Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak už som späť... baby ja ten hotel milujem je to tak prekrásne že wau wau wau.... len to bude asi trošku drahšie než som si myslela :-( žeby sme skresali počet hostí ....
Odpovedať
caute zelam vam peknu sobotu, u nas zamracenu slintacik a aky hotel? ;-) bajmar vitaj 8-)
Odpovedať
Takže už mám povysavánu obývačku,kuchyňu a ostáva spálňa a miesnosť mojej ségry (kde máme Pc) :-N :-p Radko je zlatučký x-) Odsúva mi napríklad fotelu alebo taburetku či ako sa to volá :-D =-) Asi sa o nás bojí :-D 8-) Sa ale mám čo? keby tak zobral vysávač do ruky :-D Peťka tak skúste uvažovať koho na svadbe ,,nepotrebujete" ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ružička tento http://www.palacehotels.sk/parkhotel/... no u nás už aj pršalo :( ale aspoň nie je až taká zima ... a vy už máte predstavu kde by ste chceli mať hostinu?
Odpovedať
diaa čauuuu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no v podstate keby som sa posnažila zmestíme sa aj do 20 ľudí :-D :-D :-D
Odpovedať
Peťka peknéééé :-o :-) ;-) Tak skúste niečo vyšpekulovať ;-)
Odpovedať
jeeej slintacik ten je pekny..pekne prostredie bude na fotky..i kukla som fotky z noci a tiez to vyzera fajn..presklene svetle..mne sa tiez moc paci ;-) lulu cauuuuu :-D vidim ze si jak motorova mys..vsetko postihas :-p baby podla vas je vhodny dar na svadbu ak je nevesta tehotna, alebo ma male dietatko,tak jej darovat vecicky pre mimi? je to vhodny svad. dar? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no veď hej musím si k tomu sadnúť a porátať koľko peniažkov budeme vedieť užgrlošiť :-D :-D ale je tam pekná zimná záhrada terasa altánok a aj taký veľký murovaný gril a to všetko máme k dispozícii a to nehovorím o tom že na okolí je skoro sama príroda ... asi začnem podávať športku :-D lucka ty si ale šikluka že už máš takto poupratované :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neviem či je to vhodný dar , ale mňa by každopádne veľmi potešil byť tehotnou nevestou :-D :-D uvidíme čo poradí lucka ;-)
Odpovedať
no vhodny..ano pytam sa preto, aby som vedela ci tu danu nevestu by som s nim potesila :-)
Odpovedať
slintacik...a je drahy ten hotel ked nie si este rozhodnuta? kde to presne je? ;-) u vas v TN? nevsimla som si detailne :-N hmmm gril a zahradky to je moje x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte mate uz asi aku peknicku budu hrat na prvy tanec??? ja uz som si nasla : I Believe I Can Fly krasaaaaaa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hotel sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach ... no v podstate ide skôr o to že si tam môžme doniesť len domáce pálené a ostatné alko aj nealko si musíme brať od nich a napr. cena alka začína od 1,8 € za 0,04 l ... takže sa bojím že sa to ešte celkom slušne navýši :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dračica ty si Miriam? neviem či si dobre pamätám :-N tak to je naozaj pekná pieseň my zatiaľ ešte nie sme v tomto štádiu ...
Odpovedať
No Dianka mňa by to rozhodne potešilo ale zase nie také aké dostala moja švagrina od našej babky-staré ešťe po mne z roku 1990 :-D :-p Vytiahnuté z pivnice a oprané :-D To je naša babinka :-D :-D :-D Mne sa hrozne páči táto pesnička-neviem ako sa volá :-N A asi nie je najvhodnejšia na prvý tanec |-| :-N :-(
Odpovedať
Tu je link http://www.youtube.com/watch?v=9lb5uT... ;-) Už mám uprataný ,,toaletný stolík" 8-) :-D
Odpovedať
ano som ja som to nahodou nasla na FB a pacila sa mi ...mozno este najdem lepsiu ;-)
Odpovedať
Peťka - chápem aj my sme si tak museli sadnúť a kalkulovať ;-) =-) :-N
Odpovedať
Miriamka tak tá je pekná ;-) ešte raz sa pýtam nepoznáte túto pesničku? ako sa volá :-N http://www.youtube.com/watch?v=9lb5uT...
Odpovedať
neviem ako sa vola ale je znama ale neviem od koho :-( ericssoni maju taky program kde ti napise nazov piesne ak das telefon k radiu ale neviem aky je to program mozno bude vediet tv priatel chlapi taketo veci ovladaju
Odpovedať
Profilova fotka
lulu nie je to to? http://www.youtube.com/watch?v=oFkSMH...
Odpovedať
Peťkaaa díííííky :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) Mirka aj tak díki za radu ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemáš zač ... toľko som si to hmkala až sa mi zazdalo že to happy ending je názov ... zadala som a našlo :-D
Odpovedať
díky mňa by to nenapadlo :-D Si einstein :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
einstein nie ale nemám od toho ďaleko :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
lulu to je spevak Mika a vola Happy ending
Odpovedať
ha ta nasa znama co nam neposlala ani oznamko ma dnes tu svadbu a pocasie moc nevyslo, aspon nie na fotky...viete sa snazim v kazdom hladat skor to dobre, ale clovek sa zamysli ze /priatelova kamaratka/ velmi dobra zo strednej, aj sme ju stretavali, dokonca mam ju aj na fb casto, neposle ani pozdrav 8-( ..a to prednedavnom este sme sa stretli i volali lebo xcela od priatelovej mami vyrobit oznamka..ale ani tie nedokazala poslat :-D ...
Odpovedať
Dia, kašli na ňu 8-( :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?