Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@alique ufff tak to je masaker, to ti nezávidím. Nemôžeš ho proste nepozvať? To asi nejde, že?
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux určite áno... Možno to len my tak strašidelne vidíme a budeme milo prekvapené, čo kvôli nám urobia a ako sa budú všetci k sebe milo správať... ;-) Držím palčeky... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux myslím, že to by zasa neprekusla mama... Dosť, že som dostala podmienku, že nesmiem pozvať otca... Toto ma straší na tom dni najviac... A potom fotenie - straaaaaaaaašne nerada sa fotím, som absolútne nefotogenická... Keď tieto veci zvládnem, zvládnem už všetky problémy v mojom živote... ;-)
Odpovedať
@alique Neboj určite to zvládneš. A fotenie bude hračka, veď si strašne pekná baba a profesionál dokáže spraviť krásne fotky a ak vie ako na to, urobí ich aby ste sa aj vy cítili dobre ;-) Inak ja som tiež šialene nefotogenická. Ak mi niekto povie usmej sa do foťáku no koniec. Aspoň že drahý je fotogenický...
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux fotoaparáty, kamery, mikrofóny, pódiá - des a hrôza... :-) Normálne sa čudujem, ako som mohla odohrať predstavenia, alebo koncerty... Veď ja sa vlastne bojím ľudí... :-D
Odpovedať
@alique ja by som na to všetko mala byť už zvyknutá a tiež mám občas stres. Hlavne keď viem, že niekto fotí vyslovene mňa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux aj do myšacej dierky by som sa schovala... 8-)
Odpovedať
@lindux ale tá pani má pravdu. Vyzeráš mladučko. A roztomilo. x-) x-) @nimika tím rodičom sa nečudujem. Akože nevyzeráš nejako prehnane ako "školáčka", ale priamo v škole by sme možno aj my mali problém ťa nájsť. :-D :-D @machula nverím, že už riešiš vrásky. :-D :-D Veď si mladá, ako to!!! :-D ;-) @alique moc ma mrzí to s tou rodinou. :-( Akože našim tiež priateľ vadil, lebo hovoria, že som si mohla nájsť "lepšieho", pretože dnešným svetom "vládnu podnikatelia"....Ale teraz to už berú ako-tak, lepšie...Lepšie je to s priateľovou rodinou. Nemáme síce takéto priame konflikty s nimi, ale nenormálne ma vytáčajú. Proste sú to "strašní ľudia"...nemôžem ich tu nazvať tým pravým pomenovaním. Už sa teším, keď ich už po svadbe nebudem musieť stretávať, lebo vďaka ním mám len stresy..pretože nám komplikujú život svojím správaním...Ale treba myslieť pozitívne. :-) Tešiť sa hlavne na to, čo dobré sa ide diať a tááák. :-) :-) Moja, ten tvoj je vážne takýto. PRepáč, ja som si to predstavila ako v tých komédiach a prišlo mi to smiešne, len neviem či sa smiem smiať. :-. Vážne rozbíja??
Odpovedať
@panaacik no to si ma potešiláááá :-D Ale ďakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik nevlastný otec? Hm... Áno, ale ver mi, v priamej akcii by ti smiešny nepripadal... ;-(
Odpovedať
@alique @lindux ;-) Inak tiež riešim podobné veci a stále neviem, ako spravím. Budú tam ľudia, ktorých nemôžem vystáť. Tak neviem či sa mám premôcť a pozvať ich, alebo si spraviť lepší deň a bez nich. Ach jaj to je večná dilema. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik Hm... Ja som spravila kompromis... Otec nepríde, aby sa neurazila matka a Jozef pôjde, ale iba pod podmienkou, že nepôjdu jeho milení rodičia - alkoholici... Takto tam budem mať, v konečnom dôsledku, len jedného človeka s ktorým mám skutočný problém... A ten sa medzi toľkými ľuďmi, ktorých mám rada stratí - teda dúfam... :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alique Nemáš to jednoduché! Ja mám takého podobného strýka, lenže našťastie toho si na svadbu pozývať nemusím! Neviem či by som ho tam zniesla! Asi ťažko. Držím palce, aby sa aspoň na svadbe trošku umúdril!
