Svadba v marci 2011. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
Hladam kolegyne na marec, ste tu? :-)
Odpovedať
@bajka1 Nie, na svadobnú ideme až v septembri. Čerpám teraz starú dovolenku a ono mám vlastne 8 dní ale keď robím na smeny tak sa mi to ráta len dni čo robím tak je z toho 3 týždne :D No z počasím je to biedne a aj preto mám divné sny. Som si nepredstavovala až taký chladný marec :( Ale neskoršie som už nechcela. Sme posúvali od septembra svadbu. Bolo však plno tak sa to posunulo na marec.
Odpovedať
@michelle1984 Ahaa, to ty robis na smeny :-). To mas super, mala si tu inu fotku, tak som nevedela, ci som sa o tom bavila s tebou :-D. Keby bolo aspon take slniecko ako teraz par dni...My tiez sme chceli svadbu minuly rok, no nevyslo to, preto som aj ja chcela cim najskor :-). Rozmyslali sme rovnako :-D. my svadobnu planujeme tak na maj - jun :-). Mexiko. Vy kam by ste chceli?
Odpovedať
@bajka1 Jj, mala som fotku s blond vlasmi. A hej spolu sme sa už bavili Si ťa pamätám, bo máš rovnaký termín svadby jak ja :D My sme chceli Egypt :( akosi však nevišlo zkrz tie nepokoje. Tak som sa tam tešila. Nikdy som tam nebola a ja Egyptské pamiatky rada. Sme chceli poznávací :D Plán B je Turecko :)
Odpovedať
@michelle1984 Jasne, ja som nastastie Egypt stihla :-). Mam tiez rada pamiatky...Snad sa to upokoji a pojdete niekedy nabuduce ;-).
Odpovedať
@michelle1984 toto je moja oblubena pesnicka, ak my rozmyslame ze si ju dáme:)) si ma potesila lebo som sa bala ze nie je az taka vhodna
Odpovedať
@bajka1 Snáď hej, aspoň raz v živote sa tam chcem pozrieť. V akej farbe budeš mať svadbu? Čo budeš mať na sebe? Aj nejaký kabátik? Či len bolerko? Kde sa budete fotiť? :-D
Odpovedať
@jarkamartin Podľa mňa vhodná je, aj DJ-ovi som ju poslala kvôli názoru a súhlasil. Teraz si už každý dáva hocičo. Táto je taká rytmická že sa na ňu bude ideálne tancovať :)
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 cau Michelle, mame v rovnaky den svadbu... som tiez zvedava na pocko :)
Odpovedať
@lucinka266 Jeeej, to je super :) Aj Bajka1 má. Už sme tri :-D :-D :-D Babyyyy musíme myslieť pozitívne, .... bude pekne bude pekne bude pekne :-D :-D
Odpovedať
@michelle1984 no chcela som vyzdobu zelenu, ale nakoniec vyhrala jemna ruzova :-). Vsetci hovoria, ze byci maju radi ruzovu, tak to u mna asi preto vyhralo :-D. Davam si krasny biely kabatik, taky kratky, nie dlhy...snad nezamrznem, musim si predtym supnut slivku :-D. Fotit sa chceme vonku :-(...V Trnave na vezi a tak...musim nieco vymyslie, keby bolo skaredo :-(. U teba to ako vyzera??? Kde budete?
Odpovedať
Profilova fotka
@bajka1 tak tak :) potom daj foto, ty to máš o pár dní skôr :) dneska sme mali ešte stretko s fotografom, tak teraz už máme naozaj úplne všetko... akurát ešte nejaké drobnosti deň pred svadbou :)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, potom pridajte fotky, vidím že ste sú väčšina 5.marca, ja mám pár dní po vás :) tak nech nám to dobre dopadne všetko :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja budem mať takú pelerínku cez ramená a rukavičky budem mať dlhé až nad lakte. Aj tak viem že mi to veľmi nepomôže a budem mrznúť ale žeby som to poriešila tiež nejakým poldecákom? :-D :-D My sa budeme fotiť v Hlohovci http://www.muzeum.sk/default.php?obj=... (úplne spodné fotky) a taktiež pár fotiek bude vonku v parku
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Lucka drzime si palce to je jasnee :)...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my tiež plánujeme svadobnú cestu až o pol roka v septembri a chceli by sme íst na Maurícius :-) . Ja ešte ani neviem akú pelerínku budem mat, lebo ked som bola v novembri v salone iba som sa spýtala či majú a vtedy som nepovažovala za nutné si ju ani pozriet |-| . Takže ja ešte len budem mat nervy týžden pred svadbou, ked konečne dorazíme na SK. Dúfam,že sa nám podarí nájst svadobné a popolnočné topánky a prstene v jeden den- sobota..
