Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
A už viete kolko vás približne bude? V Pezinku sa určite niečo nájde, tam je vela možností. Tento víkend máte vinobranie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky ja mam najvacsi problem kameramana...neviem vobec, kde by som na nejakeho ziskala kontakt. Uz som sa pytala, ci musi byt zosuladeny s fotografom, ze by som sa toho spytala, ci o niekom nevie...No a kostol. Vobec neviem, ako sa to vybavuje. Mam ist na faru sa spytat? Moj drahy nema krst, ja mam aj prijimanie, zosobasit by nas mali, len ako to vybavit...?
Odpovedať
Lupienka: niektoré kostoly majú aj úradne hodiny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, ja viem, ze maju. Len nechcem mat svadbu v kostele, ktory patri do farnosti, kde ja byvam. A zase vraj nie kazdy farar zosobasi par, kde 1 nie je krsteny. Silvi Ty mas kde svadbu. V kostole?
Odpovedať
Profilova fotka
lupienka:Treba ist na hlavnu faru alebo farsky urad,povedat,ze sa chcete vziat,oni vam povedia,ake doklady k tomu potrebujete a dohodnite si s niektorym knazom nauky.Treba si zarezervovat aj miesto a nejak sa s nimi dohodnut,v ktorom kostole by ste to chceli,nemal by byt ziaden iny problem ;-)
Odpovedať
Lupienka: my máme v Modrom kostolíku v Ba, ked sme si tam boli dohodnúť termín, tak tam bol milý a mladý kaplán, všetko prebehlo Ok, a tak strašne som sa toho obávala. Ešte povedal, aby sme prišli koncom januára al. začiatkom februára. My sme obidvaja pokrstení a máme aj 1.sv príjmanie. Ale ked sa opýtal kde sme pokrstení, tak trapas :-S ani sme poriadne nevedeli kde. Ked sme odtial odchádzali dal nám kontakt na katechetku, že keby sme chceli aj birmovku 8-) ale to nehrozí.. Ale ty si spomínala,že tvoj otec pozná nejakého farára, ten nevyšiel?
Odpovedať
Profilova fotka
Baby,som nevedela,ze skoro 8 mesiacov pred svadbou bude problem so salou =-) Tu,co som mala rezervovanu,ale nezaplatenu uz skor zmenili a ja som bola do tej povodnej zamilovana. Dokonca ani farbu svadby si tam nemozem vybrat :-( Uz som nasla nieco tiez pekne,ale na nas termin obsadene..Zeby som menila datum nakoniec??Ale april by mal urcite zostat. Chcem sa vas spytat,ked ste si boli rezervovat salu,ako sa s vami bavili?Lebo mne dala pani cenniky so slovami,ze farbu si menit nemozem a tym to haslo.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, vy toho teda stíhate cez deň popísať x-) ja sa skôr motám okolo malej a blúdim po modrom koníkovi, ale ako vás tak čítam, tak už začnem s nejakými prípravami.. simi a kde budete mať svadbu? čítam v profile, že v TO, ale kde presne? ja zatiaľ viem, že to bude na úrade a miesto, ktoré by som si predstavovala ešte nie je dostavané :-D pri Tovarníckom parku stavajú taký "komplex".. vraj tam bude aj reštika, aj ubytovanie, aj neviem čo ešte.. a práve také hľadám, keďže časť hostí bude potrebovať aj ubytko..
Odpovedať
Stani: s nami sa pekne bavili :-) komunikovali sme s jednou slečnou, ktorá to ma na starosti. Zapísala si náš dátum, preberali sme aké menu, alko, nealko, výzdobu a iné veci. Ešte sme dostali piť na účet podniku :-o . A povedala, že nám pošlu ponuku - cenu. Ale doteraz nič. Už som nahnevaná, že im to tak dlho trvá. Tam kde si bola je asi moc milá pani :-N , a to ani farbu si nemôžete vybrať?? To je blbé, a akú jednu farbu majú v ponuke?
