Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
caute holky, co tak ozivit toto forum? ;-) máme presne dva mesiace na finišovanie príprav, ako ste na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
hello :) presne presne :D tak ako vravis, dva mesiace, aj my mame tento termin ... no my mame veci ako kameramana ,dj fotografa vybavene, len taka drobnost :) ze zenich nema oblek a ja saty, teda latku uz mam, idem si ich dat sit, tento tyzden mi krajcirka kazala doniest latku a ide sa do toho puustit, to su nervy :DD a ty si ako na tom ? :D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, my nemáme kytky a dort:)oznámka budou hotová tento týden, prstýnky se taky dělají a dj, kameraman a fotograf jsou také zamluvení. Máme vybraný první tanec a teď řeším drobnosti jako knírky a pusinky:))
Odpovedať
utíká nám to nějak rychle, že? My už finišujem. My máme restauraci,kamaramana, fotografa, kapelu, šaty, oblek, boty , doplňky pro mě, prstýnky, oznámení, menu, nakoupená výzdoba do restaurace, vybraná hudba na obřad a vybraná hudba na hostinu. Proběhla už i domluva na kytku a zkouška účesu. Minulý týden sem vyrobila vývazky a jmenovky. Tento týden vyrábím kytičky z marcipánu na cukroví a po odpolednech budem rozvážet oznámka....máme vše takto předem, protože v září nebude čas nic vyrábět nebo kupovat, máme tam v plánu jet se známými na 2 týdny na chatu....tak se nelekejte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 ty jo, máš můj obdiv, že vyrábíš vývažky. Já co se dá koupit, to kupuju:) Nevíte holky, kde by se dala sehnat taková ta tabulka, co jí tu občas někdo mívá na fotkách v albíčku? Chtěla bych jí na focení.
Odpovedať
@minina ty jo mě se do toho dlouho nec htělo, ale pak sem za jeden den udělala 90 vývazků. Šlo to úplně samo. Mslíš tu tabulku na psaní křídou??
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 jj, přesně tu:) to máte 90 lidí? to je mazec. My půlku a nechám si vývažky udělat:)
Odpovedať
@minina celkem potřebujem 80 vývazků, ale pro jistotu sem udělala o 10 víc ;-) já bych zkusila hračkárny a papírny u nás se to sežene nejčastěji v hračkárně, tam ji mají vždy, když tam pro něco jdu.
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 jj určo zkusím :-) snad se s tím lidi kapku zabaví:)
Odpovedať
@minina to určitě zabaví. To chcete mít během vašeho focení?
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 jj. budeme tam mít ještě druhého fotografa - kamaráda s profi výbavou, takže bych toho chtěla využít. Navíc musíme mít hodně pěkných fotek, abych utišila komentáře, že je fotograf moc drahý:)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina Tak to my nakonec mame jen 2 kamarady, kteri vyborne foti a profi vybavu maji, muz byl lehce proti davat hrisne penize nekomu :) Ja uz zase pomalu najizdim na rezim svatba, teda musim, ale mozek nechce :) takze dneska jsem vyridila termin na matrice, svedkyni poslala penize a ta leti vyridit prstynky, ktere jsme nakonec sehnali na dovolene na slovensku. Saty bych uz mela pomalu znovuvyresit. Zacit delat vyvazky, dorozdat oznameni, jmenovky na stul, doobjednala vyzdobu... ajaj, to jsem nevedela, ze je toho jeste tolik :) No tak to, abych pomalu zacala....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@cacenka_d co řešíš se šatama? No já miluju krásný fotky, i se ráda fotím a vím, že by mi to bylo děsně líto nemít pěkný fotky. Takže na tomhle jsem fakt šetřit nechtěla, i když vím, že kamarád fotá taky výborně.
Odpovedať
jéééj, sa to tu rozprúdilo :-D taká blbá otázka: čo chápete pojmom "vyvážky"???? :-o počujem to prvý krát..
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 taková ta mašlička většinou s myrtou, co mají svatbčani na šatech, aby se poznalo, že patří ke svatbě :-) Nicméně když jsem to řekla v květinářstí tohle slovo, taky na mě paní koukala jak z jara :-)
Odpovedať
@evisek máš môj obdiv, my ste asi tak v polke toho čo si práve vymenovala.. ale šaty a oblek už máme, čo je horšie stále nám chýba fotograf, buď sa nám nepáčia alebo sú už obsadení..
