Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik Hm... Ja zasa nemám rada, keď mi vykajú, asi som sa ešte nedostala do veku, keď by som to potrebovala... ;-) A minule som sa až zakuckala, keď mi Jojov ocino povedal, keď si bola ešte dieťa... :-D
Odpovedať
@alique ja viem, ja viem. Nechcem sa tu hrať na "dospelú" a namyslenú. :-) Ja to mám z toho dôvodu, že mi príde pekné a úctivé v medziľudských vzťahoch, na úradoch, v obchode atď..že prídeš, pekne pozdravíš a komunikuješ s každým na úctivej báze. Ono sa fakt nehodí pre 26-ročného muža, aby mu hocikde na úrade, v obchodnom styku tykali ako teenagerovi. Ja sa takto pekne podľa etikety správam ku každému a všade. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
k otázke bývania ja neviem dať jednoznačnú odpoveď :-D zavisí to od toho, ako sa na to, kto pozerá :-p a po svadbe sa nič nezmení :-D @panaacik ale bude to pre mňa znamenať veľmi veľa, že už je všetko tak, ako má byť a nebude sa na mňa nikto pozerať, že žijem s niekým bez svadby, ale ja budem mať dobrý pocit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik Áno, aj mne je čudné, keď všetkým automaticky slušne vykám a tykám až po upozornení, že treba tykať, a mne druhá strana automaticky tyká, ale neriešim... ;-) @nimika tak tak, aj ja chcem, aby všetko ostalo tak, ako je a nič sa nezmenilo okrem priezviska... ;-) A ak sa má zmeniť, tak len k lepšiemu, ale kam ešte do lepšieho? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alique :-) len ja by som chcela, aby sa zmenilo, ale je to komplikovanejšie :-(
Odpovedať
@alique @nimika Každý ma iný život, iné podmienky a pohľad názoru. ;-) ;-) Mne sa svadbou zmení dosť veľa a príde mi to normálne. Ale tak každý je v inej situácii. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik veď práve, keby som si ja mohla vyberať, určite by som spoločné bývanie riešila ako ty - po svadbe ;-)
Odpovedať
@nimika a nemohla si si vybrať? :-.
Odpovedať
@alique @panaacik U nás je to naopak. Mňa skoro vystrelo, keď mi pani v salóne povedala: jeee vy jste taková holčička! A kamarátkin nový frajer že či niesom na svadbu primladá 8-( Mám 24 a vyzerám na 16 a už ma to štve :-D @machula uuu ďakujeme za kompliment :-) Veď aj je umelec :-D A teiž mi to bolo divné, keď bol oholený :-) Ale tie vlasy keby si chcel nechať narááásť... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ani veľmi nie, a ak by som to brala z tej stránky, že mohla, tak by som komplikovala situáciu aj ľuďom okolo seba, takže som to riešila hlavne rozumom ;-) :-)
Odpovedať
@panaacik @alique tak ten moj aj mladsi je :-| o 4 mesiace :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux ja som o 4 roky staršia a pletú si ma v škole s deviatačkami :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lindux vsak to mi z fotiek doslo, ze ste obaja umelci ;-)
Odpovedať
@machula :-) tak trošíčku :-) @nimika no možno o pár rokov to bude výhoda, ale teraz mi to vadí..
