Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
no tak to je jasne,ja som este len zacala,tak uvidim,co sa z toho vykluje...v decembri ale sa uz musim rozhodnut,aby mi potom niekto dake saty nevyfukol:D a super,mas reyervovane,ako tak pozeram,uz toho mate dost vybaveneho:))ja sa musim porozhliadat postupne,ze co a ako...len ja chodim este na vysoku,tak to musim dako skombinovat,aj ta skola zabera vela casu....
Odpovedať
Profilova fotka
To poznám... My sme na to išli postupne... ;-) Po roku chodenia sme najprv začali spolu bývať, aby sme zistili, či budeme vedieť spolu fungovať aj denno-denne a vtedy som z denného štúdia prešla na externé, aby som mohla zároveň pracovať - ťažké, ale zvládla som... :-D Keďže to fungovalo lepšie, ako sme si mysleli, po roku sme si kúpili vlastný bytík (tu sme na rok museli ísť bývať k svokrovcom, bo náš byt ešte nebol dostavaný, ale už sme platili hypo... :-S , ťažké obdobie... :-| ), po roku sme sa teda nasťahovali do svojho, doštudovala som a po ďalšom roku ma na Vianoce čakalo prekvapko... ;-) No a teraz, keď sme si stanovili konečne aj termín, tak pomaličky hľadáme, rezervujeme, nakupujeme, aby potom toho nebolo veľa, aby sme zbytočne nestresovali, ale aby sme si to riadne užili... 8-)
Odpovedať
tak ste si to pekne vyriesili:))my to budeme mat troska viac komplikovane asi,chodime spolu uz dost dlho,5 rokov,tak nas uz nebavi spolu len chodit,treba to posunut niekam dalej...ale este som len tretiacka a nemozem prejst na externe,u nas sa to neda.....tak to budeme musiet nejako vyzit z jedneho platu,plus nieco,co ja zarobim,ale toho zas nie je vela...ale pevne verim,ze zvladneme,vydrzime snad aspon rok v nejakom malom bytiku v ba a potom sa presunieme spat do nitry,odkial obaja sme a kde su naklady na zivot nizsie ako v bratislave..
Odpovedať
ahoj aninocka. myslim si, ked ti objednaju tvoje cislo, tak tie peniaze za to vobec nie je vela :)
Odpovedať
dakujem za radu,ja si tiez myslim,ze ked to bude moje cislo a mam pravo ich potom mat na sbe ako prva je to vyhoda...len este popozeram aj ine salony,aby som si potom nevravela,ze preco som aj inde nebola:)))
Odpovedať
aninocka, tiez si myslim, ze ak ti dovezu saty z USA a budes ich moct mat na sebe ako prva, je to super cena, ale suhlasim, ze mozno treba este pokukat aj inde. Ja som si tiez na prvom skusani vybrala saty, ktore by bolo sice este treba trosku zuzit, ale citila som sa v nich fantasticky a vsetci sa na nich zhodli ;-) ale tiez este pre istotu pobeham nejake dalsie salony, clovek nikdy nevie... ;-)
Odpovedať
Inak my to mame este srandovnejsie co sa tyka byvania...my sme zacali spolu byvat vlastne takmer hned ako sme sa dali dokopy, ale aj to tak napol, lebo ja za snubencom dochadzam kazdy tyzden do Opavy,pripadne on za mnou do BA. Tiez este studujem na vyske a tak isto nemozem externe, takze je to komplikovane a docela tazko znasame tie pravidelne odlucenia, aj ked to byva vacsinou 4-5 dni...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my s drahym byvame spolu uz 4,5 roka, ale Jojco robi na smeny a casto to vyjde tak, z robi cele vikendy a cez tyzden je doma, takze tiez sme spolu malo...:-( Esteze mame toho nasho stvornoheho poklada, aspon on mi robi spolocnost.. ;-)
Odpovedať
my byvame spolu uz 1,9 roka a sme spolu 2 roky a 3 mesiace :)
Odpovedať
myslela som 1 rok a 9 mesiacov :D
Odpovedať
no,my spolu nebyvame,ja by vam na intraku a uzivam si studentsky zivot a moj drahy na bytiku:DDD sme si povedali,ze sa spolu este nabyvame dost,tak u neho len sem-tam prespim,ked potrebujem aj klud:PP a lindux,co studujes? ja studujem v ba,ked som koncila strednu,moj vlado koncil vysoku,tak si hladal pracu v ba kvoli mne,nech sa vidime castejsie...
