Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
@panaacik na modelke si ich nenasla? :-) ak nie, tak opis ;-)
Odpovedať
@lindux Už som pridala do albumu, ale sú troška iné. :-) Majú ramienka a zlatý odtieň je smotanový. :-)
Odpovedať
@panaacik su mooooc krasne! :-) Vrch je perfektne rieseny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik wow, super šaty :-) ja som si dnes bola zarezervovať šaty a zaplatiť zálohu (inak dala som včera mylnú info ohľadom cien, ja som si, samozrejme, vybrala tie najdrahšie a nie je to 280, ale 290 :-p ) A mám taký úžasný pocit, a ani nedýcham, lebo tak krásny závoj som k nim skúšala, že až x-) ani som sa neopovážila dúfať v to, že taký by sa dal aj požičať v cene šiat. Len mi objednajú iný, s trošku jemnejšou čipkou, keďže šaty sa celé ligotajú, tak aby toho nebolo veľa :-) Takže teraz budem zháňať bižutériu a topánky.
Odpovedať
@lindux Dííík. Ono vieš, je to z katalogu a modelka, takže v reále a na mne budú vyzerať inak. :-D Ale som veľmi spokojná. Mňa vyšlo požičovné 300 eur, s tým, že stali vyše, ale ešte som sa na cene dohodla s pani majiteľkou a mám v tom i doplnky. Ako viem, niekde si bolerko, závoje musíš priplatiť, taktiež sú aj vyššie ceny, a najlepšie je, že som bola aj v takých, kde bola cena troška vyššia ale na kvalite šiat či látke na nich to nebolo poznať. :-D :-D Inak a ten vršok je fakt pekný. :-)Vieš čo je zábavné? Všade inde mi hovorili, že srdiečkový výstrih mi nepôjde k postave a ako vidíš tie moje vybrané majú taký a perfektne mi sadol. :-D :-D Ono hlavne záleží na kvalite šiat a látky, lebo niekde majú fakt také len "handry". |-| @nimika Dííík. :-) To ti verím, že sa tešíš. Ono je veľmi pekný pohľad na ženu, ak jej pristanú šaty "ako uliate". x-)
Odpovedať
@panaacik tak som rada, ze ti to tak dobre vyslo. Moje saty boli drahe a zavoj si musim kupit, ale ked to porovnam so salonom tu v Opave, tak ten cenovy rozdiel fakt nie je az tak strasny a mam nadherne a kvalitne saty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mňa nejako chytila kríza ohľadom šiat... Pozerám fotografie mojich troch kandidátok a neviem sa rozhodnúť... Musím ísť na ďalšiu skúšku, snáď mi to pomôže... =-)
Odpovedať
@alique mne sa na tebe najviac pacia Ambrosie.... ;-) Ale vsetky tri kandidatky su nadherne. Je na tebe, v ktorych sa najlepsie citis... ;-)
Odpovedať
@alique @lindux neviem neviem. Asi tá Ambrosia je fajn, ale troška viac ťa rozširuje. Asi dám nakoniec hlas Sa Belle. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux @panaacik Ambrosia ma rozširuje, bo boli zúžené a skrátené, čiže mi vôbec nesedeli... ;-) Sa Belle sú nádherné, no trochu mi vadila látka a žlté kamienky na dekolte... Ach, musím sa objednať na ďalšiu skúšku a definitívne sa rozhodnúť... :-(
Odpovedať
@lindux chceme vidiet saty.... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux Lindi a ty si sa nakoniec rozhodla pre Nepal, či Gema?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alique ja som tiez za Sabelle kedze ich budem mat aj ja :)
Odpovedať
@lindux, prepac, to som sa pomylila, to som mala v plane napisat panaaciku...
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta A so žltými kamienkami si stotožnená? Mne trolinku prekážali... :-( Práve mi kamoška napísala, že čo sa čudujem, že som nerozhodná pri vyberaní šiat, keď mi trvá vybrať si aj miešaný nápoj... :-D Vystihla ma úplne presne... 8-) No keď tak pozerám tie foto, začínajú sa mi páčiť stále viac, hoci Emily majú príjemnejšiu látku a krajšie kamienky... OCH, zastrelím sa, prečo musím zasa vymýšľať???
