Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@alique Ána, presne! Máš s ním skúsenosti? Ja som z neho hotová!
Odpovedať
@panaacik Na ten veľtrh sa tiež chystám, tiež v piatok, keď bude menej ľudí :-) !
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik No budem mať oko otvorené... :-D @mezike Hm... Chodím si k nemu dávať opravovať retiazky a čistiť striebro, on jediný na Obchodnej robí so striebrom, takže len také. Nekupovala som u neho nič... Nám sa zasa stalo, že čo mi drahý kúpil snubný prstienok (nie u tohto), že mi zo spodu, kde sa najviac používa, začal žltnúť. Dávali sme ju preverovať kamarátovi balistikovi na špeciálny scaner, či je to zlato a briliant, alebo Joja ošmekli a potvrdil nám, že prsteň aj kamienky sú OK. Až potom sme zistili, že je to tzv. americké zlato - oni vraj robia prstene z žltého zlata a potom dajú vrstvu bieleho - tá vrstva sa mi ošúchala a zo spodu je teraz zo žltého... ale nevadí, aj keby to bol kus drôtiku, nezáleží mi na tom, ide mi o to, čo ten prsteň symbolizuje. Keď budeme dávať robiť obrúčky, už si dáme trošku aj na tieto veci pozor.
Odpovedať
@alique No z Puncového úradu sa vyjadrili, že to "nie je normálny jav", keď sa nám to takto doškrabalo, ale keď to má puncovú značku, tak mi s tým pomôže jedine SOI. Alebo sa konečne starý umúdri a vráti nám peniaze ;-) ! Lebo včera nám ich preleštil a dnes sú zase rovnako doškrabané. Jasné symbolika to je, lenže to je aj tovar, na ktorý by sa mala sťahovať dvojročná záruka, ktorá mimochodom tomu ujovi nič nehovorí. Tak úžasne nám pokazil radosť z obrúčok, že je to neopisateľné. Veď by nám mali vydržať roky, ale takto z nich už ani do svadby nič nebude. :-( ! Som zúfalá! Ináč, keby sme zistili, že to je žlté zlato, by mi nevadilo, ale že nám predal šmejd, tak nás to dosť štve!
Odpovedať
Profilova fotka
@mezike To chápem... Iné je to so zásnubným, iné s obrúčkami... Tiež by som nechcela, aby sa mi niečo takéto stalo. Dúfam, že sa starký umúdri a dá sa to do poriadku... Držím Vám palčeky... ;-)
Odpovedať
ahojte. tak dnesna skuska uspesne absolvovana :) a teraz k tym obruckam, je to velmi smutne, ze sa nieco taketo stava, ked ma mat pravdu zakaznik... to je neskutocne a neprofesionalne od toho uja. treba to riesit, co najskor. Ja tiez pojdem na veltrh v piatok ale aj v sobotu, v piatok idem s mamou a v sobotu so snubencom, takze je velka pravdepodobnost, ze sa tam vidime :)
Odpovedať
@alique Ďakujeme!
Odpovedať
@luciac Pokial viem, malo by to byt nieco stare, nove, pozicane a modre ;) To je asi jediny zvyk, ktory chcem dodrzat. Preto si planujem kupit modry podvazok, ale tiez sa mu budeme s milackem venovat az v sukromi ;-) @mezike Teda hrozne ma mrzi tato tvoja skusenost!!!Tiez som neplanovala ako machulka nosit obrucku, ale radsej budem, aspon na skusku, inak my si dame vyrobit obrucky na objednavku tu v Cechach, takze dufam, ze ten pristup bude iny, kazdopadne chod za typkom a pozaduj vratenie penazi. A ja by som mozno zvazovala aj nejaku kompenzaciu za traumu, co vam sposobil, ved obrucka je jednou z najdolezitejsich veci na svadbe a kazdemu paru na tom velmi zalezi!
Odpovedať
@alique ja som mala prsten z bieleho zlata od byvaleho priatela a mam teraz aj snubacik a oba sa osuchali do zlta....
