Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky Sugi. Tak konecne viem neico o bielom zlate. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, no ja budem mat s obruckami takisto problem. Zlato nenosim vobec, mam len 1 retiazku z bieleho zlata, ktoru sem tam vytiahnem, ale inak stale striebro a vsetko zlte zlato, co som kedysi podostavala skoncilo u mamy v sperkovnici. Sugi kde by som na nete nasla ako vyzeraju tie titanove obrucky? Mam kamosa zlatnika, urcite sa budem radit s nim, ale vlastne zistujem, ze jednak nemam ani predstavu a ani info k obruckam...
Odpovedať
Profilova fotka
Titanove urcite niesu drahsie ako biele zlato,je to predsa len "obycajnejsi" kov.Kamoska s muzom si dali robit platinove,tie su drahe,ale zase farba vydrzi..Este nad chir.ocelov rozmyslam..Teda,baby,som si nemyslela,ze este aj s obruckami bude problem 8-(
Odpovedať
Sugi: tak to si ma moc nepotešila. No nevadí, aj tak sú pre mna tie naj (už ked sú kúpené) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lupienka - poslem ti do IP tu webstranku, na ktorej sa nam velmi pacia prstene. My by sme hrozne chceli titanove, len nevie presne na zivo ako budu vyzerat, mala som titanove hodinky a to mi nepride byt pekny kov na obrucky, ak by bol takej istej farby ako hodinky. :-( Tie platinove su uzasny napad, len drahota velika vraj, aj ked neviem co to znamena? stanka -kolko ich vysli platinove? (ci nemam predat auto najprv,chichi) Silvi - juuuuuuuuuuj, to som nechcela, pozri, my nakoniec tiez asi budeme mat biele zlato, ved co ine nam ostava? zlte sa mi az tak nepaci, ja nosim striebro a biele zlato. Len mam fakt obavu z toho, ako dlho vydrzi byt pekne. Urcite vsak zalezi na kvalite a keby to s tym bielym zlatom bola az taka hroza, tak asi by si ludia nedavali z neho robit tolko obrucky, ved tuto na fore je snad 90 % bab, ktore maju obrucky z bieleho zlata. ale vazne zalezi na kvalite, lebo : napr. moj kamarat sa zenil 11.8.07,a bol min.tyzden za mnou a pozeraaaam, jeho obrucka v DEZOLATNOM stave, ale fakt dezolatnom, vyzerala ako by ju mal uz hadam 2 roky a to ju mal mesiac!!!! totalne doskrtana, dorezana, taka zasla, no ja som bola naozaj uprimne zhrozena, ze to je aka kvalita? teraz nechcem vyvolat paniku, ktovie aka to naozaj bola kvalita, no ta obrucka vyzerala hrozne obnosene a pritom nebola lacna!!! tak hned som depkovala. No nic, uvidime, co nam povie ta znama, co nam odporuci a potom sa rozhodneme. Lebo ona napr. prvotnu cenu titanovej obrucky dala ccs 14000 za jednu!!! a tam na tom webe su tak za 3-4000 ceskych....a to je dost rozdiel.
Odpovedať
Profilova fotka
sugi81 a myslíš si,žesa ti tá porodiovaná vrstva tak rýchlo ošucha???podla mna vzdrží viac ako tie gravírované vzory.a ked mate gravirované obrúčky a jeden viac to nosí ako druhý,tak to tiež vidno,a ten vzor sa už nedá opraviť ale si dať spraviť nové obrúčky.ale porodiovať sa dá aj odrodiovať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja neviem kolko vydrzi, jasne porodiovat sa daju vzdy tie obrucky, len to tiez stoji celkom slusne peniazky. Ja mam napr. jeden prsten z bieleho, co som dostala k promociam (2 roky dozadu), polovicu mal matnu a polovicu lesklu - ani som ho nenosila kazdy den a po 1 1/2 roku sa mi ta matna cast tak zosuchala, ze vyzera skoro ako leskla, uz ju ani nie je rozoznat poriadne, a z vnutornej strany, myslim zo spodu kruhu, tu cast co mam v dlani, ktora je namahana viac ako horna cast s kamienkom, tak tato je uz taka zazltla. No je to nic moc. Ale zase zasnubny prsten - hoci ho mam od aprila tohto roku, tak ten je pekny, a to ho nosim kazdy den, len znova tam na spodnej strane je taky trosicku tiez poskrabany. Zatial chvalabohu este nie je moc osuchany. Ten prvy prsten bol kupovany v zlatnictve (Polus) a zasnubny mam od tej znamej. Potom co nam narozpravala o zlatnicvach v nakupnych centrach a pod. uz nemam v tieto moc doveru. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dik Sugi...Inak ako sa volas svojim menom? To len tak sa pytam...Inak ja mam tiez skusenosti zatial len pozitivne s bielym zlatom, i ked, ako som uz pisala, ja osobne preferujem striebro. Ale moja sestra ma takmer vsetko z bieleho zlata a kamaratka ma tiez obrucky, nejako extra som ich nestudovala, ale nestazuje sa na ich kvalitu. Sugi my mame svadbu v jeden den, vsimla si si? Uz mas hodinu sobasa?
