Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
povedala by som, že sa tým myslí buď rozchod, prípadne obdobie, kedy ste si neboli až tak istí, že k sebe patríte, len sa hádate a tak..
Odpovedať
no kvetinka to je rozne kazdy ma inu...ale taku napriklad kde sa stale hadate....ako mi sme sa hadali 6 dni v tyzdni ..a to nic dolezite len hluposti...ale aj tak...to dost ubijalo stale sa hadat uz to ani nebavilo
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa nikdy nerozisli, mozno na 5 minut kym sme si uvedomili ze by sme jeden bez druheho aj tak nevedeli byt. Ale presne ako draci pise, hadky, odmeranost, proste clovek citi, ze to teraz nie je ono :-(
Odpovedať
Tak my sme mali krizu nie taku ako dracica. U nas prisla za dna na den. Ale uz je dobre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule, skocim troska od temy :) nerobite niektora s marcipanom torty?? potahovanie a tak?? potrebujem poradit :)
Odpovedať
Baby, no nie su nadherne? :-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
súúúúúú x-)
Odpovedať
ano su peknucke...na taky styl siat si das usit?
Odpovedať
Profilova fotka
holky pozrite sa na toto, hlavne tie ktorym vadi, ked ma niekto okrem nevesty biielu:D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovedať
draci - to netusim, ale su krasne. Chcela som dlhe, ale stale viac objavujem kratke, ktore ma chytia za srdce viac a viac :-D Boze, to bude rozhodovanie.
Odpovedať
kacennka - juuuj, tak tuto foto som videla ]-( vrrr
Odpovedať
Profilova fotka
ja nemam nic proti tomu, ked ma niekto okrem nevesty svetly kostym alebo kratke saty, alebo jednuche saty, ktore nevyzeraju ako svadobne. Ale na tej fotke sa fakt dost tazko rozoznava nevesta, iba podla kvetov:D
Odpovedať
Článok sa načítava...
A asi momentalne tu nie ste niektora z vychodu, ale potrebovala by som poradit nejaku fakt dobru a sikovnu krajcirku - na spolocenske saticky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kacenka no normalne som chvilu rozmyslala, ze ktora je nevesta. A keby sa ruku nedrzala zenicha, tak asi ani neviem :-| bambulka krasne satky, ja chcem urcite kratke popolnocky, ale tak ku kolenam, nechcem dlhe ;-) petka moja mamina robi len ta doma torty, robila aj Zarke k narodeninam a na napady chodi na art mama stranku, pozri si tam, tak si cukrarky radia navzajom :-)
Odpovedať
kacennka - ani mne by nevadilo, ak by mala napr. ciernu suknu a svetle sako, alebo este kremove saty, ale biele - to by som fakt bola nastvata. A ta foto fakt - och ]-(
Odpovedať
tak ja by som sa veru tak neusmievala na mieste tej nevesty :-N
Odpovedať
bambulka Aj ja chcem kratke popolnocky ;-) A tie su nadherne a viem si ich zivo predstavit v tej mojej maslovej x-)
Odpovedať
hainy - no jasne. V akejkolvek farbe mozu byt krasne ;-) A ty mas urcite dlhe nohy ;-) , tak urcite by ti taketo pristali
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babyyyyy :-) uz sme dofotili, skvelo bolo a citila som sa ako princezna :-)
Odpovedať
Ahooj Weri. A co si to boli fotit? Tie svadobne saticky? :-N waaaw, super. Kolko si ich mala na sebe?
Odpovedať
Profilova fotka
ja chcem popolnocky dlhe, pretoze mam male a krive nohy:D
Odpovedať
Profilova fotka
weri super, uvidime nejake foto?? :))) baby co poviete na tieto saty ako popolnocne?? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8... uz ich malo viacero bab v albumoch pripravy, ale realne som ich este nevidela na ziadnej.. a cena je super - 47 €
Odpovedať
Deniska Tak to teda maam dlhe nohy. Az prilis! Ved som ti uz hovorila o tom aky mam s tym problem ]-(
Odpovedať
Petka urpimne nie je to moj styl ale na tebe mozu vyzerat super ;-)
Odpovedať
Peti, tie satky su krasne, ale ja by som ich radsej v inej farbe, alebo aspon inej farebnej kombinacii ;-) Hainy - a take nohy maju aj svoje vyhody. Mna zase by aspon trosku predlzili skor dlhe saty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
niekto sa tu pytal na potahovane torty ja osobne robim s hmotou white icing :-) je makka a poddajna mne je lepsie snou ako s hmotou K2 s marcipanom sa da robit ale to je cukrarka uz len vie ja s ana to necitim :-N tie satky za 47 euro sa oplatia su nadherne :-) a co sa tyka krizy my sme ziadnu este nastastie nemali x-) a este jedna vec ta fotka otras wŕŕ´ ]-( normalne by som ich vyhodila zo svadby! :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pridala som prave fotku v popolnockach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko fešanda si ! :-) peknučké sú :-) bambi - šatičiek bolo asi 6,alebo 7, už ani sama neviem :-D petka fotky budú na FB a oni ich budú mať na webke :-)
Odpovedať
weri, a kedy budú fotky???
Odpovedať
Profilova fotka
cafte bambulky, prisla som len narychlo kuk, co mate nove, my ohaldne svadby nic, mame cd fotografa, ale nejakma tie jeho fotky nezaujali, tak hladame dalej. trdielko, krasne satocky, ja mam od nich cisto cervene, ale uz nie su v ponuke, take na spanielsky styl. weri, ako si sa v nich citila? ;-) petka, ja robim potahovky. co by si potrebovala? robim s K2 a RDI, vela som si nakupila, tak to musim pominat, ale este chcem skusit tu WI co spominala trdielko. aj teraz mam zapratanu chladnicku tortou 3 poschodovou krivou na sobotu. :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?