Svadba v oktobri 2007. Začali ste už vybavovať?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Najde sa tu este niekto taky blaznivy ako ja kto uz teraz zacal postupne kupovat a vybavovat veci na svoju svadbu?my mame konkretne v Ke 20.oktobra 2007 tesim sa na vase prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
no..ked to je takto na miery,tak snad to bude ok..ale ja si nerada nechavam sit hocico, svadobne by som sa asi neodvazila..juj ale nechcem ta prehovarat :-D je to asi o moc lacnejsie,aj bude to tvoje a mozes si ich aj nejako prerobit na normalne saty potom ;-) nooo tesim sa az ich budes mat,och ale tie topky su super:)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj a kde sa kupuju tie postavicky na torty?nemam sajnu.. =-)
Odpovedať
maycuk, myslis tie, co mam v albume. oni su neni na tortu. su dost velke a tazke...maju asi 20cm. no a kupila som si ich v anglicku.
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj,ja som myslela,ze su na tortu.hups :-D ale mala som na mysli,ze kde sa daju kupit postavicky na torty, hoci neviem,ci ich budeme chciet..v nejakych cukrarnach?alebo co ja viem,kde?cize tie vase postavicku su len tak na okrasu?
Odpovedať
no hej, len tak na okrasu. budeme ich mat na stole pred nami...no a take tortove postavicky neviem kde...fakt netusim...
Odpovedať
maycuk, postavičky na torty sa dajú objednať aj na nete.
Odpovedať
jaaj, vlastne hej. tiez som videla na nejakej stranke nejake...
Odpovedať
ahojte baby, ja som zatial nezhanala nic, co sa zakuskov a torty tyka. mam nejaky kontakt na cukraren, ale to je vsetko. to sa mi zda este skoro. zatial sa vytesujem z toho, co mam vybavene ;-)
Odpovedať
no ja sa o zakusky a torty neobavam. u nas to funguje tak, ze rodina podonasa zakuzky a aj torty...tak aspon o nieco menej starosti..
Odpovedať
tak to mate pekne zariadene :-)
Odpovedať
to veru hej. ono to funguje tak, ze ked sa vydavala tetina dcera, tak moja mama jej dala napr. 4 bednicky zakuskov, tak teraz ona tak isto donesie nam 4 bednicky zakuskov. je to celkom fain...
Odpovedať
to je pekne vela. to sa u nas tak nedrzi. takze ich budem musiet kupovat. ale pri vybere cukrarne si mozem pochutnavat, na co sa tesim ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
co je vela? 4 bednicky? zatial mama co pocitala, tak napocitalal 17... :-N
Odpovedať
17 :-o to je pekne vela. to je pre kolko ludi?
Odpovedať
no to bude uz aj na vysluzky z toho. no a bude to pre rodinu. na svadbe nas bude asi 80.
Odpovedať
ahojte kocky. Ja to mam tiez v oktobri. Ako ste na tom s pripravami a kolko budete mat ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj nechtuska a pozdravujem vsetky babule ;-)
Odpovedať
vdaka. my 80 ako som pisala. a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
caf leni tak co mas nieco noveho?ja som dnes bola pozerat popolnocne satocky len este pockam ci neschudnem :-D
Odpovedať
no my budeme mat 100, lebo drahy ma velku rodinu.My uz mame vybavenu salu, saticky uz tiez mam, kameramana, hudbu, fotografa, kolaciky nam pecie bratrancova babka
Odpovedať
Profilova fotka
sa nas tu nazbieralo oktobroviek co poviete :-)
Odpovedať
no je nas tu dost
Odpovedať
baby, je tu niektorá z Liptova? Lebo v téme liptáčky nie je teraz nikto.
Odpovedať
Profilova fotka
peti kosice ti nestacia? :-D
Odpovedať
od minuleho tyzdna mam vybaveneho kameramana, kakze uz mame salu, forografku, zaistenu aranzerku a od soboty uz mam aj nove topanky. asi budu svadobne. no a mam aj popolnocne saty, ale tie mam uz dost dlho. no veru, tusim ze oktober je najziadanejsi mesiac na svadbu...
Odpovedať
V podstate by mi aj stačili :-) Len som sa chcela opýtať, či mi niektorá neporadí dobré miesto na svadbu na Liptove. Teraz mi je ľúto, že sa nebudem vydávať v Košiciach :-(
Odpovedať
no prepac, ja asi nie... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
petra ale co luto ved aj od vas tu musi byt kopec bab ;-)
Odpovedať
Ahojte kočky. Celkom dobrý babinec 8-) :-p :-D :-D :-D Ako sa dnes máte? Inač trinástky zajtra máme presne pol rok do svadby x-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja pocitam 7 mesiacov, ci nie? aaale ved pol roka je menej, som za :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?