Odpovedať
@svintekova Ejha, takto narýchlo. Držím palce, ja som si popolnočné boty zháňala dlho. Ale zas ja chcela unikát, bo som chcela čipkový vzor :-D. Ja keď furt pozerám tie albumy čo mali v zime aj za minulé roky, všetky majú kabáty, kks a ja len pelerínku :-S to som asi nedomyslela
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 dúfam,.že sa podarí. Ja neplánujem nejaké výnimočné topánky-aj tak mi ich nebude vidno,lebo aj popolnočné mám dlhé, ale hlavne nech sú pohodlné.
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 aj ja budem mat kratky kabatik tristvrtovy k satam-vcelku teply, v kostole biele cizmy a teple pancusky, stare kostoly su chladne...vsetkym kamoskam som nakazala do kostola cizmy a potom na oslavu sa prezut... v aute budem mat lodicky samozrejme a na hostine uz len pancusky samodrzky... poldecak to istiii kocky :-D :-D jeden na teplo a jeden na odvahu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova neboj sa urcite najdes, ved teraz je toho kopec v obchodoch, nestresuj sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka266 snažím sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka266 jasné, a včera som pozerala počasie, vraj sa má konečne otepliť a vraj s príchodom marca, príde aj jar :)
Odpovedať
Profilova fotka
michelle1984@baby ja pozeram praave predpoved na desat dni dopredu,ale moc jej este neveriim..no co,keby prsalo budemem bohatii :-D ;-) @bajka1
Odpovedať
@michelle1984 a o kolkej sa idete fotit do toho muzea, lebo aj ja som nad nim rozmyslala ale este som tam ani nevolala, kolko stoji ked sa tam chcete fotit?
Odpovedať
Baby, tak hlasia tu zimu az na 3 tyzdne, :-(...Normalne ma to rozosmutnilo...Pocula som, ze buducu sobotu ma byt sneh so zamrznutym dazdom!!! Juuuuj, zacinam byt deprimovana :-(((
Odpovedať
@lucinka266 Ja som pocula, ze dazd je stastie! :-DDD
Odpovedať
@michelle1984 Moc pekne to mate ne fotenie :-). Ja este neviem kde :-(((... Chceli sme vonku, do kelu
Odpovedať
@jarkamartin O 12 tam ideme, ten čas nám určili oni a chcú 15€ za to :-) Potom sme premýšľali že ešte pár záberov vonku a späť do teplúčka domov na kakavko :-D :-D Bajka včera zas v počasí ten ťuťko hlásil že od marca má byť slnečné jarné počasie a cca 5 stupňov. Takže ono sa asi fakt dozvieme počasie deň pred tým, lebo sa to stále obmieňa. My sme chceli tiež len vonku. Mala som vyhradené že budeme v HC v Panskej záhrade ale reku počasie je nepredvídateľné, treba si nájsť aj plán B. Bajka a napríklad Červený kameň nechcete? Ja aj nad ním uvažovala ale od HC je už ďaleko... Alebo Smolenický zámok, alebo Bohunický kaštiel?
Odpovedať
@svintekova S topánočkami sa ti určite podarí. Ja mám tiež dlhé aj popolnočné a topánku mám na nízkom lebo po celom dni už by som opätky asi nezvládla. Ja ich mám ešte od leta, lebo v zime by som asi nenašla. Ale už je všade jarná kolekcia (viem bo robím v obuvi :-D :-D ) a spoločenské sú celoročne
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka266 aj ja mám v ten den svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 už sme štyri aj ja mám v ten den.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?