Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
A inač medzi nami :-D šatičky už máš?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky! ;-)
Odpovedať
Ahoj Katka. Práve sa bavíme o čoko fontáne :-p . Ty máš? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nemam a nejak ma to uz ani netankuje... Strasne sa mi pacia tie v angele, tusim sa volaju sirene ci ako. To su saty majich snov, ale uz su rezervovane ]-( . Vsetko je tu rezervovane, svadobna horucka prisla do Presova, a tak 17. maja letim do Blavy, tak dufam, ze nieco tam najdem. Ak nie, tak to isti Polsko. Nejak si verim, ze nieco zozeniem a potom chudnem a chystam sa este zhodit 15 kil, takze je to teraz tazko so satami... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lenka nemam fontanu.. citala som o tom daco ale ked ti mam pravdu povedat ani neviem na co sa to da vyuzit, ci len tak pre radost?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si ju kupila preto, lebo sa mi to paci, je to taka tutovka na svabe a tiez, ze ju mozem neskor vyuzit pre moje deticky na oslavy narodenin. Co mozes dat dietatu viac ako cokoladu. To predci aj tortu... x-)
Odpovedať
To Katka: pre radosť, estetiku a ako mňamko, tá čokoláda tčie ako voda vo fontáne a hosie si ju môžu naberať na kúsky ovocia a podobne. To alla: neviem ktoré šatky majú v angele čo chceš, nemáš ich v albume? Ktoré sú to? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to nedavno tu videla po prvykrat tak som nevedela ze na co to je... ale pekna vec to je take vynimocne...
Odpovedať
Profilova fotka
Nemam ich v albume, lebo som sa do nich nevtrepala ]-( . Tucna som jak svina! Juj mam na seba nervy ako vyzeram, kde je mojich 54 kil zo skolicky... x-)
Odpovedať
No len u nás sa to zatiaľ nedá veľmi kúpiť, viem že dievčatá si to väčšinou kupujú zo zahraničia. Tebe by to mohol doniesť tvoj milý nie?
Odpovedať
Profilova fotka
lenka aj u nas sa to da kupit. posielam link do ip, oki?
Odpovedať
To alla: Ja sa tiež potrebujem trošku potrápiť aby mi šatky boli tip top, ale zatiaľ som lenivá. ]-( :-S A iné v PO sa ti nezapáčili?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lenka ak myslis mna tak neviem ci by chapal ze co vlastne chcem... :-) skusim sa ho to spytat...a to vlastne ako dlho tam ta cokina moze byt? neviem si predstavit ako funguje ten princip... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak velmi ani nie, strasne slaby vyber a to aj keby som bola 36 velkost. Bola som sklamana... :-( Inak tu su, ale v skutocnosti su este krajsie: http://www.svadobnecentrum.sk/index.p...
Odpovedať
Tak princip čokofontány má vysvetliť lovačka, ale už má dosť dlho cca 3 týždne ťahá za nos :-D :-D :-D , ale ja jej dôverujem a verím že si to doštuduje a dá vedieť tak si musíme počkať. Teoreticky by mala fonána tú čokoládu zohrievať a stále dookola cirkulovať.
Odpovedať
Profilova fotka
to moze byt pecka! normalne sa mi to zacina pacit!!! :-D
Odpovedať
To alla: aha tak tie z videnia poznám, sú krásne inak v Angele by som si vedela vybrať. Tak ti prajem aby si si našla tie svoje vysnívané a hlavne neobsadené!!! ;-) :-D x-) a v KE?
Odpovedať
Inač ďakujem za link
Odpovedať
Profilova fotka
Fontana funguje tak, ze v dolnej nadobe sa cokolada zohrieva-rozpusta, a stor ju stlaci hore v takej spirale a potom tecie po tanieroch dole zas do nadoby.
Odpovedať
Profilova fotka
oprava: a stroj ju stlaci hore lenka3 - nemas zac ;-)
Odpovedať
TO Katka: tak utekaj poslaľ mail s fotkou milému nech kupuje. :-D :-p :-D To alla: a čokoládu budeš mať odkiaľ?
Odpovedať
Profilova fotka
alla, dik za vysvetlenie... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ako som pisala, tak vraj ju maju v metre, ale v BA na 100%, no a v KE uvidim zajtra. Idem tam rano pracovne, tak potom spojim prijemne s uzitocnym. Mame uz vybrane oznamka, len sa ideme dat na ne odfotit do atelieru jedneho zanmeho, ale tesim sa lebo su krasne a obrucky este tiez nemame... akosi sa nam nic nazapacilo az tak, aby sme ich hned kupovali. A tiez este sme ani poriadne nekukali.. :-D Na vystave v Ke ich bola taka hromada, ze sme si ani nevedeli vybrat...
Odpovedať
Na to metro som zabudla, už je veľa hodín :-p . Takže oznámka budú s vašou fotkou?
Odpovedať
Profilova fotka
Inak prave som si vsimla, ze tie reklamne odkazy po pravej strane su same o chudnuti :-D :-D :-D
Odpovedať
Oni vedia kde majú tie raklamy dať 8-( :-x x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hej vybrali sme si ich v jednej reklamke v Kosiciach, ale akosi si to vieme urobit aj sami, nakolko mam znamosti v tlaciarni. Oni pytali sa jednofarebny podklad pod foto + pauzak + maslicka okolo 30 - 35,- a to bez fotky. Sialenci. A to ako za co chcu tolko? A tiez budeme robit jedno virtualne pre vsetkych nasich znamych a klientov, to rozposleme mailom-takze aj tebe lenka ;-)
Odpovedať
Jej ďakujem pekne, tak budem čakať ;-) :-) :-D Len náhodou- nevieš koľko obsahuje kakaovej sušiny tá čokoláda z Metra?
Odpovedať
Profilova fotka
Netusim, lebo som ju este nevidela. Je na to nejaky limit? =-) ? Idem uz inak hajusat ku milacikovi, zajtra sa chystam poobede na velke upratovanie a velkonocnu vyzdobu, takze musim si odychnut. Zatial pa
Odpovedať
Ok tak ešte k nám príď zatiaľ ahoj :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?