Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
simca - nie este :-| Teda mam vyskusane 2 saticky v jednom obchode, ale toto ani zdaleka nebol moj vkus. :-D Ale salony som este nepresla. Chystam sa v novembri, lebo som pisala do jedneho salonu a aj som pocula, ze v novembri ma prist nova kolekcia.
Odpovedať
nie vobec nebola som ani cas nemam a nemam ani s kym...len pozeram si obrazky a hladam salony v ktorych sa mi pacia saty...a zapisem si ich a potom tam skusim sa objednat neskor
Odpovedať
draci - keby si bola blizsie, sli by sme spolu :-N No tak takto hladam saticky aj ja. Uz sa chystam na jeden salon Princess, ten je jeden z drahsich, ale mam tam znamu, tak slubila nejaku zlavu :-D Ale predovsetkym maju krasne saticky....bola som tam pred dvoma rokmi s kamoskou, a vedela by som si uz vtedy vbyrat :-D
Odpovedať
:-) mna porazi ked mam vybrany styl siat a take mi nebudu svedcit...tak budem potom musiet hladat ine...chcem si najst svoje saty ako uvidim podla ceny ale uvazujem aj o sity siat len este hladam niekoho...ale nasla som jednu co chodi po celom SR a sije saty...ze mozem k nej prist a vyskusat si par siat a material...a moze mi usit ake budem chciet... tak uvidim pozriet sa pojdem..
Odpovedať
ja som tiez uvazovala jeden cas o siti, ale...asi to ostane len pri pozicani |-| Skor by som chcela dat sit saty po polnoci. A to este nemam vybrate ake :-D
Odpovedať
popolnocne ja planujem si kupit nejake take ,,neutralne,, nic nacackane ..take aby som ich mohla vyuzit aj do prace alebo tak....pri nejakej prilezitosti. Mna odradza ta cena pozicaneho ale uvidim nechcem vela platit za pozicanie podla toho sa asi rozhodnem... a preco si o tom uvazovala a teraz chces pozicane?? ci este si sa uplne nerozhodla?
Odpovedať
Tak ja som od zaciatku bola za pozicanie, potom som obzerala saty, ktore boli na predaj a nasla som par takych stranok, kde aj sili krasne satky, ale podla mna....site nebudu take ako originaly. A mozno to niekto dokaze tak usit. Ako napr. bybi - tie jej satky sa vydarili. Ale neviem, nebudem to takto komplikovat a tiez za pozicanie chcem dat max. 400. Viac nie.
Odpovedať
hm no hej ale za 400 ti dokazu aj usit...a potom ich este predat mozes no neviem pozeram teraz http://www.svadobnesaty-strakova.sk/
Odpovedať
Ano, ano...tieto som pozerala os pani Strakovej. Tam sa mi pacili viacere :-N Tak to je pravda ze potom ich predas a nieco sa ti za ne vrati.
Odpovedať
tieto tu http://www.svadobnesaty-strakova.sk/i... boli moje vysnivane uz davno. A paradna cena. Len ktovie ci by boli take krasne aj v skutocnosti.
Odpovedať
no jasne aj ja som na ne pozerala aj mne sa pacia a este asi dalsie 2 saty. no tak ani ja neviem, mozno tam skusim sa pozriet vsak ja to az tak daleko nemam ked byvam pri Trnave
Odpovedať
a keby som si kupila saty.....bez bolerka...tak da sa ist do salonu si pozicat LEN bolerko ???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Och, tak ked tak pozeram, vedela by som si vybrat. :-) Aj viac ako 2. No ktovie ci by stali za to. Tak ak by si tam nahodou sla pozriet, potom ma informuj, ze ci tie saty stoja za to. Par kuskov vyzera naozaj krasne. Asi som zase naockovana :-D
Odpovedať
hihi no dobre dam vedeit ak by som tam isla...ale prve si musim ist vyskusat ,,moje,,satocky a potom ak sa mi nehodia tak... :-( budem hladat ine a pojdem tam
Odpovedať
fajn - ale daj mi vediet. Ja tiez urcite vyskusam zopar, aby som vedela, co mi vlastne pristane. Aj ked mam svoj vyvoleny strih, no neviem ci mi to sadne. A ty snivas stale o tych istych? Tie tvoje vysnene si strasne pamätam :-D
Odpovedať
hihi no dik ...hej tie ked som videla hned ma oslovili...a to je dolezite..ked nieco uvidis hned to vies ze su tie prave a ine nechces.......len aby pristali..to je uz druha vec :-) tak uvidim vyskusam a uvidim ci mi sadnu ..mozno budu tazke alebo nepohodlne kto vie... a ty ake chces daj link?
Odpovedať
Tak v salone Princess ma velmi oslovili tieto http://www.salonprincess.sk/index.php... ale na tieto nemaju http://www.maggiesottero.com/dress.as..., to su MS, ibaze neviem ci Kosice pre mna nie su moc daleko a navyse presne tieto nebudu mat, pretoze maju podobne a to su tieto http://www.maggie.sk/mainmenu.html Toto je moj styl :-)
Odpovedať
aha no tak to su tiez naderne saticky...ja nemam rada nakupovanie vzdy pridem a hned si vyberiem ale.......v tomto si ja asi nebudem vediet vybrat....to budem velmi dlho skusat....pevne nervy tym co pojdu so mnou :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčence :-) hainy nebojíme, skôr naopak, dúfam, že budeme mať snehuuuu :-D baby šatičky od Strakovej som mala v zálohe aj ja, ak by som nekúpila, má super výber za dobré ceny... :-)
Odpovedať
bambulka, ja keď som šla skúšať prvýkrát, tak ja som chcela skúšať len jedny - tie moje vysnené.. a to som sa trepala až do bratislavy (cca 300km, neviem presne :-N ), no zavolala som im či ich majú a budú voľné na skúšku..
Odpovedať
sorry holky ze vam leziem 8-) ale pre bambulu27: salon Maggie v KE ma teraz aj nejaky vypredaj svadobnych a spol. siat, najdes ich na ich facebookovej stranke, tu na ich hlavnej stranke to nevidim, mozno tam maju aj tie tvoje. Skus im napisat ci pripadne neposielaju aj na dobierku. ;-)
Odpovedať
caute baby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooj kveti :-)
Odpovedať
vy teda popisete 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ani ty nie si ukecaná :-p
Odpovedať
ja so praveze hovorila ze ste vela popisali :-D a vies no.ja radsej o sebe hovorim inymi komunikacnymi prostriedkkami :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kveti :-D :-D :-D blondína, no :-D :-D :-D
Odpovedať
noooo len nemachruj s tou hrivou ]-( :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D x-)
Odpovedať
de si zmizla? =-) =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?