Svadba v marci 2011. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
Hladam kolegyne na marec, ste tu? :-)
Odpovedať
@lucinka266 Luci my mame svadbu o mesiac po vas a veru, zacinam citit doliehajuci casovy stres troska lebo nemame obrucky, ani vinety a uz vobec nie nejaky ten program. No snad to postihame.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak ziaden strach, urcite postihate, nenechaj sa vystresovat :-), obrucky doporucujem svadobny veltrh v Ba 4.-5.februara, budu tam snad vsetci zo SR a CR ohladom prstenov a daju sa na mieste hned kupit , nie je sanca si tam nenajst prstene ;-)...vinety na vinove flase si mozes vyrobit aj sama, na tomto webe som si vsimla kopec inspiracii a rad ako na to... no a program? doporucujem dobreho DJ-a a nejaku kulturnu vlozku napr. cepcenie alebo cimbal,moderny tanec-podla chuti a hosti, kt.tam budu... niekto ma starejsieho, kt.rozprava vtipy atd. (toho my nebudeme mat)..chystame sa tancovat :)...
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak super su aj husle, ked to ma niekto rad a mas niekoho v rodine,kto vie hrat, ja urcite budem chciet zahrat aspon polhodku pred tancovackou- hlavne pre tych starsich hosti je to super-klasika, im sa to bude ratat
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 nemam tu veru zatial foto, dam si ho sem, len nechcem, aby uvidel foto v satach pred svadbou priatel,lebo mam len tak zapnuty pocitac s touto strankou hocikedy, asi pridam az trosku neskor :).. ale som z nich uuplne natesena.. snad v nich v kostole nezamrznem (s kabatikom ich poziciavaju samozrejme) :-D... aj ked jedna znama vraj kupovala svadobne saty so snubencom,videl ich a su spolu stastni 20 ;-) rokov..skor ide o to, aby bol zenich v svadobny den nevestou okuzleny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak nie :-) , ja ich mam asi od novembra :)..ale urcite sa daju zohnat velmi rychlo, otazka je kolko chces investovat, ci chces saty pozicat a aj to kde pozicat(v ktorom salone), ci kupit, ci kupujes nove,alebo nosene atd... a Zuzi ty uz mas saty???
Odpovedať
@lucinka266 Luci ja uz saty mam - uz asi 3 mesiace (pozicane). Len mi to z vasej debaty tak prislo akoby si ich este len zhanala :-)) Zato som sa cudovala, ze je to LTT (len tak tak)
Odpovedať
@lucinka266 no na vsetko myslim a pomalicky sa to blizi. Starejsieho mat nebudeme ani my. Skusame vymysliet program - rozmyslame aj nad tombolou a takou malou sutazou nech sa ludia troska pobavia. Inak bude len dj a s nim tanec, tanec a tanec :-)\Na tych obruckach sa vieme zatial dohodnut len predbezne. Kazdy mame iny vkus tak snad nieco dame do kopy :-) keby boli na trhu len 2 druhy nemas problem. Ale tolko je krasnych....... Na svadobny veltrh moc ist nechcem. Bojim sa, ze z tych veci a z tolkej bielej oslepnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka266 presne tak, tiež neverím na povery, môj drahý bol so mnou keď som si ich bola skúšať so spodničkou, ale poslala som ho vedľa, aby ma nevidel, nie kvôli povere, ale aby bol potom prekvapený ... lebo keby ma videl už teraz už by to potom nebolo ono :) jasnééé, ja som si zase fotky pridala sem, sem drahý nechodí :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak ja nie :-D , zajtra si idem uz po hotove, dala som si sit na mieru. Ale popolnocky som do vcera nevedela, ako budu vyzerat, mala som len latku, ale teta krajcirka poradila a od vcera sa siju ;-) . Ale poznam baby, ktore tyzden pred svadbou vleteli do svad. salonu, odskusali a boli ich :-o , ziadne mesiace hladania :-N ,tak to asi zalezi od kazdeho cloveka, ako ma rad adrenalin.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, tak už sa nám to blíži, zachvíľu je marec ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 zachvílu budeme pod čepcom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
49 dní do svadby :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@svintekova veru tak, ja už o 40dní :) teším sa na to, splním si svoj veľký sen - priviesť sa ako nevesta na hasičskom aute ... :)
Odpovedať
@svetlankaaa hotove - no paradicka - tesis sa, co? :-) Aspon budu na 100% podla tvojich predstav. Ja budem mat pozicane - nechcem mat potom starosti, co s nimi neskor. No a popolnocne - asi to necham na ten adrenalin. Akosi stale neviem ake a nemam kedy sa nahanat a zhanat :-) Ono je to na tie 3-4 hodiny jedno (tak trocha). Ci? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak tak ich mám doma, som sa vcera v nich prechadzala po byte :-D a su super, uplne presne podla predstav. Jasne, ako popolnočky mozu podla mna sluzit kazde pekne saty...keby som mala doma nejake napr. plesove, tak ich vyuzijem. Vsak prave preto si davam sit, aby som v skrini cosi mala :-N . Ked pojdes nakupovat, urcite ti nejake hned padnu do oci, ani vopred nemusis vediet, ake by mali byt :-D .
