Svadba v marci 2011. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
Hladam kolegyne na marec, ste tu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak podľa mňa môžeš - veď v apríli sú aj veľkonočné sviatky, tak nech s tým ľudia rátajú, že bude svadba ... :) a určite tým nebudeš nikoho otravovať - však svadba je tá najradostnejšia udalosť v rodine (potom ešte narodenie dieťatka) ... :) nech má každý dostatok času sa pripraviť (šaty, kaderníčku a tak) :)
Odpovedať
@lucia3006 no myslela som to skor poslat ludom, co mi na svadbu isto nepridu :-) len takym kamosom (ze mozno len k obradu a potom domov)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak jaaaaj jasné, tak to áno... to kľudne môžeš ... :)
Odpovedať
@lucia3006 oki tak zacnem tento tyzden posielat nech si mozem kazdy den precitat nejake pekne prianie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak tak tak, človeka to tak príjemne zahreje potom na dušičke :)
Odpovedať
@lucia3006 a hadam sa aj viac tesi, nie ? :-)
Odpovedať
baby, Vam uz prisli nejake priania? Mne len jedno :-(...To sa posiela az po svadbe ci ako?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak presne tak :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 mne ešte tiež ani jedno a to je už mesiac pred svadbou ale dneska mi práve babka vravela, že to zvyknú posielať tesne pred svadbou, tak týžden ... tak dúfam, že nejaké prídu ... lebo naša schránka je stále smutná a prázdna... :(
Odpovedať
@lucia3006 hehe, no ved to prave :-D...
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 ale ja verím, že prídu ... tak tesne pred svadbou ... možno aj skôr ... :) a kde budeš mať rozlúčku? idete dakam na disku alebo doma?
Odpovedať
@lucia3006 No tento vikend mi planuju baby tu v Brne nejaku rozlucku, tak som zvedava, nechcu mi povedat :-). Dve kamosky som zavolala zo SK, nech sa k nam pripoja a ratam, ze pojdeme v noci niekam do ulic....Uvidime, ako to dopadne. A este jedna rozlucka ma caka na SK s babami zo Sk, vikend pred svadbou, tak som zvedava :-D, to pojdeme niekam na parbu...A ty ako? Co planujete a kde???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@bajka1 my plánujeme tak, že začíname u nás doma, pripravím jedlo, pitie, hudbu a po tej 22:00hod sa presunieme tiež niekam do ulíc, aby sme nerušili susedov kedže bývame v bytovke :) a hneď na druhý deň máme stretávku zo strednej, tak tam to ešte oslávime... :)
Odpovedať
Profilova fotka
už máme krížik do kostola a ostáva nám 39 dní :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova jupíííí ja už len 29 dní :)
Odpovedať
Aj ja som uz objednala krizik a mam len 24 dni!!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 ale sa nám to kráti :)
Odpovedať
@lucia3006 no uz ani nehovor, nestiham to co som chcela stihnut :-(...
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 neboooj všetko stihneš :) a určite to najpodstatnejšie už máš dávno hotové :)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky moje zlateee uz sa nam to pekne krati... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka266 presne tak :) už iba pár dní ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby co mate nove? My sme sa vcera stretli s nasim kameramanom-urobil nam zopar zaberov. Bolo supeer. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova ahoojky, nového ani nič, my sa musíme tiež ešte stretnúť s kameramanom a fotografom... ja som mala cez víkend rozlúčku so slobodou a stretávku zo strednej... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova stale nejake novinky, najnovsie sme pridali harmonikara pred kostol a hotel a vybrali sme si kameramana-najprv sme nechceli,ale potom sme si vybrali.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
30 dní :-D
Odpovedať
@lucia3006 No co nevestinka - vsetko nachystane ? Uz sa treba starat len o to aby si bola pokojna a krasna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak ahoooj, no už takmer všetko, ešte nás čaká stretko s fotografom a nejaký nákup na dokúpenie nealka... už sa to blíži... ale som kľudná a pokojná hehe ... teším sa už ... :) a čo ty? ako idú prípravy?
Odpovedať
@lucia3006 u mna sa to akosi momentalne zastavilo a ukludnilo. Idem na skusku ku kadernicke (som zvedava, ci sa jej podari, to co by som chcela) a cakame na cenove ponuky od cukrara a kvetinarky. Taka pohoda teraz. Teda, este nahanam pololnocne saty a mam s tym troska dilemu tak uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak u mňa je teraz tiež pohoda, čo sa svadby týka ... inak to bol týždeň plný fantastických zážitkov a zmien ... stala sa zo mňa teta (švagrinká porodila predvčerom), kamoška včera porodila ... a ďalšia je v piatom mesiaci ... my sme si zohnali hafana ... o pár dní ho budeme mať doma ... tak teraz neviem z čoho sa tešiť viacej, toľko tých krásnych udalostí naraz ... :) a aký budeš mať účes?
Odpovedať
@lucia3006 jeej takze babatko v rodine? to je uzasne !!! ako sa vola malicke ? tak to potom aby ste aj vy mali co najskor aby sa mohli spolu vsetky hrat :-) akeho mas psika? Ja byvam na byte a netrufla by som si ho tu zavriet. Z coho sa tesit ? No zo vsetkeho a najlepsie naraz predsa ! :-)) - tak to mas velmi pekne zmeny. Ja uces budem mat - no chcem rozpustene kedze mam dost dlhe ale zaroven na predu to chcem nejako vypnut do bokov aby mi to nezavadzalo pri jedeni :-))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?