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 Na Slovensku jsem co se týká fotografů a kameramanů tohová ze Žitňanských :-) . To je prostě nádhera.
Odpovedať
@mimina , ani sa tej pani nečudujem, tiež som koukala :-D u nás (na východe slovenska) sa používa výraz "pierko" neviem akú to má logiku ale asi tradícia.. veríš mi, že ani neviem ako sa to volá spisovne? inak tiež kupujeme, ideme cestou čo najmenšieho odporu v tomto prípade stresov... :-))) a dík za vysvetlenie
Odpovedať
Profilova fotka
@minina Tak me hromada kamaradu foti profi, takze v tom neni problem, jen jsem chtela nekoho novyho :) Navic ja osobne jsem radsi za objektivem nez pred nim :) Tak vybiram jiny saty vis :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 Muzu se ti zeptat byvale kolegyne z reklamky to je kosicanda, tak treba tam nekoho dobreho zna v okoli
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d mrkla jsem ti do alba a tam máš vybrané... Co ta změna?
Odpovedať
Profilova fotka
@minina Jsem tehotna a nechci se mackat ani minimalne v korzetovkach :) Navic komunikace MS je posledni dobou silena, dostat z nich jakoukoliv informaci a jet o jednou vic vyzkouset saty je pro ne problem.
Odpovedať
@dadikadodik , tak držíme palce, nech ti šatičky výjdu podľa predstáv, prečo si sa vlastne rozhodla dať si ich šiť? ja mám požičané a bola som prekvapená aký je obrovský výber
Odpovedať
@cacenka_d, dík každá rada pomôže :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d fíha, tak to gratulace. :-) Já měla s MS taky blbou zkušenost. Když jsem šla šaty zkoušet znovu s tím, že bych si je možná zamluvila, tak jsem odešla vytočená s tím, že těmhle ... ty peníze nedám :-) A jakou máš představu na těhotnou postavu? :-)
Odpovedať
jééééj, tešíme sa s tebou @cacenka_d :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky... Tak my nemáme stále oblečeného ženicha... a stále řeším kytky, protože po pátečním maratonu po květinářstvích se to moc nevytříbilo, i když možná mám jednu žhavou variantu na vítěze :-) Stačí to opravdu řešit 3 týdny předem, takže ještě čas. V pátek jsem tak nějak doplnila k šatům závoj, který jsem vůůůbec nechtěla... nakonec bude snad ten nejdelší na světě :-D ale do kostela se mi to tak nějak hodí. Ale pro svůj dobrý pocit jsem si pořídila i francouzský závojík, jen tak, kdybych chtěla přehodit při focení. Jinak už spíš dolaďujeme. Začli jsme rozvážet oznámka, protože to máme na dlouhé lokty, takže postupně. Ale jde vidět, že pomaličku finišujem, protože už máme za sebou matriku a odevzdané papíry v kostele, uf. @minina mám tabulky ve tvaru srdce, prodávají na mimibazaru, ale já je mám odtud od jedné nevěsty... myslím ale, že na mimibazaru se sehnat dají i jiné... ;-) případně na fler...
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa Díky, koukám na fler a objednám ji asi tam. Některé věci se tam fakt dají vybrat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina Tak ja mam cca vybrane, jen jsem hodne nabrala pres hrudnik takze si je asi necham usit, jinak ja mam vybrano a zaplacenou i zalohu v MS proto me jejich pristup stve @marefa to bud v klidu, muz prohlasil, ze casu dost :) @zabka88 dekuji, uvidim poptam se, treba nekoho neco napadne
Odpovedať
Profilova fotka
@zabka88 noooo dovod bol asi ten, ze som pribrala par kileckov :D a ked som si bola skusat saty,ktore som mala vysnivane , bola na nich visacka ,ze su to 40-tky a ja som sa do nich nenarvala, tak mi praskli nervy a povedala som si, ze si ich necham usit u mojej sikovnej a lacnej krajcirky, a spravi mi ich tak, aby sme tie kilecka zamaskovali a boli mi aj pohodlne :D latka ma vysla 50 eur a sitie 60 eur, no uznaj :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?