Svadba v marci 2011. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
Hladam kolegyne na marec, ste tu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak maličká sa volá Laura ... no veru, už by som aj chcela, ale ešte chceme počkať taký rok a pol, chceme si našetriť ešte nejaké peniažky kým pôjdem na materskú ... :) inak by som neváhala aj hneď ... budeme mať labradoríka - čierneho, fenku - 2,5ročnú, vycvičenú - majitelia ju už nemôžu mať tak si ju adoptujeme ... hneď po svadbe si ideme po ňu ... tak sa teším lebo ja som veľká psíčkarka ... mala som predtým huskyho v byte ale to som bývala vtedy rok v Banskej Bystrici ... no pokiaľ zabezpečíš hafanovi dostatok pohybu a venuješ sa mu - nie je problém ... a ja mám času dosť, robím na zmeny tak mám vždy po dvoch dňoch (dennej a nočnej) tri alebo štyri dni voľno... alebo je drahý doma - on je tiež hasič a robí 24ku a potom je vždy dva dni doma ... :) ja budem mať vlasy vypnuté - lebo rozpustené nosím stále ... tak som chcela zmenu ... a aj hlavne kvôli tomu, že keď sa bude tancovať, tak sa budem určite potiť, tak si chcem vlasy vypnúť ... foto účesu mám v albume ... budeš mať peknú účes, taký typ sa mi páči ak máš dlhé vlasy - zvykla som si tak dávať robiť vlasy na plesy a tak ... :)
Odpovedať
@lucia3006 ale ano, treba troska nasetrit nech to potom mate jednoduchsie. no ja som zase velka psickarka neni. Mam rada psikov ale tak, ze sa pohram a potom ich odovzdam majitelovi :-)) To mas dobre tieto zmeny. Ja robim pravidelne od 8 hod. do 5 al. 6. A skoro vstavat sa mi veru nechce xixi. Tvoj uces vyzera brutalne elegantne - nadhera. Ja nemam ofinku na bok tak mne by to tak pekne nevyzeralo. Ale ty to budes mat super. Som videla, ze robis fialovu svadbu - pekna veru. Ja budem mat zelenkavu. Aj som dala nejake inspiracie do albumu tak mrkni :-) Inak ten uces - chcela by som ten, co je tam dievcina otocena k zrkadlu asi (lenze ja mam tmave tak uvidime) inak sa mi paci vsetkych 5 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak videla som, peknučké ... ja som tiež chcela jablčkovo zelenú ale potom som sa zalúbila do tej fialovobielej kytičky - tak bolo rozhodnuté aká farba výzdoby bude ... :) ja zase ofinku musím nosiť, mám vysoké čelo a závidím kočkám, čo ofinu nosiť nemusia - v lete je to trošku nepraktické keď je teplo ... :) a koľko budete mať ľudí?
Odpovedať
@lucia3006 no vidis, kazdy chce mat asi to, co nemoze :-)) Mne sa zase pacia tie ofinky na bok cela ale mne sa vlasy dost vlnia takze by som to musela kazdy den zehlit a na to nemam ani cas a ani nervy :-) Keby som so svadbou cakala do buduceho roka, asi by som moc vymyslala nad farbou a mozno by som si aj tu fialkovu vybrala. Videla som tu jeden album (uz ale neviem koho bol) a mali taku nebickovo modru - aj to bolo veru krasne. Ludi mame malicko - do 25 aj s 3 detmi tak snad nam to uz nikto neodmietne. A potom po oficialnej veceri cakame este zo 6 ludi len tak na zabavu.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak my sme mali tak pôvodne, 25 ľudí ale potom sa nám to trošku navýšilo ... :) a tiež to máme tak že 60ľudí je z rodiny iba ... a až večer po 20:00hod. prídu kamaráti a kolegovia (cca 20 ľudí) :) ... ale asi nás bude menej, už nám pár ľudí odrieklo, že nemôžu - mnohí aj preto, že je to piatok alebo sú odcestovaní ... škoda ... ale tá najbližšia rodina a moje tri naj kamošky prídu určite ... :) tak aspoň tomu som rada ... ostatní čo nestihnú alebo nemôžu - uvidia foto alebo dvd ... budete mať aj kameramana?
