Svadba v septembri 2005

Zobraz úvodný príspevok
;-) čauko babiky, určite nie som sama, čo mám svadbu v septembri, tak dufam, že ten mesiac, dva sa tu budeme stretávať a radiť si a spoluočakávať náš den D 8-)
Odpovedať
1
21
22
Profilova fotka
ahoj Ivela, vitaj v klube vydatych septembroviek :-D ja mam deticky tiez velmi rada, ale zatial sa necitim stat sa matkou a ani manzel otcom... vsetko chce svoj cas, i ked rodinku chceme a deti aspon 2 :-D akurat vcera, pri nasom vyroci, sme sa o tom trosku bavili, ze aki sme spolu stastni a ak nam toto stastie vydrzi, tak o 3 rocky sa chceme rozrast :-p
Odpovedať
Profilova fotka
fifi,dakujem za privitanie :-N ono ja som uplne zabudla ze uz nie som z tych najmladsich,je mi uz 31 :-( Lenze som dlllllho cakala na toho praveho chlapa,s ktorym by som si dieta vedela vobec predstavit,ale keby sa objavil skor,tak uz maju nase deti 10 rokov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte fifitko aj my sme mali svadbu v ten istý deň, pozerám, asi máš aj 25, ako ja, síce, už dva týždne 26. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kukam,že som už fifitkovi písala, som tu dlhšie nebola, tha som aj zabudla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ako ste v pondelok oslavovali? ked sme pri vyrociach.. Nasi v sobotu oslavuju spolu 25 rocne vyrocie :-) (okrem ineho xixi) inak.. ako tu rozoberame deticky.. tak.. ak by sme mali vlastne byvanie.. asi by to bolo ine.. a uz by sa na nich pracovalo.. 8-) krasny aj ked uprsany den
Odpovedať
Profilova fotka
tweetinka, pôvodne som chcela prekvapiť manželíka večerou, ale nevyšlo, včera som ho pozvala, ale nebolo mu dobre, tak je to v nedohľadne, lebo ja dnes dietujem, zajtra idem na nejaké vyšetrenia. Tak možno neskôr, ale šak ako tu niekto napísal, nemusí to byť presne v ten deň, mi máme tradíciu na Valentína, voľno v práci, spoločný obedik, ... no my spoločné bývanie máme už dlhšie, len detičky nie a nie prísť ;-) no všetko má svoj čas
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Tinika: ja mam uz tiez 26 aj nejakeho pol roka :-D oslavovali sme vyborne, boli sme na veceri pri sviecke, dostala som kyticku a strieborne sperky - nausnicky a nahrdelnik x-) ja som muzovi kupila knizku a tortu so svieckou c. 1 :-D , vecer sme si otvorili flasku dobreho vinka a pili ho zo svadobnych poharov x-) a potom bolo este kadeco :-D :-p Tweetinka: moji rodicia oslavuju zajtra 26te vyrocie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tooolko vyrocnikov :-)) to je super :-) tento rok "nezavidite" kockam, ze budu pre svojich princezne a ze maju svoj den? :-) Mne obcas pride luto.. ze uz nebudem v bielom.. ako pred tym som sa nehnala do svadby.. ale po nej.. :-) asi s jedlom rastie chut :-))) Tinika.. vela stastia pri vysetreni.. snad niz zavazne.. Juuj.. dnes sme videli tak nadherne dietatko.. ze ak by tam nemalo rodicov hnet beriem :-D :-D :-D krasny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
tweetinka aj ja by som si to zopakovala :-D ozaj k tym detom, nemohli by ste zahlasovat za jedno dievcatko? ma len mamku a je chore na srdiecko, nemaju veľa peniazkov a potrebuju autosedacku, tá sa da vyhrat, ale musí dostať najviac hlasov. je to na stranke: http://www.mamidrink.com/fotosutaz/ emkina fotka je ta s dudkom bielou kvetinkou a je tam napisane Kvetinka ely Dúfam že to vyhrá, držím jej palce, a ak niekto chce pomôct, tak nech hlasujem. dakujem všetkým
Odpovedať
Profilova fotka
ešte že súťaž trvá do 12.10. a každý deň môžte z toho istého pc , poslat len jeden hlas, ale ja som to urobila aj v práci, ... poslala mail kamoskám aj na modrom konikovi kocky popítala a uz to bezí
Odpovedať
Profilova fotka
a je po "nasom" mesiaci. .ale dufam, ze aj ostatne mesiace budu take pekne ako nase vyrocne :-) alebo aj krajsie.. krasne jesenne dnicky
Odpovedať
Profilova fotka
Jej fifi, takže pekne ste oslavovali, takým šperkom by som sa aj ja potešila x-) tweet ja osobne ked bolo15.9. som si len pomyslela, že ako mi bolo dobre pred rokom, by som si to všetko zopakovala a jasné "tiško" som závidela nevestám :-N ale už sme to raz zažili, máme krásne spomienky, no ešte krajšiu prítomnosť, lebo je s nami ten, ktorého sme si pred rokom brali ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jachin: aj mna to potesilo x-) v nedelu sme boli na vylete na oravskom hrade, fotil sa tam nejaky mlady par, bolo to krasne ;-) x-) priroda je v tomto obdobi uzasna a navyse v nedelu bolo naozaj krasne ;-) tak som zazila trosku nostalgie, ze to "nase" je uz nenavratne fuc....
Odpovedať
1
21
22
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?