Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
simi to obaja musime vydrzat ...lebo nase povahy....a to by clovek povedal ze sme byci ale nie sme..........obaja tvrdohlavy ....budeme musiet vela pracovat na svojich povahach :-D
Odpovedať
tak my to tiež nemáme jednoduché čo sa "hviezd" týka.. obaja sme tvrdé znamenia - ja baran, on rak.. obaja chcú byť na prvom mieste, chcú mať veci podľa seba.. ale zatiaľ nám to klape.. jasné, že sme mali aj my kadejaké obdobia, ale už sme si zvykli jeden na druhého, je nám spolu dobre.. a sme spolu 7 rokov, z toho vyše 3 spolu bývame :-)
Odpovedať
tak to je dost vela :-) no ja som RAK :-D
Odpovedať
no tak to je viac ako dosť :-D
Odpovedať
hihi.............kvetinka pozi na toto.....nie je to divne???? http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e...
Odpovedať
dracii fiiiha asi to omrknem, dakujem za tip ;-) ;-)
Odpovedať
ja som jej uz pisala tak dufam ze odpise..pytala som sa kde to presne je ako sa vola ten salon a ci maju internetovu stranku..je to divne za taku sumu...no ja neviem
Odpovedať
kvetinka tak som sa dozvedela ze sa bude bude volat salon Eva ale este tento rok nebude otvoreny...a ma vela druhov siat a este svoju stranku nema tak sa uvidi...
Odpovedať
draci to znie dobre ze ma vela druhov :-) a od roku 2011 bude otvoreny ci?
Odpovedať
no, dievčatá, neviem neviem.. ale tých 60€ nestojí ani materiál na šaty.. :-S no ktovie.. dajte potom vedieť..
Odpovedať
ano ale uz teraz mozes si ist skusat saty ..pisem si s nou byva v Bucanoch mozes ist k nej si vyskusat saty alebo pride za tebou domov podla toho ako sa dohodnete
Odpovedať
simi Ale hovori sa ze 7. rok je kriticky :-) Ale vy ste dufam vynimka hm? ;-) Si robim srandu :-) My chceme svadbu stihnut este do toho 7. roku :-D ale stihneme to tesne lebo ked sa budeme brat budeme spolu uz vyse 6 rokov :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
som sa jej teraz aj pytala ze to je malo 60 ze to som este nikdy nevidela...a pisala ze to je len teraz na zaciatok taka akcia ale saty budu drahsie...to asi lebo nema este oficialny salon alebo neviem...no ale to nebude ta suma asi trvat dlho neviem...
Odpovedať
Hej baby ale stopli jej inzeraat
Odpovedať
no tak vlastne my už máme 8. rok.. :-) rsp. ako začiatok toho ôsmeho..
Odpovedať
a preco bol ten inzerat zruseny???
Odpovedať
pretože to bol inzerát firmy, nie súkromnej osoby..
Odpovedať
simi Takze kriza prekonana .... :-D :-D :-D dracica Vraj neplatena reklama. Klikni si este raz na ten odkaz co si dala a tam to je
Odpovedať
no v podstate áno.. len my sme ju mali pred 5 výročím :-N
Odpovedať
hm este ze ste ju prekonali...mi sme zase mali pred rokom a to sme sa rozisli...a potom sme sa dali dokopy este ze si moj tvrdohlavec priznal svoje chyby...a uz sa to zmenilo uz sa nehadame..teda vymeni nazorov mame ale nie su to hadky...tak uz nam je dobre ;-)
Odpovedať
tak my sme sa nikdy nerozišli.. vadili sme sa, nariekali, ale potom sa to ukľudnilo.. obaja sme si uvedomili, že máme po boku toho najlepšieho človeka a je nám klop klop klop úžasne :-)
Odpovedať
A baby aj my sme mali takuto krizu. A tiez sme sa rozisli. To bolo po 3 a pol roku a stale to je este vo mne :-( ale obaja sme sa z toho poucili a laska zvitazila.
Odpovedať
hainy x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky :-) My sme obaja raci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A kriz sme tiez mali uz zopar... :-( A viem ze dalsie este budu, bez nich to nejde :-( bohuzial... My sme mali prvy po 5-tich rokoch a potom este jednu...
Odpovedať
ahoj bybi.. tak tiež je občas veselo, čo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj simi :-) No obcas je :-) Ale zase je viediet, za rodina je u nas na prvom mieste, u oboch a ta nasa rodinka uz :-)
Odpovedať
:-) to ked je babetko vo vztahu to je o inom ...ale ked dvaja sa hadaju a nic im v ceste nestoji tak je urcite lahsie sa rozist ako ked niekto ma dieta.... ale tak pisme o krajsich veciach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
draci to sme Zarku este nemali ked bola prva kriza :-)
Odpovedať
a aku krizu myslite? akoze taku ze ste sa rozisli alebo takmer???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?