Odpovedať
@lucia3006 No vidis, ono sa to meni s tymi ludmi. Ja uz dufam, ze sa to nezmeni :-) Ano budeme mat aj kameramana a aj fotografa. Chcela by som aby mi potom dal cely "surovy" material ale zaroven nam spravil taky kratky 5 min. klip ako cela svadba prebiehala. Dali by sme tam nejaku krasnu pesnicku, nech je to take dojimave :-) Svagrovcom to tak spravil a velmi sa mi to pacilo. Vies, chcem to preto lebo nie kazdy chce pozerat svadbu celych 8 hod. Aj ty mas kameramana ?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak no jasné, ja by som to tak tiež chcela, normálne video nejaké dvojhodinové maximálne a aj taký krátky zostrih... my sa budeme ale točiť až od obradu, nechceme kameramana na fotení ani pred ... fotiť sa ideme na hasičskú stanicu tak som zvedavá, čo z toho vznikne ... :)
Odpovedať
Ahojte vospolok :) marec je za dverami, neviem jak vy ale ja uz obcas trpnem. Hlavne kvoli pocasiu. Hlasia coraz chladnejsie pocasie. Potrebujem upokojit. Jak ste na tom s pripravami? Jak mate naplanovane fotenie keby brutal mrzlo?
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 ahoj, no ja mám 2 týždne neskor svadbu, zatial som rozmýšlala keby náhodou pršalo alebo mrzlo tak by sme sa išli fotit do nejakého pekného interiéru- ešte ale neviem presne kde :-( , ale jedna z moznoští je kaštiel nedaleko nás-ale tým,že som v zahraničí a prídem týžden pred svadbou zatial nič nevybavím. Baby myslime pozitívne, viem je to tažké-ja už nemožem ani spávat,čo stále premýšlam a som z nedostatku spánku nervozna |-| . Uprimne povedané niekedy by som si priala už aby bolo po. Ako ste na tom vy?
Odpovedať
@svintekova Uprimne aj ja som sa uz parkrat vyjadrila ze nech je po svadbe. Tolko vybavovaciek, penazi, stresov. Interier mame aj my. Neni to velke, bo tam v okoli nic neni. Ale nejakym naivnym zazrakom som dufala ze nebude pod nulou. Hm, snad vyjde aspon vsetko ostatne.
Odpovedať
Ahojte baby, ja som zatial ako tak v pohode a mam to za par :-D... Inak pocula som, ze zaciatkom marca ma prichadzat jar, tak snad nebude mrznut ako teraz :-(. Keby bolo tak pekne ako na zaciatku februara, do kelu ! :-D
Odpovedať
Budúci víkend má byť u nás -11 :( Akože mám aj pelerínku ale to aj tak zamrznem. Keby aspoň 8 stupňov bolo :(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@bajka1 ahoooj, dúfam, že máš pravdu, nerada by som bola keby bolo vonku -10 :( už nech je jar, teplúčko ...
Odpovedať
musí byť teplúčko a musíme myslieť pozitívne ;-) a keď bude náhodou zimšie, dáme si pod šaty termofory ( neviem, či ten názov poznáte, ale mne to dávala babka vždy pod duchnu, také gumenne sáčky napustené teplou vodou) :-D
Odpovedať
Chichi, jjj, to uz mi povedala, jedna znama, ze si to da na svadbu, ked ju mame v zime...Baby, velmi dufam, ze tato zima rychlo prejde ;-(...
Odpovedať
Vraj ma snezit. Juj to budu krasne fotky. Asi chcem ale vela ze sneh a 10 stupnov ze?:-D
Odpovedať
No ja tiez pozeram na pocasie a na moj termin to vyzera blede :-(. Tak mrznut bude az do polovice marca a zaciatkom ma byt sneh, dazd, alebo dazd so snehom :-((((. Juuuuuuuuuuuj!
