Svadba 5.10.2013. Ste tu holky?

Nápady, inšpirácie...
Odpovedať
a co konkretne?
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame ten termin svadby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my budeme mať svadbu 5.10.2013, ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz ste zacali s prípravami? mi zajtra ideme za farárom a miesto vybavit, hudbu uz mame.:) na našej svadbe bude okolo 65 osôb, a starejšieho nebudeme mať, podla vás je potrebný starejší?
Odpovedať
ahooooj aj my máme 5.10.2013. Začni už vybavovať, ak chceš mať všetko podľa predstáv :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko :) aj my mame ten datum :) je tu skupina na MS s tým datumom :) my uz zakladne veci ako salu fotografa hudbu a tak mame od septembra.. od vtedy som vegetila 8-) a teraz zacinam zbierat pomaly vyzdobu a tak.... vy ste ako natom? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha nieje skupina som sa zmyllila.. je len ze OKTOBER 2013 :)
Odpovedať
Profilova fotka
@12345petra starejsieho ani my nebudeme mat ja vlastne ani neviem co taky clovek robi.. :D
Odpovedať
Profilova fotka
no mi zas budeme mať hudobníkov takých , ktorý povedú celu svadbu ;-) a bude mať niekto v dunajskej strede svadbu 5. 10. 2013???
Odpovedať
aj my mame 5.10 :)
Odpovedať
Profilova fotka
a vy kde ? tiež v dunajskej strede?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
je tu ešte niekto s týmto dátumom???? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
je tu niekto , kto bude mať v tento deň svadbu a takisto v Dunajskej Strede? :-D
Odpovedať
máte nejaký tip na "program" okrem starejšieho :-) ???
Odpovedať
Profilova fotka
tak my sme sa predsa len rozhodli, že budeme mať starejšieho ;-) nedávno sme boli tiež na svadbe a predsa len starejší sa postará o zábavu hostí a ja už nemám žiadne starosti, ale samozrejme starejší bude mladý a velmi inteligentný muž., velmi sa mi páči rozlúčka ženicha a nevesty od rodičov pred obradom a rozhodla som sa, že keď už budem mať svadbu tak nech je taká ako som si vysnívala :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?