Odpovedať
Profilova fotka
sugi81 tá matná strana bola vypieskovana s takým jemným pieskom,to je len dovtedy pekné kým je to nové.moja sestra v marci tiež dostala snubný prsten vypieskovaný,ale aj jej sa to už leskne...ale pieskovanie neni rodovanie,to sú uplne iné pracovné postupy... ;-) a,že zo spodu máš zodratý to je normálne,však sa materiál opotrebúva,aspon budeš mať dôvod aby si si kúpila nový a krajší :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojcek Lupi - som BArbora :-) a ano, viem ze mame v jeden den svadbu, je nas tu viacej :-D Cas mame na 16,00, pripadne 15,30 este uvidime, lebo obrad by mal byt vonku, tak aby nebola tma :-N Majka - :-D :-D :-D to nie je zly napad! (a ked sa mi obrucka zosucha? vymenim? aj manzela? :-D :-D :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
A nebojis sa, ked vonku, ze bude este chladno? Ja mam stale fobiu z chladneho aprila, jedine, co ma utesuje je to, ze je vsetko akosi o mesiac posunute...aj teraz je pocasie ako v oktobri. Tak Barborka ahoj, ja som Lubica...tesi ma 8-)
Odpovedať
Ahoj lupienka, Kde v TN budes mat svadbu? Hladam totiz nejake vhodne miesto na hostinu pre ca 100 ludi... poradte
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No u mna to zatial vyzera na hotel Brezina...co zatial, uz to mame zajednane, tak snad sa nic nestane. Skus sa tam spytat, oni hovorili, ze maju velku kapacitu, su tam 2 miestnosti, v jednej mozte mat hostinu a v druhej sa moze tancovat. Mne sa to tam paci a aj ludia, co tam mali svadbu boli spokojni. Ty si odkial nani?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky Lubi, tak tesi aj mna :-) No - bojim sa, aby neprsalo a nebol sneh :-| ale tohorocny april bol teply, konkretne v tom nasom datume. Ak bude prsat a sneh a pod., tak obrad presunu dovnutra hotela.
Odpovedať
Profilova fotka
Nani citala som si Ta v TN a okolie, mozem vediet, preco sa Ti Brezina nepaci? Ja mam zatial len pozitivne info, tak si rada precitat aj negativa. D :-)
Odpovedať
Ja neviem, ja som tam vlastne dlho nebola, neviem ci to tam je prerobene??? A vy kolko ludi budete mat?
Odpovedať
Profilova fotka
Nani, kedze mas v druhej teme upozornenie, ze ju mozno admin zrusi, tak pisem sem. My budeme mat cca 70 ludi, este nemame uplne presny pocet, ale tam sa isto zmesti minim. 90. Ja som videla sice len na DVD svadbu, co tam bola a velmi sa mi to pacilo. Vzdy som chcela mat svadbu niekde mimo mesta na nejakej chate alebo hoteli, len tu v okoli nic take nie je. Tak sme boli okuknut Brezinu a mne sa to tam pacilo, aj pristup aj moznosti a je to v "lese" :-) takze nie je to mesto. Uz mas nieco vybavene, ci si zacala prave salou?