Odpovedať
aninocka tak tak...podla mna nezalezi kto kolko s kym byva, ale od toho aky pevny vztah mate medzi sebou a jak casto ste spolu :-) :-) nie vzdy sa da byvat spolu, bud ak studujes, alebo cakas kym si mozes dovolit kupit byt :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Mate pravdu baby, ale zase na druhej strane, ked som s milacikom take 4 dni v jeho bytiku a nazivame si tam spolu je velmi tazke vratit sa domov k rodicom :-D Uz sa velmi tesim, ked budeme spolu stale :-) Aninocka, studujem v Bratislave na Komenskeho muzikologiu ;-)
Odpovedať
ja som tiez v ba na komenskeho,ale farmacia,treti rocnik:)) inac mam tie saty v albume,je to tam ako jedine:DD co na ne poviete?
Odpovedať
nadherneee :-)
Odpovedať
Zdravim vas :-) . Lindux ja sa zase vraciam k rodicom kazdy vecer, si na tom lepsie. :-D :-D
Odpovedať
ahojte baby, my bývame spolu už 3 roky u našich a budeme spolu 5 rokov :-)) a sme spolu non stop okrem 8 hodín v práci :-))))) ale po svadbe sa dúfam, že už sťahujeme do nášho nového domčeka :-))))))
Odpovedať
aniocka4 tie tvoje šaty sú nádhernéééééééééé!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Ahojcek babenky moje. :-) Neviete pliiiiiiis co je to slavnostna tabula? Jedna restauracia mi povedala, ze za to musim zaplatit a som z toho jelen. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Panaacik, slávnostná tabuľa by malo byť slávnostné prestretie, ak sa nemýlim... ;-) No možno som aj ja mimo a trepem... :-D
Odpovedať
Ahas, takze vlastne vyzdoba na stol, vsak? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Asi tak... ;-)
Odpovedať
Alique dakujem krasne. :-) Inak v albume ste moc krasni na fotke, taki zlatunki. :-p :-p
Odpovedať
Baby, ďalšie skúšanie naplánované na stredu...tešííííííííím!!!! Možno si už aj vyberiem :-) :-)
Odpovedať
lindux drzim ti päste. ;-) ;-) Tieto v albume ti nesadli? :-)
Odpovedať
dakujem panaacik :-) Bola som zatial iba v jednom salone a este mam nejake saty vyhliadnute na ktore si brusim zubky, takze uvidime, mozno nejake sadnu viac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babizne vy uz skusate normalne saticky?:)my mame svadbu 23.7.2011, ale saty som este neskusala ani jedny..myslite, ze to treba tak vopred...?ja sa prave dohodujem s fotografom - bubiphoto, riesim aj video, bude to asi artvideo, uvidime, este ci maju volny termin a ake ceny....a este nemam ani DJ-a poriadne vybaveneho....ale hlavne sa spolieham na svadobny veltrh vo februari v Inchebe....dajte nejake tipy na pripravy...:)
Odpovedať
babuli kluuuuud,nepanikar ;-) ;-) mas cas,niektore nevesty zhanaju i teraz saty,casto sa stretavam,ze i kvoli nejakej nedockavosti alebo predbiehania sa,ci ohromenia druhych neviest co uz vsetko maju a ake drahe. :-D :-D Nie, samozrejme i ted sa da,aby si mala co najvacssi vyber siat. ;-) ozaj a bubofoto je dobre,gratulujem. :-)
Odpovedať
Ja skúšam šaty už teraz aby sa mi nestalo, že si vyberiem nejaké vysnívané šatičky a na termín mojej svadby už budú rezervované. V podstate je mi jedno čo a aké drahé už majú ostatné nevesty, ja si vyberám podľa toho čo sa mi páči :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja len rozmyslam, ze ak si vyberiem uz teraz saty, bohvie ci mi budu dobre buduci rok:)clovek moze schudnut, pribrat, hocico:) este ale nemam vybrateho kameramana a DJ, ak mate nejake tipy najlepsie v BA, dajte mi prosim vediet, dik
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?