Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej peti, tak to je super, nás prevádzkovateľ nevolal ešte pozrieť sa ;-) tak dúfam že sa ti tam bude veľmi páčiť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no som zvedavá :-) http://www.palacehotels.sk/parkhotel/... takto to vyzerá ... na nete majú málo fotiek interiéru ...
Odpovedať
Profilova fotka
veľmi pekne to tam vyzerá, aj to okolie, nádhera :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj mňa zaujalo to okolie a aj tá terasa :-) wejušik ( ak neva že som ťa tak pomenovala) a ak si dobre pamätám aj vy máte veľmi pekné miesto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to ste fakt skvelo vybrali, hlavne to vyzerá že máte okolo kľud, my to máme medzi rodinnými domami čoho sa celkom bojím aby na nás po polnoci nevolali políciu za rušenie nočného kľudu :-( vôbec nevadí, je to zlaté, tak ma ešte nikto nenazval :-N myslím že si pamätáš dobre, tam boli tie béžové stoličky - www.zorno.sk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som celý gympel presedela s jednou wejuškou tak to máme teraz také zafixované :-N no hej je to celkom kľudné a pekné miesto ... no hej ten interiér máte veľmi pekný :-) ale tak myslíš že by mohol byť problém s rušením nočného kľudu? veď treba doniesť susedom nejaký ten zákusok a víno a hádam nebudú volať políciu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj a vy máte koľko hostí v pláne?
Odpovedať
Profilova fotka
inak to ma napadlo, že deň vopred odniesť nejakú tú výslužku, lebo mi aj čašník tam spomínal že s jednou rodinou tam bývajú problémy, lebo majú malé deti :-( ale bojím sa, že povedia susedom že nám dali a tí ktorým nedáme just zavolajú políciu :-D lebo oni nedostali.. :-D my máme 38 hostí + 10 dodávateľov (kamera, foto, hudba), teda max do 50 ľudí, + večer zopár kamarátov :-) vy pozývate aj kamarátov večer Peťuška? :-) Neviem či im dať aj takú pozvánku že pozývame vás na večernú párty od 22:00, alebo len povedať? :-)
Odpovedať
Ahojte kocky..ja sa tiez budem vydavat v roku 2011 :-) 11/06/2011 :-) este sice nemame uplne nic a bude to teda perny rok, pretoze mam novu pracu caka ma bc. rocnik externe k tomu statnice ale dufam, ze to neajk zvladneme x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucinda vitaj tu u nas a gratulujem ku zasnubam :-) tak to ta naozaj caka rusny rok, ale urcite to vsetko zvladnes na jednicku :-)
Odpovedať
lucinda vitaj :-) bajmar taktiež Ťa tu srdečne vítam :-) Pekne sa nám to tu rozrastáva :-D Petuš žeby aj bez toho spondého prádla ????? no neviem neviem :-D :-D :-D :-D :-D :-D Vierka kľudne im daj, aj my dávame ale budú aj na obrade :-N ;-) My pozývame cca 112 hostí ale určite neprídu všetci ;-)
Odpovedať
A ešte som zabudla : DObré ránko kočeny :-) Včera večer sme sa rozprávali takže budeme mať nejakú hudobnú skupinu nie Dj ;-) A len tak o menách dievčenské už máme buď to bude Timea alebo Rebecca a chlapček asi Christian alebo Christopher :-) ;-) Čo hovoríte? :-D :-N Ale to sa ešte 100 krát zmení kým porodím :-D A o kočíku sme sa bavili nevieme ešte |-| =-) Keď ten druhý casualplay je aj trošku drahší ;-) :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Idem upratovať a potom do obchodíku :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko ;-) no ja už som sa aj vrátila z obchodu a vystrojila moje zlatíčko na preteky ... wejuška no to budeme mať celkom podobné počtom ľudí :-) a tiež plánujeme zopár priateľov až tak po deviatej desiatej ale to im len tak povieme že kedy majú prísť snáď to pochopia a zvládnu :-D hm idem si niečo uloviť do chladničky ...
Odpovedať
Petuš zvláádnu :-D ;-) Ty si ale rýchla už aj z obchodu si sa stohla vrátiť 8-) Sme si nakúpili rýchly sme čoo? :-D JA akurát lížem nanuk o 106 :-D 8-)
Odpovedať
Baaaby to mám zase maniačiť na mmb :-o :-p :-D |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja som stihla vycucať už jeden piknik - také to sladené mliečko som dostala chuť a teraz som celá polepená :-N a tak o trištvrte hodinky idem pozrieť našu zamýšľanú sálu tak sa už celkom teším .. hlavne preto že dnes tam bude svadba a už to majú aj vyzdobené ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule :) tak ja uz v praci :)) ale dnes aj s polovickou, takze to ide celkom rychlo:) ziadosti o priatelstvo som potvrdila :)) nam vcera padli 3 saly, takze vymyslame nieco nove, lebo sa nezmestiime... ale do 50 ludi odporucam v senci holiday village..krasna svadba pod pristreskom - ak by fukalo alebo prsalo, daju dole bocne steny pristresku..
Odpovedať
Profilova fotka
hm ten senec by sa mi páčil ale máme to trošku od ruky ;-) áno potvrdzujem že priateľstvá sú potvrdené :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby co poviete?? http://www.restauraciamatysak.sk/star...
Odpovedať
Profilova fotka
peťka a vy plánujete mať koľko hostí?
Odpovedať
Profilova fotka
planovali sme do 40 a je nas cca 60 + 10 deti...
Odpovedať
Profilova fotka
zatial asi vitaz :) http://www.vinarskydom.sk/fotogaleria
Odpovedať
Profilova fotka
peťka vinársky dom víťazi aj u mňa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
potrebujeme tu velku salu a aj tominkovi sa velmi paci :))
Odpovedať
Peťka peknéé tá 1. celkom pekná ale tá vináreň ešte krajšia x-) Peťka(slintáčik) pošli mi ja som zabudla kúpiť :-p :-D Ale Radko pôjde ešte do Tesca tak kúpi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale je to tu komplikované s nami "peťkami" :-D a čo našla si si niečo zaujímavé na mmb?
Odpovedať
veeľa vecí :-D
Odpovedať
Ale držím sa statočne 8-)
Odpovedať
Idem papa ;-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?