Odpovedať
Profilova fotka
No nie Barborka, my budeme mat krasne pocasie, tomu budeme verit a tak to aj bude!!! Aj minuly rok bolo pekne a myslim, ze aj predtym...Ved aj 1. maja uz boli vsetky ceresne odkvitnute... :-)
Odpovedať
helou, musela som odbehnut.. nemam este nic vybavene.. teda len tu Fatimu zatial a kostol ale nie som si este ista tou restikou... Inak vsetko ostatne nechavam na neskor... myslela som doteraz ze to ma este cas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi, datum mame 26.4.2008, teda zatial len vybraty, este sme sa nerozpravali s knazom ani nemame rezerovane priestory. Na konci oktobra ideme na 5 dni domov, tak by som to chcela vsetko pobehat, aj ked si to neviem predstavit ako to stihneme ;-(, najblizsie totiz pojdeme domov na konci januara. Moj drahy ma totiz dost problem dostat dovolenku kedy on chce, ma ju naplanovanu pol roka dopredu. Cucoriedka a kedy mate terminy vy? Lupienka, prosim posli mi kontakt, je to sice dalej od NR, ale mozno vyskusam, uvidime ako to budeme zvladat.Netusis nahodou kolko take nieco vobec stoji? Ja nemam ziadnu ideu...pekny vecer prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si vcera spocitala,na kolko nas vyjde svadba predbezne :-S To aby sme vyhlali lotto 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj uankab. No my sme boli najprv rozhodnuti pre termin 26.4.08 ale teraz rozmyslame aj nad piatkom 25.4. No ked sme to povedali doma, tak sa im to bohvieako nepozdavalo. Ze preco v piatok ved ludia chodia do prace a tak. Ze co sa budu ponahlat v piatok z roboty a zeny este chcu ist kadernicke a rychlo na svadbu? Aj ked poznam ludi co mali svadbu v piatok a boli velmi spokojni. Ze v nedelu mali klud a oddych. Velmi si to chvalili. Tak neviem. Urcite keby sme sa rozhodli na piatok tak dame sobas neskor asi na 17.00. Ale ked sa nakoniec rozhodneme pre sobotu tak to dame trosku skor. Este to musime tento vikend prebrat s rodicmi a buduci tyzden by sme zacli vybavovat. No uvidime. Ale zaklad uz mame hotovy - zoznam hosti :-D Bude to taka normalna svadba nie moc velka 60 hosti +/- 5.
Odpovedať
ahojte. Stanka, no aj me sata cifra volako stale zvysuje. sa mi to prestava pacit :-D Cucoriedka si zober v pondelok dovcu a budes mat tiez pokoj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a neobavate sa ci nebude v aprili este zima? Ja sa obavam blazniveho apriloveho pocasia :-| No spolieham sa na to ze teraz je pocasie posunute tak hadam bude pekne. Snubenec mi povedal ze aj ked bude prsat, ze to nam bude stastie padat z neba. x-)
Odpovedať
Cucoriedka, to sa bojim ale pozri sa, babule co si naplanovali svadbu na konci augusta si asi mysleli, ake naaaadherne pocasie budu mat a tu u nas v horach dobre, ze nemrzlo!
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky, ja som uz vyssie pisala, ze 1. maja tento rok uz boli odkvitnute ceresne, vsetko je posunute, april bude nadherny a bude teplo a pekne...musime verit :-) Uankab, kontakt chces na salu?
Odpovedať
Ahojte, aj ja som si spravila rozpočet a výsledok až mi zle zostalo. Ale pomaly odškrkávam čo už máme, a zaplatené veci. Tak to hádam stihneme do apríla :-)
Odpovedať
SIlvi, je to sila, to Ti poviem,a le zas je to snad iba raz za zivot! ;-) co mate kto nove, hlaste! :-D
Odpovedať
Soni, no a ja hovorím, je to raz za život. Ja som sklamaná z reštiky, lebo nám mali poslať ponuku s cenou a nič. Tak som im včera písala "výhražný" mail, že či nám dajú odpoved, aby sme sa mohli podľa toho zariadiť. Ja neviem, či mám ísť hľadať inú reštiku, taká som nahnevaná a smutná z nich ]-( ;-(
Odpovedať
Silvi, nooo- skus sa pospytovat inych neviest, ci nemaju skusenosti s tou restikou. Ak tam zas dobre varia a je tam dobra obsluha, tak by som vydrzala. Ja zas nebudem mat bohvie ako uzasnu salu, no kuchyna a obsluha su spickovi. Ale i sala je renovovana, celkom to ujde. My mame povinnu konzumaciu 500 Sk a pak mozme mat cokolvek!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?