Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
no pekne ... tak budeš mať krásny rok 2011 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak lucinka má šťastný rok 2010, plánuje svadbičku a rodičovstvo a ešte šťastnejší rok 2011 - svadba s jej milovaným a bude mamička - moc moc držíme palčeky lucinka !
Odpovedať
Baby aha :-) JA to musím mať :-D http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8...
Odpovedať
Dakujeeem Váám :-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
aj ja ti prajem krááásny rok 2011 aby ti všetko vyšlo tak ako si to praješ a mala si krásnu zdravú rodinku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jehoooooo luciiiiiiiii to je fakt nááááááááááááááádhernéééééééééééé :-)
Odpovedať
Gabika dakujemmm :-) Vierka že? :-N Aj ja si myslím a teraz či to objednať :-D
Odpovedať
A ladí aj k tomu prvému kočíku :-D
Odpovedať
bože to je nádhernééé :) aj ja chceeem
Odpovedať
A mám to objednať? :-N
Odpovedať
ako pre seba ? no kľudne, je to nádherné :)
Odpovedať
Idem do obchodíku večer sa ohlásim :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Gabi pre drobca :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tu v pezinku chcu 40 eur za kyticu svadobnu a je jedno aka velkost,tvar,co do nej ide..a na vyzdobu budu penove orchidee.. Baby ja som zamilovana do tohto kocika: www.mimibazar.sk/foto.php?id=8932799&... ma vsetko co od kocika pozsdujem..
Odpovedať
wooow lucy kupuj :-p
Odpovedať
baby a ruze nezvadnu a vydrzia cely ten den?
Odpovedať
Profilova fotka
Lulu nekupuj toto..vyber take co vydrzi do 18 kg - vyzeraju rovnako,ale neskor to nemusis vyhodit,ale zmenou noziek sa to zmeni na hojdacie kreslo pre 2-3 rocne deti..tiez to teraz zhanam pre krsniatko
Odpovedať
Profilova fotka
Ruze podla kvetinarky vydrzia..len musis najst seriozne kvetinarstvo,aby ti ich nepredali zmrznute - na pohlad to nezistis,ale do 30 min na teple je po kvetoch
Odpovedať
Profilova fotka
hej ruže by mali vydržať, oni ich aj inak viažu keď sa jedná o svadobnú kyticu, tak by mali vydržať pekné celý deň :-) ale ja si chcem každopádne vziať aj vodu aj na fotenie, nebudem riskovať :-D
Odpovedať
Peťka ten kočík má moja kámoška čoskoro sa jej narodí synček ;-) Ale má staršiu kolekciu túto aj túto farbu http://www.google.sk/imgres?imgurl=ht... Peťka ja neviem mne sa toto hrozne páči neviem si dať rady :-N :-D Dianka že? aj je to vybračné a ešte aj novorodenecká vložka Som bola v obchode a je tam taká stará predavačka a som pri mraziaku šla som si vybrať nanuky a croasanty také mrazené (teraz kysnú) a ona taká že taká mladá a idem to robiť som to neriešila nechcem sa stresovať kvôli malému/malej ale potom som už mala plný ten tlačiaci košík idem platiť a jak ukladaám tak si začala že ako do odnesiem domov a tak a ja že autom a ona drzaňa hnus*á že jáj mladé pipenky autom chodia :-o :-p :-( Ma nastrala a ja si chovorím že kľud kvôli drobcovi tak sa ukľudnujem skončoť na príjme na gynekológii :-D :-N 13,64€ fuč a to nás čaká zajtra sobotný nákup :-D |-| Tak ale mali akcie :-D
Odpovedať
Oprava nechcem skončiť na príjme na gynekológii ;-) ]-(
Odpovedať
boze lulu ani nehovor...prosim ta povies mi aj v ktorom milom obchode je taka predavacka aby som vedela? 8-(
Odpovedať
weri lenze ja nexcem im povedat ze xcem svadobnu kytku, lebo vacsinou vsetko robia rovnako a hned dvihnu ceny nenormalne...ja xcem praveze aby na mojej svadbicke nevyzeralo vsetko tak tradicne svadobne :-N ..takze mozno si dam spravit 2 kyticky..jednoduchsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo hej ale ja by som si za tú kytku radšej priplatila keď viem že mi dlhšie vydrží, aby nedopadla tak, že už pred obradom bude mať odkvicnuté hlavičky :-) dia ak by si chcela, viem ti odporučiť skvelé kvetinárstvo, kde majú super ceny a sú tam naozaj šikovné ;-)
Odpovedať
daj ;-)
Odpovedať
..pliiiis :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ip ;-)
Odpovedať
dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lulu chapem:) je to krasne :) mna na tom to odradza,ze 11 kg ma krpec rychlo a uz ho to neunesie..ale vec je to super
Odpovedať
..tak ja zelam vsetkym krasny vecer 8-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?