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux mne to v práci tiež vadí, ale mimo práce sa už z toho len smejem, do toho štádia som sa však dostala tiež len nedávno :-D
Odpovedať
@nimika @lindux aaale, vsak to je super, ked vyzerate mlado...ja stale riesim, ze mam vrasky...co budem robit o 10 rokov :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@machula ja už som si aj začala hovoriť, že je to super, ale potom príde do školy nejaký rodič, vidí ma na chodbe a 5 minút váha, či so mnou môže hovoriť, či ja som učiteľka :-D ale to je tiež jeho chyba, keď má čas čakať a rozmýšľať, tak nech tam stojí a rozmýšľa :-D
Odpovedať
@machula mne na vašich fotkách pripadáš tiež mlado - myslím dievčensky :-) Inak moja mama je od môjho otca tiež o 4 mesiace staršia :-)
Odpovedať
@nimika presne tak...nech si popremysla :-D ...uvidis, ze o par rokov to budes povazovat za svoje plus, zatial co ja budem nakupovat kvanta kremikov proti vraskam :-D
Odpovedať
@lindux pozri na moju profilovu fotku, kde som zblizsa ;-) aj ked ani tam nevidiet moju vrasku na cele, ktoru som zudedila po otcovi, asi to casom budem riesit ofinou :-p ale dakujem ti...tesim sa, ze zatial to vidim hlavne ja
Odpovedať
@machula stále mi pripadáš zlatučká :-)
Odpovedať
@lindux ;-) aj s vraskami xixi...dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@machula však to nič nie je... ;-) @lindux aj do mňa všetci rýpu, že načo sa vydávam, že mám čas a nemusím a že sa všetko len pokazí a bla bla bla... ]-( @panaacik jasné... Každý to máme inak... Ak by sme sa aj nevzali, nebola by to pre mňa taká strašidelná tragédia, lebo som stretla človeka, ktorého milujem a on miluje mňa a tým som získala všetko, po čom som vždy túžila. Žijeme spolu ako manželia skoro 5 rokov... Na druhej strane, keďže som z rozbitej rodiny, záleží mi aj na tom, aby bolo všetko tak ako má byť, nikdy som nemala norálnu rodinu a tak si budujeme s drahým tú našu... ;-) Pre mňa sa už okrem priezviska zmení len to, že budeme rodina, budeme svoji, v dobrom aj v zlom... Aj keď viem, že by ma nenechal v štichu ani teraz... ;-) No po prísahe to bude predsa len niečo iné... :-N
Odpovedať
@machula aké? :-) @alique ja som čakala protesty mojej rodiny, keďže sme s drahým krátko, ale kupodivu všetci to vzali v pohode...a ja cítim, že s týmto človekom chcem byť do smrti, a ak to tak cíti aj on, nieje dôvod nevziať sa už teraz. Teším sa, že budem Vitásková - teda jeho aj oficiálne a navyše, keďže sme každý z iného štátu, zopár vecí nám to uľahčí...
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux u nás je to komplikované a napriek tomu, že sme spolu takmer 6 rokov, stále ho nechcú prijať medzi seba. Ani ja som to nemala ružové s Jojovými rodičmi, no odkedy u nich nebývame, veľa vecí sa zmenilo a ak nie,t ak sú skvelí herci... ;-) Preto už neriešim tie ich žabomyšie vojny, že mu ani len nepodajú ruky na meniny a narodeniny (podotýkam, že nevlastný otec sa volá rovnako ako drahý a narodeniny má deň potom, ako drahý)... ]-( Neriešim, že nie sú schopní prísť k nám na návštevu, že mu Jozef veselo tyká, ale od Joja vyžaduje vykanie aj napriek tomu, že je od neho len o 8 rokov starší... ]-( och, až mi zle prišlo z neho opäť, nebudem sa rozčuľovať... Dúfam, že na svadbe si zalezie niekam do kúta a dá nám pokoj... 8-(
Odpovedať
@alique to ma veľmi mrzí :-( U nás si našťastie všetci na všetkých zvykli, aj keď môj drahý má stále trošku problém s mojim otcom, má pocit, že ho neberie, nerešpektuje, pritom sú kamaráti a hrajú spolu v jednej kapele. Trápi ma to, pretože by som chcela, aby to bolo ok, ale ja nieviem, asi to chce čas....
Odpovedať
@alique inak na našej svadbe to bude sranda-moj dedko sa nebaví s mojou babičkou, Marťovi rodičia sa spolu nebavia a mamka sa nebaví s dedom...no proste bude to zábava, dúfam, že sa všetci budú správať ako dospelí nie ako deti...
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux všetko chce čas... Aj ja sa naň spolieham... :-D Uvidíš, bude to dobré... A keď prídu drobčekovia, tak sa všetko opäť zmení, ani nebudeš vedieť ako... ;-)
Odpovedať
@alique dúfam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux Ja som dala úlohu mojej tete, nakoľko to na Jozefa vie zahrať a dáva ho slušne do laty... Našťastie sa z tejto úlohy aj teší, lebo ju baví sekírovať ho... :-D Len on je strašný cholerik, ak si vypije a niečo ho rozčúli... Reštaurácia, nereštaurácia, ľudia, neľudia... Začne rozbíjať všetko okolo seba a tam mi ani teta Naďka nepomôže... :-S Juj, dúfam, že konečne vyjde napovrch tá jeho prudká inteligencia o ktorej zatiaľ stále len rozpráva... :-.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?