Odpovedať
Profilova fotka
no baby vyzera to blede s tym pocasim :-(
Odpovedať
No tak, vybrali sme si marec aby sme neboli tuctové, aby nám zákusky sa netopili a aby sme v tých 5 kilových šatách neskapali z toho tepla. (neviem ako vy ale tie moje šaty fakt vážia 5 kilov :DDDDD) Bude zima, bude možno nepekné počasie, ale budeme sa vydávať. Babyyyyyyy budeme sa vydáááááávať :-D :-D :-D
Odpovedať
michelle1984 počuj, ty si ma tou tvojou správou dostala do normálu zase, ja som už chytila totižto to svadbové nechutenstvo, že sa mi nechce a už chcem mať potom.. ale veta: Babyyyyyyy budeme sa vydáááááávať :-D :-D ma opäť do toho dostáva, myslím do tej radosti...babyyyy, šak mi sa vydávame a to budúci mesiac:) :) :) akože sa tešííííím :)))) lebo ma ten môj starý doma asi ozaj miluje a ja jeho tiež :D
Odpovedať
a kašlať na zimu!!!aspoň sa nám machlovačky na hube neroztopia :D ;-)
Odpovedať
keby len machlovačky, kamoška sa vydávala v máji a tak nadávali, bolo brutal horko, všetko sa im topilo... Kks baby, za 11 dní budem vydatá....... aaaaaaaaaaaa nemám nacvičený podpis. Ale tanec už nacvičujeme na prvý manželský tanec. Akú ste si vlastne vybrali hudbu? My máme toto http://www.youtube.com/watch?v=9P8e1E... pri tomto sa až tak nestrápnime že nevieme tancovať valčík :DDD
Odpovedať
@barborav @michelle1984 Hehe, to sa mi paci, ze machlovacky :-D... No ja dufam, ze sa nam aspon nejake foto podaria a ze nebude prsat :-). To by sa nam zasa ucesy pokazili...Aj ja sa tesim, michelle mame rovnaky termin, tak to mame za paaaar! :-D. Ja tiez nemam podpis a tiez nacvicujeme tanec, lebo som posledny tyzden v praci a potom musim na SK a nemali by sme kedy cvicit :-D...Krasna pesnicka...
Odpovedať
Profilova fotka
čaute marcové nevestičky ... ja si myslím, že aj keď bude zima, mať svadbu v marci má kopec pozitív - jednak nám nebude teplo, žiadne jedlo sa nám nepokazí a navyše nebol problém ani s dodávateľmi ... v tomto čase bývajú svadby neobvyklé ... :) tak nech nám to dobre dopadne ... bajka a michelle1984 máte to o 6dní skôr ako ja ... :)
Odpovedať
Profilova fotka
supeeer, ste dobre naladené :-) , aj ja sa teším len nemožem spávat |-| stále niečo vymýšlam.
Odpovedať
Profilova fotka
@svintekova ja som mala dneska taký divný sen ... že ku mne zabudla v deň svadby prísť kaderníčka aj vizážistka ... tak som sa musela líčiť a česať sama ... a ešte som mala nejaký problém s vlečkou ... chichi ... :)
Odpovedať
ja začnem svadobné sny asi od zajtra. dnes som bola posledný krát v práci, od zajtra začínam dovolenku až 3 týždne :-D :-D Doteraz čo som mala sny, že nemôžem zohnať šaty alebo náhrdelník a pritom tieto veci už dávno mám. Jedine čo mi ešte chýba ku šťastiu je popolnočná košeľa pre drahého. Kúpila som mu taký pekný set kravata a manžetové gombíky ale ani za nič k tomu nájsť košeľu. Načo vyrábajú manžetové gombíky bordovej farby, ked predávajú košele na manžetové gombíky len v bielej :-( :-(
Odpovedať
čo ste to vraveli o tých snoch? 8-( zaspala som o pol 4 ráno a o pol 9 som už bola hore :-| celú noc som premýšľala jak tú zimu vydržím.
Odpovedať
Profilova fotka
@michelle1984 ja stále verím tomu, že do našich svadieb sa konečne oteplí, teraz sa to ešte vybúri posledný týžden a potom bude teplúčkoooo.... :)
Odpovedať
@michelle1984 No, tak vidim, ze nie som sama s tymi snami :-DDD. Ty mas volno az 3 tyzdne!!! Uuuuuu, idete hned na svadobnu cestu ci ako? Ja mam volno az od buduceho tyzdna, tak to budem mat asi intenzivnejsie prezivanie :-D. Juuuj, uz len par dni, asi to na mna dolieha, ked si na to spomeniem :-D. @lucia3006 Drzime si palce!!! Aspon tych 7 stupnov a bez dazdu!!! Pliiiiiis :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?