Svadba v júli 2011. Plánuje niekto tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Caute, planuje niekto svadbicku na tento termin? :-p
Odpovedať
Machulka nam niekam odisla. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
možno tam, kde sa ja už tiež chystám - do postele :-) dobrú noc |-|
Odpovedať
Maj sa pekne. ;-) ;-)
Odpovedať
ahojte baby,pridavam sa k vam,svadbu budeme mat 30.jula...zatial mame zajednanu len salu,kostol a fotografa a na saty idem snad buduci tyzden:)) bola niektora z vas v salone Jasmineline v Leviciach?
Odpovedať
Ahojte. Ja som bola v tom salone a velmi sa mi tam pacilo. Teta bola velmi mila a vedela dobre poradit. Maju tam vyborne ceny a aj saty a mozes si objednat na objednavku aj ine saty, ktore sa ti pacia :)
Odpovedať
jej,dakujem,chystam sa tam buduci vikend,dufam,ze sa podari,mam jedny saty vyhliadnute na nete:)))uz sa mi aj snivalo,ze som sa v nich vydavala :-D
Odpovedať
panaacik, nimika: veru do postele som vam usla :-D ...a co sa tyka tych obav, dufam, ze sa mi podari to ustat pred svadbou, chcela by som si ten den uzit, nie stresovat! tak budem len dufat, ze mi odovzdaju saty v takom stave, ako som ich vyskusala :) a vsetko ostatne klapne ako ma!!! ale aj tak by ma zaujimalo, kolko asi neviest ich bude mat na sebe, kym sa dostanu ku mne :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, nestrašte s takýmito vecami, bo aj ja spanikárim... :-S
Odpovedať
Takze uz aj hudba je zajednana :). Keby som sem nepisala, tak by som bola so vsetkym este cakala :)
Odpovedať
baby vy ste ozaj rýchle až sa divím, my sa stále nevieme rozhodnúť pre fotografa :-(((( a vy už šaty riešite. Ja som rozmýšľala, že si ich objednám z netu stoja cca. okolo 300-400 euro a potom ich znovu predám len sa bojím, že mi nesadnú :-(((((.
Odpovedať
baby, väčšinou sa chodí pre šaty deň pred svadbou (ak je to možné) a ešte sa doupravia ak je to potrebné..
Odpovedať
Uz mam saty :). Vybrala som ich v salone El. je to vynikajuci salon. Pani bola velmi mila a ochotna, poradila co mi pristane a co nie. Vrelo odporucam :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak ja sa chystam skusat tuto sobotu...tiez som si nasla konkretny model na nete, tak uz len dufam, ze mi sadnu a saty budu tym padom vyriesene... ;-)
Odpovedať
A ake saty si si vybrala a kedy mate termin? Ja som rezevovala sa belle su naxherne a neskutocne tazke. Maju 6,5 kg:)
Odpovedať
termin mame 16.7. Ja som si zatial na skusku objednala troje saty z opavskeho salonu Bella. Tak uvidime ci niektore sadnu :-) Wow 6,5 kila...mazec :-D ale naozaj su nadherne :-)
Odpovedať
lopieta mozno salon dobry ale drahy, cize nic pre mna. :-)
Odpovedať
lopieta: suhlasim...ja som bola so salonom El tiez maximalne spokojna!!! nadherne saty tam maju a pani je naozaj velmi mila! ale satky si si teda vybrala riadne tazke x-) panaacik: ja som bola pripravena na nejake neskutocne ceny od 600 eur a bola som velmi milo prekvapena!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
El je super, mne sa tam tiez velmi pacilo. Nemam sice s cim porovnavat, lebo som si hned vybrala, no to tiez hovori o tom, ako to tam na mna zaposobilo...:-) Lopieta, Sa Belle som mala tiez na sebe, vaha mi az tak nevadila, mna odradili tie zlte kamienky... :-) Dnes sme definitivne zajednali salu a zaciname riesit fotografa. Velmi sa mi pacia fotky od Katky Zitnanskej, no rok 2011 uz ma vraj full...:-( Tak som si vytipovala zopar dalsich a rozposlala maily, cakam na odpovede...:-P
Odpovedať
Tak prvé skúšanie absolvované :-) Do finále postupujú Pronovias Nepal :-) :-) Aj vy máte takú skúsenosť, že si na nete vyberiete nejaký typ šiat a nakoniec vám sadnú úplne iné? :-) Rozmýšľam, že by som išla ešte pozrieť Salon El, aby som mala prípadne z čoho vyberať, len neviem, či mi budú ochotní požičať šaty deň pred svadbou, lebo ich musím ešte previezť do Opavy... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Lindux, šaty si berieš vo štvrtok pred svadbou a vraciaš v pondelok po svadbe - konkrétne salón EL... :-D Takže v pohode, nemusíš sa báť... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky ;) Ma niektora svadbo 30. Jula???? ;)
Odpovedať
ahoj.. ja mám 30., aj alique :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jo jo, simcab dobre hovorí... :-D Eče 258 dní... :-D :-D :-D
Odpovedať
alique: Ďakujem, to je super, tak sa objednám na skúšanie a možno narazím na nejaké ešte lepšie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veľa šťastia... ;-)
Odpovedať
lindux: co sa tyka vyberu siat, ja som si na nete vytipovala presne take, ake mi aj sadli a ake som si objednala....nahoda :D
Odpovedať
caute,aj ja mam 30.jula:))a vcera som si bola skusat saty,co mam na nete vyhliadnute uz asi dva mesiace...moju velkost nemaju,skusala som mensie bez zapnutia,ale sadli krasne,su uzasne...tak si teraz idem rozmysliet,mozu mi ich objednat z usa,moje cislo,v akom odtieni chcem a predo mnou ich nikomu nepozicaju...stoja 450 eur a mam cas este mesiac....co mi poradite?mam ich dat objednat?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, Aninočka... :-) Začína nás nejako pribúdať na 30.7.... :-D Juj, keby bola možnosť, že by predo mnou šatky nikto nemal, kľudne by som za ne dala aj 500,- ;-)
Odpovedať
tak vyborne:))ale este mam mesiac a toto bol jediny salon,ktory som zatial navstivila,tak este skusim daco popzerat..aj ked vnutorny hlas mi vravi,ze ziadne sa mi uz tak velmi nebudu pacit :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Ja síce tiež dávam na prvý pohľad, no nakoniec sa všetky moje pomocníčky na vyberanie zhodli na iných a okrem toho, že sa mi páčili, aj som sa v nich super cítila, takže to bolo asi vidieť a sú rezervované... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?