Odpovedať
jej no tak to ti troska zavidim. Ja tie moje uvidim vlastne az tyzden pred obradom. No co uz. Tak som to chcela mat :-)) Tie polnocky - no predstavu nejaku mam takze cosi snad najdem. Hlavne nech su dlhe, nie cierne ani hnede a aby sa v nich dalo skakat :-)
Odpovedať
@lucia3006 na hasicskom aute ? No paaaraaadaaa !!! to budu super fotocky :-) skoda, ze ja nemam poziarnika :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak ďakujeeeme, no teším sa na to, vždy som o tom snívala, už ako malá, že sa ako nevestička odveziem spolu so svojim manželom na hasičskom aute a budeme mať taký hasičský sprievod, budú nám húkať húkačky a svietiť majáky ... :) a už som zvedavá, čo nám kolegovci vymyslia za úlohy ... :)
Odpovedať
to vazne ? uz od malicka ? to je hrozne zlateee. Tak to si si dobreho nasla xixi. Musime si tento den uzit Luci. Je to jediny den, kedy mame plne pravo sa citi ako princezny :-) Ja som dnes balila pozvanky a oznamenia a tesila som sa z toho ako mala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak tak to áno, veľmi sa na to už teším, splní sa mi sen nielen o hasičskom aute, ale aj svojho budúceho manžela som si vysnívala ... to aký je - proste všetko ... a najviac sa teším na ten moment, kedy ma prvýkrát uvidí ako princezničku ... a na to fotenie na hasičskej stanici ... obrad ... proste na všetko ... a už teraz mi lietajú motýle - keď vystúpime spolu pred toľkými hosťami prvýkrát nás všetci oboch uvidia ... koľko budete mať ľudí?
Odpovedať
aj ja sa tesim na ten pohlad ked ma moj uvidi. Zvedava som na tie jeho kukadla. :-)) Bude to este pred obradom lebo sa pojdeme predtym este fotit. Nechceme opustat hosti a zabavu. Okolo obeda je casu dost. Budeme mat oficialne asi 25 ludi. Mozno dalsich 7 pride potom na vecer. A vy ? Kolko ludi budete mat vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak ahoj Zuzi, aj my sme sa rozhodli fotit ešte pred obradom aby sme nenarúšali zbytočne chod svadby našim fotením. My budeme mat čosi cez 50 ludí plus tí čo dojdu po oficiálnej čast sa s nami pozabávat. Marcové nevesty už sa nám to kráti :-D
Odpovedať
Hej, aj ja s tym suhlasim. Doobeda by som len trcala doma a stresovala. Takto sa snad pri foteni aj zabavime a troska uvolnime no a potom si dostatocne uzijeme celej rodiny. Len aby nam pocasie vyslo vsak ? Ale vyhoda toho celeho je este aj ta, ze ak by aj doobeda prsalo, poobede uz nemusi :-) - viac casu, viac sanci
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky, ako prípravy? :) inak kam sa plánujete ísť fotiť? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 ahoj Luci,ja som práve objednala nádherný krížik od pána Mušinského-je trochu drahý ale oplatí sa-však ho nebudeme mat rok :-) . Ešte stále zhánam svadobné a popolnočné topánky |-| ,oznámenia sú už poslané, takže už len drobnosti.
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova ahojky, skús pozrieť v BA na Nivách hore - mali tam krásne topánočky ... keby som nemala ja už tie svoje, určite neváham ... nám už chýbajú tiež iba drobnosti... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak jeeej tak to máte akurát, my sme chceli tiež tak okolo 20 až 25 ľudí ale sa nám to trošku zvýšilo na 60... ale tak čo už ... svadba je len raz v živote a naša rodina je veľká ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak aj my sa ideme fotiť pred obradom... nechceme odchádzať už z hostiny... doobeda bude času dosť na to... :)
Odpovedať
@lucia3006 kazdy dufa, ze svadba je len raz v zivote :-)))) - minimalne tu prvu si treba urobit podla svojho sna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak presne tak :) hoci sme si ju najskôr predstavovali len pri dvoch svedkoch niekde na horách alebo na pláži ... ale tak potom by mi to bolo asi aj trošku ľúto ... :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?