Čo už máte pripravené na svadbu v septembri, októbri 2012?

Profilova fotka
Čaute nevestičky... ;-) chcela by som sa opýtať, čo všetko by som už mala mať vybavené, keď mám svadbu až v októbri 2012... sálu, hudbu, kameramana už mám, treba mi momentálne niečo viac? o koľkej si dávate obrad??
Odpovedať
fuha no tak to uz mas riadne povybavovane, mozno este hudba, starejsi... My mame tiez v oktobri ale mame zatial len foto. Obrad by som chcela 16.30. A ty?
Odpovedať
Profilova fotka
a kde máš svadbu? lebo ja som zo SNV a my sme chceli svadbu skôr, ale skoro všetko už bolo na rok 2012 obsadené, tak sme to museli poriešiť až na október.... a ktorého októbra máte svadbu? no keby sa dalo, tak ja by som chcela obrad uz na 15:00 hod....
Odpovedať
ahojte...my mame 13.10. a vybavenu mame salu, hudbu, kameramana a fotografa....zatial nic viac neriesim :) stale si myslim ze je este kopec casu aj ked to rychlo zbehne...co je treba riesit ako dalsie?
Odpovedať
Profilova fotka
tak v januári by sme chceli ísť vybaviť kostol... dúfam, že to nie je ešte priskoro, ale tak lepšie skôr ako neskôr :-))) tak my máme až 27.októbra :-) a pravdepodobne sa vtedy mení aj čas :-)
Odpovedať
@7spagetka7 ahoj ja mám kostol,sálu, kameraman, fotograf, začínam kupovať výzdobu, mám pierka, ozdoby na alkohol, sviečky, oblek pre syna, oblek priateľ si kupoval pred 4 rokmi, dúfam že mu je dobrý :-) , šaty po polnoci, vankúšik, bižutéria, 2 truhličky na peniaze a blahoželania
Odpovedať
@beatrixlenicka ty si aka sikulka, nechcelo by sa ti aj moje zariadit :-D
Odpovedať
@7spagetka7 no aj my s v januari chystame do kostola, priatel nie je pokrsteny, tak ocakavame mierne komplikacie, preto tak skoro...svadba bude v BS a 13.10- my sme ten termin schvalne vybrali, jesen je pekna, nie tak horuco a hlavne kopec casu na vybavovanie 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj my mame 22.septembra a mame salu, kameramana, hudbu, a mam kupeneaj saty svadobne uz a trosku vyzdobu..pierka, srdiecka a diamantiky ..viac nic..a kazdy ma odhovara od "plasenia sa" že mam este kopu času...no neviem nevesta to inak vnííma :) co poviete :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahoj my mame svadbu 8.9.2012 a mam saty, Dj,topanky .za fararom chceme ist asi v januari lebo nam povedal ze 3 mesiace trva nauka uff normalne sa toho bojim 8-(
Odpovedať
Ahojte, my máme svadbu 1.9.2012 a zatiaľ máme sálu, fotografa, DJ-a postupne napĺňame zásoby alkoholu :D Do kostola pojdeme asi až v novom roku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@beatrixlenicka No tak ty toho máš už viac ako dosť :-))) až mám depku, či nezaostávam ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ako tak pozerám baby, tak by som si mala asi s tými prípravami pohnúť :-) a v tom januári do kostola ideme tiež :-)
Odpovedať
@7spagetka7 obrad by som ti poradila daj si ho skôr, lebo už sa začína stievať a nebudeš chcieť , aby ste z kostola odchádzali po tme. Daj si ho medzi 14- 16 hodinou. Ja budem mať o 15.
Odpovedať
ahojte my sme si vybrali dátum 22.9. ale nemáme ešte nič :) pani na matrike ma vysmiala, prečo som prišla tak skoro (a to som sa chcela len informovať) pán kde budeme mať hostinu ma tiež vysmial a povedal nech sa ozvem v januári, že je to strašne skoro vybavovať a pán farár povedal nech sa ozvem až v júni, lebo vtedy sa vraj majú meniť farári a on mi nevie zabezpečiť či tam ešte bude ... a vôbec sa nestresujem :)
Odpovedať
Ahoj...my mame svadbu 15.9. ..v Krompachoch..v SEZ...mame uz skupinu, kameramana, fotografa a to je vlastne vsetko..ohladom kostola sa chystame tiez ist az v januari..a cchela by som svadbu asi o 14:00...bojim sa toho stmievaniam ze sa nestihnem ist potom niekde pofotit
Odpovedať
Ahojte, ako tak pozerám každá už toho máte toľkooo..My máme zatiaľ 2 dátumy 22.9 a 29.9, ale okrem sály nemáme nič iné vybavené..Ako tak pozerám tak najvyšší čas začať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@deamonds ako sa u vas pohybuju ceny?chodite aj mimo mesta? viem si pozriet niekde aj vyzdobu svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@deamonds no kebyze som chcela ja do ziliny, pre cca 60 ludi(maximalne) a potrebovala by osm len salu nazdobit......pretoze ja mam navleky na stolicky s maslami uz v cene a checla by som len podla obrazku nazdobit stoly, ku ktorym tiez uz je stola na stoly.....chcela by som naaranzovat a podobne...kolko by to stalo?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte ja mam svadbu1.9 a mam kameramana, fotografa,salu hudbu,saty a za fararom chcem ist do konca roka alebo az v januari obrad by som chcela o 15.00. Inak neviete mi niekto poradit niekoho z oravy za dobru cenu potrebujem vyzdobu saly!
Odpovedať
Profilova fotka
@anezkka1 aj môj nástavajúci je z Krompách :-))) ja sa skôr bojím, že keby som mala obrad už o 14tej, tak by som sa nestihla prichystať :-)) lebo ako sa poznám, tak budem stresovať, až kým nebudem pripravená :-))
Odpovedať
Profilova fotka
no babenky tak aj my mame svadbu 13.10 a zatial mame hudbu a salu.Zajtra sa chystame za fararom,kedze zijeme v zahranici tak ideme radsej skor aby sme sa vedeli nejak dohodnut na naukach a ideme este pozriet aj kameramana a fotografa.Ja uz mam saticky kedze som si ich kupovala u nas v Londyne ked mali zlavy a zacala som si pomaly sama vyrabat nejaku vyzdobu,pie
Odpovedať
uf..my mame svadbu 22.9 a mame zatial len salu rezervovanu..ostatne zacnem riesit niekedy vo februari :-)
Odpovedať
@nedielka ahoj neviem ako je to u vás , ale mala by si čo najskôr zajednať fotografa, Dj a kameramana . Máj a September sú najvychytanejšie dátumi z roka a nemusia byť voľný. Ostatné stačí omnoho neskôr.
Odpovedať
Ahojte nevesticky ak niekomu chyba fotograf a ma zaujem o info napiste mi IP poznam jedneho ktoreho mozem odporucat fori po celom slovensku a anglicku takze skusenosti ma dost a da sa s nim lahko dohodnut :) vela stastia s pripravami :)))
Odpovedať
Ahojte nevestičky . A ja vám môžem odporučiť jednu zlatú babenku z Piešťan, ktorá požičiava čokoládovú veľkú 4 poschodovú fontanu s belgickou čokoládou :-) Ak, by sa vám hodila rada doporučím :-)Držím palčeky s prípravami :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?