Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja su tu :-D
Odpovedať
dneska si moj svedok vyzadoval svadobne menu :-D :-D jaka to drzost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kveti :-D :-D chce vedieť, na čo sa tešiť :-D
Odpovedať
ale vykoumala som ze chysta prevapko ak vyjde :-D :-D to zas bude :-D :-D nooo veru uz mi hovorila ze co jej nechuti a co mavaju vsade a svadbach, ze nexce :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vyberať si bude :-D :-D aké prekvapko? :-.
Odpovedať
no veru neviem, akko svadobny dar..nesmiem vediet :-D :-D haha nebude, lebo xce to co ja :-D :-D takze ao vzdy se sa spriazneno zhodli :-p
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.maggiesottero.com/dress.as... tieto patria medzi tie satky ktore mam v mojom pocitaci ulozene ako vysnivane :-) mne sa paci tento styl siat ;-)
Odpovedať
trdielko, tie sú veľmi krásne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko sú kráááásne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem vam baby :-)
Odpovedať
meddy si tu??
Odpovedať
prosim vas, neviete niekto kontakt na DJ Lunakovci? maju nam hrat na stuzkovej, tak sme sa chceli s nimi telefonicky kontaktovat
Odpovedať
Článok sa načítava...
sabina prepac to nepoznam
Odpovedať
sabina Uz som ti posala kontakt ;-) Aj my ich budeme mat na svadbicke
Odpovedať
ahojte, a kde ste dnes všetky?? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :) kde sa vsetky flakate? :)))
Odpovedať
caute, ja na praci ;-) inak mam pohodku...co vy? ;-)
Odpovedať
peti, aj ja mám rovnakú otázku ]-( :-D ja som v práci, práve som dojedla obed.. môj drahý snúbenec mi priniesol žemľovku.. mňam!
Odpovedať
simi ti mas ale dobreho muzicka :-)
Odpovedať
draci dlho som ta nevidela ;-)
Odpovedať
a co som chybala ?
Odpovedať
:-D je to take nepredstavitelne?
Odpovedať
:-D nieee
Odpovedať
ako ti ubieha den v robotke? ;-)
Odpovedať
strasne nudim saaaaaaaaaaaaaa ........uz aby som isla domov...pride mi drahy tak sa tesim...pojdeme asi malovat bytik...uz to skoro mame len este 1x a uz to bude peknucke bielunke :-)
Odpovedať
drači, ja mám nejlepšieho!!! x-) .. pre mňa :-)
Odpovedať
no vsak jasne....ja zase nemam najlepsieho lebo ma casto hneva ....ale berem ho aj s tymi chybami no kto uz by iny ho chcel :-D :-D zartujeeeeeeeemmmmm
Odpovedať
a kto iný by chcel asi nás :-D :-D :-D
Odpovedať
no to je tiez pravda mne vzdy mama hovorila ze s mojou povahou ma nikto nebude chciet.....ze kto by so mnou vydrzal....no a on zatial drzi skoro 4 roky :-D
Odpovedať
tak prajem, aby vydržal ešte aspoň 40 ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?