Odpovedať
Takže baby, v pondelok ideme na Puncový úrad dať si overiť obrúčky. Ak to dopadne ako dúfam, tak ujo bude mať pár pekných chvíľ aj pár prebdených nocí :-) Dúfam, že zistí, že nemá klamať svojich zákazníkov ;-) !
Odpovedať
@lopieta skúška? Ešte študuješ? Ja mám v tom chaos. :-D A gratulujem. x-) Samozrejme, ja by som sa tam rada videla s vami. @lindux linduška, som rada, že chystáš podobnú "akciu s podväzkom" ako ja. :-N :-D :-D @mezike drž sa! A nedaj sa odbiť. |-|
Odpovedať
@panaacik jasne ;-) 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mezike Drzim palce, urcite to bude ok!
Odpovedať
@lopieta jaaaj, konecne niekto aj v sobotu pojde ;-) , mne to v piatok nevychadza, takze sobota to isti...
Odpovedať
@lindux Ďakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
Tak a dneska sa to podarilo... vybrala so si s pomocou mojej maminy saticky... take co sa budu pacit aj snubencovi -. tentoraz mu ich vsak neukazem nech ma prekvapko na svadbe... takze zas i problem menej :))
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka_14 takže nakoniec si to vyriešila novými šatami ;-) tak to vydrž tentokrát ich neukazovať (mňa to stále pokúša :-D ) a v deň svadby bude ženích určite milo prekvapený a neopováži sa povedať ani jedno zlé slovo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj takto to bude najlepsie... snazila som sa vyhnut tomu co sa mu nepacilo na tych satach takze myslim ze bude spokojny... dufam, ze ten cas do jula ubehne rychlo lebo aj mna to bude potom pokusat
Odpovedať
@tinka_14 gratulujem k vyberu, neboj, snubenec bude uuurcite spokojny ;-) inak ja by som to nevydrzala :-D som rada ze drahy saty videl..
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux Dakujem :) no ja dufam, ze sa mi podari vydrzat... a aj keby ich nahodou videl do svadby aj tak zabudne ake boli :)
Odpovedať
@panaacik studujem, este si robim doktorat :( velmi sa mi to nechce, kedze si to robim dialkovo a to je 5 rokov :( ale co uz, som rada, ze mam aj tu pracu v dnesnej dobe. ale postupne, by som chcela mat nieco vlastne a doktorat ani nemusi byt...
Odpovedať
@tinka_14 Jééééj super. :-) Hádaj - tiež som si dnes vybrala. :-D :-D A s mamou. :-D :-D Lebo bola som vo viacerých salonoch a rozmýšľala, ktoré sú tie pravé. Dnes som si ich ešte raz obliekla i pred mamou a rezervovali sme ich. :-) Som rada, že som stavila na prvý dojem, pretože vtedy hneď ako som si ich obliekla, som si povedala, že waw, tie sú super a pristanú mi. :-p A ktoré si si to nakoniec vybrala? @nimika No veru, tiež ma často chytá mu ich ukázať. Lebo je prvý, ktorému hneď všetko čo zistím/nakúpim aj ukazujem. :-D Ale vydržíme, vydržíme baby. :-D :-D @lopieta si šikulka. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik Nooo nakoniec som si vybrala nieco uplne ine ako boli na fotkach co som sem davala... ale som spokojna...lebo ked som ich skusala prvykrat, uz vtedy sa mi pacili... potom som si dala aj ine, aby mamina mala s cim porovnavat a nakoniec sme sa aj tak zhodli na tych prvych... takze dufam, ze to su tie NAJ :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik a ty si si už vybrala?
Odpovedať
@tinka_14 no teda, tá sukňa je bohovská. x-) x-) A na vršku ( môj názor ) by napr. mohlo byť i bolerko, aby to ešte podčiarklo. Super. :-p @nimika Ano, dnes..i rezervovala. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik bude aj bolerko... :))
Odpovedať
@tinka_14 Júúj, budeš dokonalá. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik na tej fotke kde su zozadu je kusok vidiet ...
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik dakujem... potom hod aj ty foto :)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ja idem zajtra zarezervovať :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?