Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@tinka_14 ja jedine ak nájdem na nete nejakú modelku, seba nemám, pretože po mojich skúsenostiach som zistila, že na fotkách to nevyzerá tak pekne ako v reále a príp. by sa mi mohol priateľ "nabúrať" do mobilu a ešte by ich uvidel. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka_14 pekné šaty, tieto sa aj mne páčia ;-)
Odpovedať
@nimika tak aspoň budeš mať niečo. :-D :-D Inak hodíte sem cenu požičovného? Aby som len vedela ako sa pohybujú ceny v rôznych mestách. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ja som sa zabudla konkrétne na tieto šaty opýtať, ale čo som videla v katalógu, ktorý mi dala predavačka na začiatku, tak najdrahšie tam boli za 280
Odpovedať
@nimika aha takže to máš také trošilinka lacnejšie. Napr. v BA sú ceny hrozné. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ja viem, a mám k tomu aj nejaké veci, ktoré si vo väčšine salónov treba priplatiť alebo kúpiť :-)
Odpovedať
Ja mam saty za 400€ :( ale su nadherne, takze to stoji za to...
Odpovedať
@nimika @lopieta Ale tak, je to raz za život, čo už, keď to toľko stojí. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik samozrejme :-) inak, aby ste si nemysleli, ja som zas nechodila a nehľadala najlacnejšie, ale u nás sú jednoducho také ceny ;-) a jasné, že ma to teší :-)
Odpovedať
@nimika Ja to beriem tak, že nemám všetky drobnosti a súčasti svadby ako iné nevesty, takže zas na šatách až príliš šetriť nemusím. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ja ešte neviem, ako to bude s tými drobnosťami, asi tiež niečo povynechávam :-D
Odpovedať
@nimika hej, hlavne, že si to užijeme. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@panaacik áno, hlavne, že celý ten deň nevynecháme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nimika Dakujeeem :)
Odpovedať
Profilova fotka
moje saty stoja 240eur...prijatelna cena... :)
Odpovedať
@lopieta moje stali 420....a fakt ma mrzi, ze su iba pozicane...ale zase...keby som si ich chcela kupit tak sa nedoplatim :-( Babyyy objednala som si kraaasne topanocky z netu, ale maju 9 cm opatok...tak hadajte kto sa zabije na vlastnej svadbe? :-D
Odpovedať
Babyyy neviete ako je to s tými veltrhmi??? Aké sú tam firmy a ponuka? Či ten tovar bude aj nejaký zľavnený alebo normálne veci?
Odpovedať
@lindux tak sme na tom podobne... ale preco by sme si nedopriali tie najsamkrajsie saty, ked sa chceme vydat len raz v zivote :) gratulujem, doj potom fotky topanok :)
Odpovedať
@lopieta presne to som si vravela aj ja...chcela som Pronovias, tak ich mam ;-) Fotky dam ked dorazia, len este dufam, ze mi budu dobre, ono je to vzdy risk, ked si ich predtym nevyskusam....ale tak snad budu a potom nastane tvrdy kazdodenny trening, aby som sa fakt nezabila, alebo netrpela na svadbe ako na stuzkovej, kde som tiez mala 10 cm :-D
Odpovedať
@lindux no, presne, aj ja som chcela moje a nastastie ich mam, to bola so satami laska na prvy pohlad :) urcite budu dobre, ak nahodou nie, da sa to vymenit... takze ziaden strach. aj ja mam 8 cm opatok aspon myslim, mozno je to len 6 cm, ale musim ich zacat nosit, aby ma neboleli nohy na svadbe :D
Odpovedať
@lopieta a ako sa mi bude kracat po tych kamienkoch v Oranzerii, asi si to pojdem vyskusat :-p
Odpovedať
@lindux @lopieta Baby, mne vysoké podpätky nehrozia. :-D
Odpovedať
@panaacik to som si myslela aj ja :-D
Odpovedať
@lindux a čo sa teda stalo? :-D
Odpovedať
@panaacik zamilovala som sa x-)
Odpovedať
@lindux do vysokých topánok? :-N
Odpovedať
@panaacik tak tak...velmi sa mi pacili, aj milackovi.... :-)
Odpovedať
@lindux a dáš ich sem? :-)
Odpovedať
@panaacik ked mi pridu a budu mi dobre, tak dam ;-) a das ty tvoje saty? 8-)
Odpovedať
@lindux už som to tinke vysvetľovala včera. :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?