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik Také netradičné, ale veeeeeľmi pekné šatky si si vybrala...;-)
Odpovedať
@alique mne tie kamienky vobec nevadili, ja som si ich oblieklka a bolo, keby mi dali dalsie saty, urcite by som si vybrala len a len tie. nic krajsie som v zivote nevidela :) preto som nesla do viacerych salonov, lebo by som bola nerozhodna...
Odpovedať
@alique @panaacik jeeej a mne sa naopak zdalo, ze ti tie Ambrosie robia peknu postavu :-D
Odpovedať
@alique ja som si nakoniec vybrala Gemma. Inak vcera som videla na nete jedny naadherne od Maggie Sottero a tak som si trochu vynadala, ze som nebola aj v EL....ale nic, vybrala som si dobre a uz nesmiem riesit :-D
Odpovedať
@lindux Gemma je fakt perfektná. Už som ti to hovorila..Ten vršok najmä. :-) @alique Až tak veľmi netradičné sú? :-p Mne tiež kamienky nevadia...a vadí ti ich farba alebo ten samotný fakt, že sú to kamienky? :-D @lopieta Mam ich v albume. :-)
Odpovedať
@panaacik ano, uz som videla :) su nezvycajne a krasne
Odpovedať
@panaacik dakujem zlaticko, si ma ukludnila :-) Inak tie moje fotky fakt niesu dobre (ani drahemu sa nepacili), v skutocnosti vyzeraju na mne inak...hmmm
Odpovedať
@lopieta ;-) @lindux Zamáličko. x-) Chápem, ja som tiež bola po prvom salone troška znechutená fotkami, tak som radšej ani nepokračovala vo fotení.
Odpovedať
@panaacik a tak na druhej strane som rada, ze ich mam-aspon orientacne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alique ja som zas mala na sebe veľa šiat, ktoré mi boli veľké - ťažko sa vyberá, keď nevieme, ako to bude vyzerať, keď budú upravené na nás... skús ísť ešte raz a možno budeš mať šťastie, že ti budú všetky dobré ;-) ja som si vybrala šaty, ktoré sú akurát na mňa, len málinko by ich momentálne bolo treba rozšíriť, uvidíme, čo bude do leta :-D ale musím sa priznať, že práve fakt, že som videla presne, ako sedia, mi pomohol pri rozhodovaní @panaacik mne fotky veľmi pomohli pri výbere šiat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@panaacik ty si šikovná, keď si sa dokázala dohodnúť na cene ;-) ako sa ti to podarilo?
Odpovedať
Profilova fotka
@lopieta Tiež som navštívila len jeden salón, lebo potom by som už nič neporiešila... :-D Mám troje šiat na zmluve a musím sa konečne rozhodnúť... Cinknem do salónu a dohodnem ďalšiu skúšku... ;-) @lindux Ambrosie boli moja láska, možno nakoniec pri nich opäť skončím, keď budú v pôvodnej veľkosti... ;-) A Gemma ti pristanú... ;-) Ktoré sa ti páčili od Maggie? @nimika Spolieham sa na ďalšiu skúšku, len dúfam, že ma teta nedorazí, keď ma bude prezliekať stokrát do jedných z tých troch šiat... :-D @panaacik Pre mňa netradičné, ale sú veľmi pekné. Máš foto, kde ich máš na sebe, či si mám počkať na svadobný album? ;-)
Odpovedať
@nimika to bol presne aj moj pripad. Nevedela som si predstavit, ako budu saty na mne vyzerat ked sa zuzia (mam velkost 34 takze mi boli vsetky velke) az som narazila na tie moje ktore uz zuzene boli - bum a boli sme domaaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindux ja som si myslela ze mam 34 a ked som bola dnes zaplatit zalohu tak som zistila ze moje staticky su 32-ky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Taaak dneska sme mali dlhy den - doobeda som bola zaplatit zalohu za saticky - podvazok som dostala zadarmo (mile prekvapenie), potom som sa bola na kvety a svadobnu kyticu pytat, potom na torticky a nakoniec sme odniesli aj navrh na oznamka, menovky a etikety na flaseee.... strasne ma bavia tie svadobne pripravy.... :-) a vy ste ako na tom??? mate nieco noveee??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?