Svadba v septembri 2008 - Michalovce a okolie

Je tu niekto, kto plánuje svadbu v septembri 2008 a je z Michaloviec, alebo z okolia?
Odpovedať
september 2008 http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... michalovcanky http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... a urcite ti poradia aj baby co to budu mat v michalovciach uz tento september http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
ahoj, tak ja mam svadbu sice nie v septembri, ale par dni ped.. 29.08.2008, ak ti to pomoze :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj slniecko28, ja som povodne planovala na 30.8.2007, ale dnes som zacala obvolavat potencialne restauracie kde by sa mohla hostian konat a nenasla som zaiden volny termin ani na august, volne boli terminy na november. Nevies poradit kde sa este obratit? Kde budes mat svadbu ty???
Odpovedať
ahoj janka, skusila si vsetko na Zemplinskej Sirave? Myslis, 30.08.2008, ze? Nie 2007:-D Ja mam V DUHE, hlavne kvoli tomu, ze je tam ubytovanie a moji hostia budu asi z 2/3 cezpolni :-S , takze preto... Zelam vela stastia, papa andy
Odpovedať
Ahoj Janka_511! Ja budem mať svadbu v Dúhe, tak ako písala aj aduliena tak skús zájsť tam. My sme veľa nechodili, boli sme pozrieť v Družbe, na Vinnom jazere a v Dúhe,ale viac-menej sme sa rozhodli hneď pre Dúhu. Ja som tam síce na svadbe nebola, ale kolegyňa tam bola dvakrát a veľmi si to pochvaľovala. Skús tam...pá
Odpovedať
Ahoj Aduliena, aj ja mám svadbu v Dúhe. Ty budeš mať svadbu v piatok? Už si vybavovala kameramana a fotografa?
Odpovedať
To: slniecko28 Hej svadba bude v piatok, bola zarezervovana na sobotu, ale nejako to nevyslo, lebo... nevadi, piatok vyhovuje. Na sobotu je naplanovana garden party v zahrade mojich rodicov v uzsom kruhu, tak to tiez nie je zle 8-) Fotografa mam, o kameramanovi nijakom neviem a vobec este nevieme, co ho chceme.. Ako si na tom ty? andy
Odpovedať
ahoj aduliena mozes mi dat tip na fotografa?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky slniecko28, ja mam svadbu v septembri 2008
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky:) takze sme nakoniec nasli miestnost. Budeme mat svadbu 30.8.2008 na Vojenskej zotavovni. Hladali sme tiez priestor s ubytovanim, kedze polovica hosti bude cezpolnych. Tiez sme sa boli pytat v Duhe, ale ta uz bola obsadena. Aduliena, a nechceli ste mat svadbu vo stvrtok??? Vtedy je taky super datum 28 08 2008:) Ja som aj rozmyslala nad tymto datumom,ale nasi by to asi neprezili. Podla nich svadba ma byt vo stvrtok. Co sa tyka fotografa, tak budeme mat Foldyho a kameramana tiez neplanujeme. Este najst nejaku hudbu, neviete o niecom??? A tiez tip na aranzerku. Vdaka.
Odpovedať
Profilova fotka
citam po sebe prispevok a chcela som napisat, ze podla nasich ma byt svadba v sobotu:)
Odpovedať
Ahojte baby, to radkaz: ja budem mat mimo-michalovskeho fotografa to Janka_511: stvrtok by tiez nebol zly ;-) , ale nam sa hodi ten predlzeny vikend, pretoze piatok je statny sviatok, takze skoro ako sobota 8-) datum nie je dolezity, skor to, ze na vyrocie budeme stale volno 8-) 8-) 8-) Ten tvoj fotograf je z MI? dakujem, pekne dnicky
Odpovedať
Článok sa načítava...
aduliena a ako sa vola?
Odpovedať
to radkaz: ROFO alebo Robert Fojtik 8-)
Odpovedať
prave som si pozrela jeho stranky a ma velmi pekne fotky. odkial je a kolko stoji, robi ti hned album?
Odpovedať
Profilova fotka
Aduliena, ano ten nas fotograf je z MI.
Odpovedať
to janka_511 : dakujem, prave na to si prezeram.. to radkaz: rofo je aj v liste reklam na tomto fore, tak chekni jeho web-site
Odpovedať
oprava pre janku_511: teda "prezeram si to".. ten indicky chaos na mna nejako posobi, chichi, sorry:)
Odpovedať
hmmm.... sme sa vytratili? :-D Ak s amozem spytat, ake muziku mate zarezervovanu? andy
Odpovedať
ahoj aduliena ja mam rezervovany ideal, su dobri, hrali mojej sestre...Beru 8000 sk
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja mam ideal:)
Odpovedať
Dakujem za odpovede, tak aj my uz mame - kapelu Esprit - tiez su velmi dobri a dokonca ziadani po celom SR. Tak nam drzim vsetkym paste nech to dobre dopadne a je uzasna zabava.. ta je celkom dolezita :-D pekne dnicky, adny
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?