Odpovedať
@alique ja stále neviem, či pozvať, či nie... :-(
Odpovedať
@alique pokial by mal tendencie robit bordel, normalne nech ho manzel vytiahne pred restiku a vyhodi ho. Tvoja maina bude musiet pochopit, ze na tvojej svadbe toto nepotrebujes.... Ale urcite sa bude spravat slusne, neboj, vsetko bude super!
Odpovedať
Profilova fotka
@mezike jednoduché... Beriem to tak, že každý má nejaký problém... Jozef je reálny problém a preto nerada chodím domov na návštevy... Úplne mi stačí, keď mi sestra sprostredkuje pikošky... Spolieham sa na to, že bude slušný, nebude robiť problémy a ak by sa niečo vyskytlo, tak ho teta a ostatní spacifikujú... ;-) A tvoj strýko - ak ho nemusíš pozvať, lebo na tom netrvá niekto, na kom ti záleží, tak super... Aspoň si budeš môcť naplno užiť váš deň... ;-) @panaacik neboj, to sa ešte vykryštalizuje, budeš mať ešte veľa príležitostí sa rozhodnúť... Alebo to postav do tej roviny, nech ti ukážu, že ti stojí za to pozvať... ;-) @lindux nechcem, aby Jojo do toho zasahoval... Už teraz ho ten blbec nemá rád a nechcem, aby sa to ešte zhoršilo... :-| Nejako bude a silno dúfam a verím, že to bude všetko OK... Všetky budeme mať krásne svadbičky, uvidíte... ;-)
Odpovedať
@alique určite áno ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@lindux inak ja mám presne ten istý problém..idem skúšať šaty a v salónoch mali pozámky, že aká som mladá na svadbu a to budem mať onedlho 25. :-) Snúbencovi zasa tipujú cez 30 a pritom je len o dva roky starší.
Odpovedať
@alique fúúha...držím palce, u mňa je to tiež také na hrane keďže naši spolu nebývajú, s mamou sme sanedávno aj so súrodencami odsťahovali, dúfam že oco sa bude na svadbe chovať slušne a nebude robiť scény. Najideálnejšie by bolo keby nesedeli spolu...
Odpovedať
@alique @alohim nebojte sa baby, na svadbe sa bude kazdy spravat slusne, a keby nie, tak ich jednoducho vyhodite. v tom pripade to pochopi uz kazdy, a nebude môct mat ziadne namietky. to je hrozne, ked nesmies pozvat otca, aspon kvoli tomu dnu, by sa mohli znova spravat slusne a ako dospeli ludia...
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta, hm to bola podmienka mamy... Ja chápem, že jej otec ublížil, keď od nej odišiel, no sú to ich problémy a nemali by ma do nich zaťahovať, mne to prišlo správne pozvať ho, ale keď sa do toho obul aj otčim so svojimi sprostými rečami, radšej urobím obed zvlášť s otcom a aspoň sa nikto s nikým nepobije... @alohim držím palčeky, aby všetko dopadlo dobre... ;-)
Odpovedať
Baby, na tom svadobnom veltrhu sa platí aj nejaké vstupné? Lebo to nikde nepíšu. 8-( Dnes som pozerala jeden rozhovor so zlatníkom. Na obrúčky neodporučil striebro. A samozrejme odporučil jedine zlato. Veď čo iné bude vyychvaľovať, jedine svoj tovar. :-D :-D Škoda..v takýchto rubrikách očakávam, že nám ukážu všetky varianty čo sú dnes na trhu a nie propagácia jednej firmy. A tiež nemám rada keď všetci očakávajú, že keďže je to taká udalosť, tak snubný a manželský prsteň musí byť drahý. "Lebo veď každá žena je na šperky". 8-(
Odpovedať
@panaacik Ja som sa tiez nedopatrala, či je tam nejaké vstupné! A k obrúčkam: v mnohých zlatníctvach udávajú inú, vyššiu cenu obrúčkového zlata, ako je bežná cena zlata. Prečo? Lebo chcú zarobiť. Riadia sa práve tým, že človek predsa nebude šetriť na obrúčkach, ktoré bude nosiť celý život, takže to škaredo zneužívajú!
