pohodě,už teď se klepu :-.
Odpovedať
@evisek88 tak to jsme na tom s tím datem úplně stejně. Až na této diskuzi jsem se dozvěděla, že se čte tam i zpět stejně. Jinak bych to ani nevěděla :-D
Odpovedať
@mata1 mě to řekl přítel, když tak jednou přišel z práce. Já sem si toho taky nevšimla, že se čte stejně.
Odpovedať
a taky jsme vybírali datum dle fotografa, aby měl volno :)
Odpovedať
Ano,mame,to je nas termin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my to taky neměli kvůli číslicím, až pak jsme si říkali, že je to hezké datum :-) ale na vybraném zámku měli vypsané jen určité termíny, tak jsme vzali tenhle a i když jsme zámek měnili, datum nám pak už zůstalo :-)
Odpovedať
Včera jsem tu našla tuhle diskuzi, tak se musím také přidat. Tohle datum jsem vybrala, protože součet čísel dá dohromady 6 a to je dle numerologie Venuše a ta by měla přinést do manželství štěstí :-). Není snadné najít datum - sobotu - kdy vyjde 6. Nakonec je to ještě takové pěkné datum. Jinak mě přítel požádal o ruku 13. května...tak jsem zvědavá, jestli všechno zvládnem, když jiní svatbu zařizují třeba rok :-). K tomu máme tříměsíční miminko. Ale tak fotografa máme (Petra Wagenknechta), místo, hostinu, hudbu, já šaty a zbytek se nějak poladí :-).
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?