Svadba v marci 2011. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
Hladam kolegyne na marec, ste tu? :-)
Odpovedať
@lucia3006 my tiež tak, do pol 4 sa ešte tancovalo a kým som sa ospršila dala dole všetko čo som mala na hlave :D tak aj po 4 bolo :D
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 ja som mala naštastie jednoduchý účes, ani veľa sponiek nebolo... rýchlo som sa odmalovala, dala dole sponky, šaty zostali tam kde som ich vyzliekla... upratovala som až v nedeľu lebo ani v sobotu som nebola schopná nič robiť... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby,dakujem,že ste na mna mysleli, no to počasie nám nevyšlo :-( ale aspon nepršalo, ked som sa fotila bol 1 stupen a pár fotiek mám aj bez bolerka a teraz mám teplotu :-( ,ale za krásu sa platí ;-) . som strašne unavená,dnes som bola na polícii si vymenit všetky doklady. Tak ja sa ozvem a napíšem viac,ked mi bude lepšie.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 aj na mna prišla únava až popolnoci,a spat sme išli po 4 hod
Odpovedať
@svintekova Juuuj, tak to je nemile :-(, tak aspon ze neprisalo. Ja som tiez ochorela po svadbe, lebo vsetok ten adrenalin opadol a zostala som veeelmi unavena. Snad ta to rychlo prejde a uz si budes uzivat len dobry pocit zo svadby ;-). Velke gratulacie pani :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova ahoooj, supeeeer, tak vitaj medzi nami vydatými :) takže všetko dobre dopadlo... rýchlo sa nám uzdrav, prajem Ti všetko dobré do manželského života... ja som bola tiež chorá po svadbe, teploty, únava... ešte teraz som sa z toho všetkého nespamätala.... a nepamätám si nevestu, ktorá by po svadbe neochorela... predsa len tie stresy, prípravy a samotná svadba(beháš bez svetra aj von spotená) vyčerpáva organizmus riadne... ja som unavená ešte doteraz....
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 už by som nechcela velkú svadbu-už len pri svedkoch
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova je to zaberák čoo? ja som sa ešte teraz nedostala do normálu a to je už skoro dva týždne po svadbe... ale dúfam, že dopadlo všetko podľa tvojich predstáv... :) fotky budeš mať kedy? som zvedavá na teba :)
Odpovedať
@svintekova presne takto som si hovorila na druhý deň keď som mala brutal svalovku :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 ja som mala svalovicu tri dni :) a únava ma neprešla dodneska :(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, už tretí den ležím v horúčkach,mám zápal priedušiek, fotky budú asi až na budúci týžden,som strašne vyčerpaná
Odpovedať
@lucia3006 ja rovnako, tri dni a každým dňom som nadávala viac :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@svintekova Och to je zlé, treba ležať, čajíky piť, odpočívať. Snáď ti to rýchlo prejde
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova prajem ti rýchle uzdravenie moja, nech si čím skôr fit ... :) teším sa potom na fotečky... oddychuj pekne a lieč sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 to áno , ale zase stálo to za to... :) som sa poriadne vytancovala... bolo to supeeer :) ešte teraz ma hreje krásny pocit zo svadby, rada na to spomínam... len tie prípravy sú stres a vyčerpávajú... ja som teda dosť a ešte stále... :(
Odpovedať
@lucia3006 ked bolo po všetkom, po svadbe, stresoch, juj to bol pocit na nezaplatenie. všetko je za nami, svadba sa vydarila, všetci si vychvalovali ako sa skvelo bavili. Všetko zo mňa opadlo. Teraz ale zas pribúdajú stresy z tej prerábky, už sme začali, sú tu bojové podmienky :DDD
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 tak už iba toto vydržať a potom už bude dobre :) veru, mňa ešte stále hreje dobrý pocit zo svadby, tiež si všetci pochvaľovali :)
Odpovedať
Hlásim sa z druhej strany :)))))))
Odpovedať
@barborav gratulacie!!! Ake to bolo? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@barborav vitaj :) tak ako bolo? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak sa opat hlásim, už som ako tak zdravá a vyspatá. Som rada,že už to máme za sebou. Už možem aj lepšie spávat a nie som podráždená ;-) . Ako ste na tom vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova ahoooojky, no tak vitaj... tak supeeer, že si už vyzdravela, oddýchla si si... ja som už tiež v pohodičke... už sa mi aj stratená energia vrátila a aj pokojne spávam :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte uz marcove manzelky :-) , ako sa mate? Ja super, tento vikend som bola na pravej irskej rozlucke so slobodou Hens party. Bolo supeeer. Co mate nove? Inak baby planujete uz babatko? My sme sa dohodli,ze asi az na svadobnej ceste kt. bude v septembri :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova ahoooooj :) no nového ani nič, len veľa služieb v práci, tak nemáme s manželom na seba toľko času, ako by sme chceli... čo sa týka bábätko plánujeme aj my, ja chcem v lete vysadiť tabletky a ideme nato :) na svadobnú cestu by sme chceli ísť koncom mája ale to iba tu na Slovensku na Liptov dakam... :) a vy sa kam chystáte?
Odpovedať
kočky, ja by som ju chcela ešte raz (tú svadbu) a viac si ju užiť :D :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
@barborav no tú zábavu by som si zopakovala aj ja kľudne aj každý týžden ale tak, že by som prišla už na hotové, žiadne vybavovačky, žiadne stresy... a ako sa cítiš ako vydatá pani? :)
Odpovedať
normálka, mne meno ostalo, takže nijaký rozdiel :) akurát že ho ľúúúúúbim už tak oficiálne :) a u teba ako? Ja si trošku vyčítam, že som sa nevenovala pred svadbou iným veciam a nenechala si si všetko u niekoho pripraviť..aj počas hostiny stále niekto s niečím otravoval, behala som tak jak krava hore dole.. :-S ak mám byť uprimná, v nedeľu sme si povedali, že sme radi, že je potom. že sme nič nezanedbali, všetko bolo ako malo byť, ale ten stres... a ja som mala kruhy pod očami od 19.00. čiže do rána to bolo jedno veľké premáhanie...
Odpovedať
@svintekova Ahojky :-), tak my na babatku uz pracujeme :-D. Svadobna cesta nas caka za dva tyzdne, tak uvidime, ako sa nam podari :-D...
Odpovedať
@barborav Vitaj medzi vydatymi ;-)....gratulujem...
Odpovedať
Profilova fotka
@barborav ja som sa vo svadobný deň už nevenovala žiadnym veciam, nechala som sa iba rozmaznávať a nič som neriešila, iba som si užívala zábavu... keď bolo treba niečo riešiť, nechala som to na svadobné maminy :) ale aj mňa o polnoci aj s manželom prepadla strašná únava, takže keď sme si o 4ej ráno líhali do postele, boli sme nesmierne radi, že je to už za nami... a únavu som cítila ešte týžden po svadbe... aj som dostala teploty, bolo mi zle...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?