Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Idem majte sa
Odpovedať
maj sa ;-)
Odpovedať
Baby akurát sa mi podaril unikátny kus :-D Vykidla som na zpodlahu nechtiac očný tieň :-| :-S Už som to zotrela ale pár bledulinkých flakou tam je ešte :-D :-D :-p |-|
Odpovedať
ocny tien? ale ved to neni lak na nechty, to ide dole nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lucinka my mame dnes slavnosti v dedine, tak som dostala chut na cukrovu vatu a celaaaa som bola polepena, dost sa rozpadala :-D len dufam, ze z rifli to pojde vyprat =-)
Odpovedať
juuu snad ano weri =-) ja som vatu nemala uz roky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som dlho nemala, tak mi drahy kupil a bola som zalepena total vsade :-D ideme hrat teraz bowling s milacikom a mojou hlavnou druzickou s jej poloviciakom, tak bude sranda, snad si nic nezlomim :-D pekny vecer vam vsetkym prajem babusky :-)
Odpovedať
vierka zober ma s Vami :-D ;-) A nerob mi chute s cukrovou vatou :-p x-) A nezlom si ruky, lebo nebudeš môcť prispievať!!!!! ;-) Dianka ale ten sa mi total na milimetrové kúsky rozpadol :-D Takže tak :-D A kde je Deniska(bambula27)????? :-N =-)
Odpovedať
Baby to nemyslíte vážne :-o :-p To mám ako zase pokukovať na mmb :-N Šak ten systém zachvílu bude zlyhať :-D :-D
Odpovedať
Idem kuk Tv a potom hajať :-) ;-) Brú nocku a príjemný zvyšok večera x-) Cez víkend sem asi málo chodíte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lulu vidim, ze sme na tom podobne :)
Odpovedať
lulu - si zlatucka, ze si si vsimla, ze tu dnes chybam ;-) napriek tomu, co vsetko robis, stihas aj to. Ale tak mam milacika cez vikendik doma, takze sa venujeme jeden druhemu ;-) No nedalo mi nezakuknut tu, precitat zameskane a ideme hajat :-N Prajem krasne ranko tym, co tu prve budu ;-) papa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobré ránko :-) ;-) Žeby som tu dnes prvá :-D NIe Deniska tu bola prvá :-D :-D :-D Ty o takom čase čo robíš prosím ťa? :-o :-N Ja som zž dávno spala a snívala 8-) |-| Tak chýbaš nám :-D :-N ;-) A budeš druhá tehuľka? :-D :-D Keď si užívate jeden druhého? :-N :-D Bože aj ja chcem mať ťuťu-muťu ale gyndoš zakázal ]-( :-| Peťka vyspinkaná do ružova? :-D
Odpovedať
ahojte ;-)
Odpovedať
Ahoooj bré ránko želám ;-)
Odpovedať
aj tebe aj tebe, ako sa mi mas? 8-)
Odpovedať
díky ;-) no dík za opýtanie ale nič moc možno aj tým počasím a mojou naj kamoškou wc misou :-D :-p
Odpovedať
aaale ved vyslo uz aj slnko 8-)
Odpovedať
Vieeem aleeee nech je 30°& a môžeme ísť do aquaparku 8-) ;-) Mám 5 vstupeniek zadara :-D ;-)
Odpovedať
fiiha sikulka :-D vyzera to ted na pekne pocasie..tesim sa von :-D lulu nevyznas sa nahodou nejak specialne v kvetoch? ohladne svadby xcem vies :-p
Odpovedať
:-D zoberem teba,Denisku a ešte kto sa hláásiii :-D :-D :-D Ako v kvetoch? :-N Diauš ideeem papa obed vaiť :-p |-|
Odpovedať
no ze na letne obdobie, ktore kvety kvitnu ted a budu teda vhodne do kytice okrem uz predtym spominanych? :-) okis tak bez pa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre rano babule:) my uz mame doma stresy,mamina dnes leti do nemecka na 2 tyzdne..este neletela a nebola tak sama..bojim..
Odpovedať
aj tebe dobreee....ja ked som letela prvykrat tiez som sa bala, toho ze mi bude zle jak je to vo filmoch, kde zas opat raz klamali :-D ale inak sa mi lietanie hrozne paci...drzim palce teda mamine ;-)
Odpovedať
Lulu, ta ty si to pekne nazvala, ze ťuťu-muťu :-D Milé. No zeby som bola dalsia tehula, by ma potesilo, ale skor nie ako hej ;-) niekto si dava pozor. :-D Beries nas do aquaparku? :-N No pekne od teba. Uz sa aj balim :-D :-D Petka - ahoj. A mamina ide na dovolenku? Taktiez drzim palce. Ja ked som letela prvykrat som sa bala viac letiska ako lietania :-D :-D
Odpovedať
Peťka odkáž mamine že to neni nič strašnéééé ;-) A že ako to už aj Dianka nazvala vo filmoch klamú ;-) Deniska- ako v susedoch :-D :-D :-D No organizujem zájazd škôlkarov do aquaparku :-D :-D :-D A nezabudni si niečo na hlavu bo normáálne úpal dostaneš :-D (tých škôlkarov som myslela nás :-D :-N dúfam že sa neuražíš :-N ) Baby ja mám ,,skvelý deň" som si vyliala kofolu skoro na klávesnicu :-D =-) Mäsko je už spravené a zemiačiky sa už zapekajú 8-)
Odpovedať
haha co ja som uz vsetko povylievala :-D :-D :-D mnam mnam fajnovy obedik 8-)
Odpovedať
no veeru prídi k nám :-D 8-)
Odpovedať
lulu - no ja sa vobec neurazim ;-) Kludne aj skolkari. :-D sikovnica, pozor, pozor, lebo si s nami uz nebudes moct pisat.
Odpovedať
kde byvate? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?