Odpovedať
Ahojte zienky. Citam tu tie terminy. Jedna numerologicka hovorila, ze rok 2011 nie je vhodny na uzatvaranie manzelstiev. S muzom sme spolu uz treti rok a tento rok uz chce, aby sme sa vzali. Chcel uz ten minuly, ale akosi bolo vela inych veci, co sme riesili a ja som taka, ze chcem mat najskor poriadok vo veciach byvania (nebolo mozne pre vysporaduvanie BSM s exkou muzikovou kupit si svoj domcek) a zabespecenia, a potom svatba. Len som sa zase nalakala toho 2011 roku, co o nom hovoria. neodradi ma to, ale neviem, ci ste poculi, ze uz ak mat v tomto roku svadbu, tak nech su v termine dvojky, co najviac. Tie jednotky tento rok vraj nie su vhodne, je to akoze samotarstvo, individualita a neporozumenie si. Ja volim dvojky so sedmickami. Dvojky su vlastne - dvaja, ti co sa lubia, spolu - dualita. Pocula som, ze to zavisi aj od datumu narodenia, da sa to vraj vypocitat, nepoculi ste o tom? Dajte mi vediet. A este jedno. Sobota je vraj cierny den, preto vela manzelstiev krachuje. Moj bratranec sa pre toto ozenil v piatok a ziju vyborne. Aj my to ideme volit. Prosim, napiste ak viete o tomto viac, i ked si myslim, ze najviac zalezi od lasky a dovery, porozumenia ako od datumu - to vravi aj moj nastavajuci. A prosim, aky mate nazor alebo skusenost s cirkevnym sobasom, ked su buduci manzelia rozvedeni a boli sobaseni v kostole? To je nas pripad, chceli by sme v kostole, ale nie vraj kazdy farar chce oddat skor, kym nie je vykonana anulacia predosleho manzelstva a to trva dlho. Mojho muzika exka totiz aj po rokoch co maju od rozvodu vsade tvrdi, ze su manzelia - pred Bohom, nie? Hm, to ma zaraza. Dakujem vopred za nazory.
Odpovedať
@adrianahlv sklamem ťa, ja na povery a numerologiu neverím, takže prepáč. 8-( Od svadby ma neodhovoríš...
Odpovedať
@panaacik Ani ta nechcem odhovarat, ja len pisem, co som pocula, citala a som zvedava na nazory inych zien a taktiez, ak nieco vedia viac ako ja. Prajem ti len vsetko najlepsie.
Odpovedať
@adrianahlv ja suhlasim s @panaacik. To ci vztah vyjde podla mna nieje o tom, ci mas v datume jednotky ;-) Ale samozrejme, neberiem to tym, co tomu veria. Drzim palce.
Odpovedať
@alohim no vcera som si zase vypocula ze vyzeram na 16 :-| a tak co uz no...raz to mozno bude vyhoda.
Odpovedať
@adrianahlv ahoj, ja tiez nejake cisla neriesim...toto ma ani nenapadlo a pochybujem, ze by manzelstva krachovali preto, ze boli uzatvorene v sobotu :-D :-D :-D tak to ani nahodou! a co sa tyka toho druheho problemu, este som nepocula o fararovi, ktory by sobasil, ak su dvaja rozvedeni a predtym bol sobas tiez v kostole. Ta priatelova ex ma pravdu, ze pred Bohom nic zrusene nie je, takze pomoze iba anulacia, ak chcete sobas v kostole. Aspon ak ide o katolicky kostol...v ostatnych neviem! Inak sa musite uspokojit s civilnym sobasom....Ale mozno by si to mala prebrat s knazom a budes vediet, co a ako...
Odpovedať
@lindux :-D ...len aby knaz nechcel, aby si si vypytala povolenie na sobas z biskupstva taka mladucka! a co topanky???? prisli? @panaacik ja som niekde citala o vstupnom, ale to bolo tusim v NR...takze neviem :-.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?