Odpovedať
Profilova fotka
inak, čo sa fotografa a kameramana týka, tak sa spolieham na to, že mi sestra poradí.. koho mali oni na svojej svadbe, sú to síce štyri roky, ale snáď ešte budú pracovať vo svojom obore :-D zajtra ideme aj s malou na prázdniny k babke do TO, tak aspoň aj trošku zmapujem situáciu a možno aj skočím do nejakého svadobného salónu :-N :-p budeme preč do nedele, tak píšte čo všetko vybavujete, nech na nič nezabudnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my chystame svadbu v aprili. Ako tak citam, tak ste uz s pripravami v plnom prude a my este nic nemame, akurat sme sa dohodli na termine a ja som si bola skusat svadobne saty - ktore uz mam takmer vybrate, budem ich rezervovat na konci oktobra ked prideme na par dni domov. Nemate nejake skusenosti so svadobnymi agenturami? My sme totiz v zahranici a tazko sa nam bude z tadialto organizovat svadba, uz teraz mam z toho velku hlavu, ako to vsetko zvladneme.
Odpovedať
Veronika: jééj, vy už máte bábo :-) ,gratulujem, a ako sa volá maličká? Uankab: Aký dátum máte? Ja nemám žiadne skúsenosti so svad.agentúrami. pá, idem už do postele
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte a dobré ránko Vám želám. Síce už som vyše hodiny v práci, ale ja mám ešte ráno :-) Silvie: áno tento víkend máme vinobranie a už sa teším na kačicu a lokše :-D. Len nejako ma začína pobolievať zub, dúfam že to prejde. Uankab: nič si z toho nerob, že nič nemáte ja ťa upokojím. My máme termín stanovený už asi mesiac a ešte som nebola ani šaty pozerať, takže nezúfaj nie si sama čo ešte nič nemá
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi včera som ti už nestihla odpísať na otázku, že koľko nás bude. No ako tak rátame tak by to malo výsť do 60.
Odpovedať
Profilova fotka
Stani to nie je pekny pristup, co sa saly tyka. My mame tiez pozitivnu skusenost. Pani s nami vsetko prebrala, dala nam precitat ich podmienky, dokonca si mozme vybrat stoly okruhle alebo klasika a vyzdobu aj farbu, vsetko mame vo vlastnej rezii...zalohu sme neplatioli, mame sa stretnut az v januari a menu a pod. pojdeme dohodnut tak 3 tyzdne predtym. Uankab, co sa tyka agentur, ja sice osobnu skusenost nemam :-) , neviem odkial si Ty, ja z TN, ale funguje tu jedna agentura, kde mi robi znama a maju velmi dobre vysledky, kocky su sikovne a zabezpecuju uplne vsetko, dokonca aj mimo TN, mozem Ti dat potom na nich kontakt cez IP.
Odpovedať
Profilova fotka
A este Silvi, k fararovi, ja sa spolieham na toho otcovho znameho, len to budem vediet asi az bud. tyzden, preto sa chcem trochu poistit a pozistovat, ze co potom, ked toto nevyjde. Dik zatial za info.
Odpovedať
Cafta babulky, ospravedlnujem sa, neopustila som vas - tak lahko sa ma nezbavite :-D - ale ..... v nedelu sa na nas vykaslal farar, volade si odcestoval - to uz istotne bude koniec sveta, alebo ani farari uz tu nedrzia slovo :-p co mate nove?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Soni, nuz ja nemam nic nove, zatial mame kratku prestavku vo vybavovackach, este toho DJ chceme zabezpecit a potom ostatne uz v decembri-januari. nech je pohodka. Stanka: to je cudne s tym pristupom, mne povedali, ze bude vyzdoba ladena k mojim satam, takze moze byt akakolvek, ten pan bol velmi ustretovy, slusny, porozpraval nam vsetko, dal nam letaky a DVD, aby sme videli aj fotky, takze by mi bola podozriva cela ta pani aj so salou - aby ste neboli nebodaj potom sklamani. pekny dnik babky,idem este pracovat,len nam nejako blbne server stale.
Odpovedať
Profilova fotka
No ja mam taky problem, ze ja mam sice vsetko co k sobasu v kostole patri ale moj drahy nie je ani pokrsteny. Mala som doma s maminou pokec, a ked som jej povedala, ze ja pristanem aj na sobas na matrike tak nebola 3x nadsena. Tak dostala od nas ulohu, ze ked jej na tom tak strasne zalezi, aby som mala svadbu v kostole, tak nech nam to vybavi ona ale tak, aby drahy nemusel kvoli tomu ist na krst a aby sme nemuseli chodit na ziadne poucenia. Takze som zvedava ci sa jej to podari.
Odpovedať
Cucoriedka, to sa vybavit da, ani moj priatel nema krst, su farari, ktori su ochotni Vas zosobasit, staci, ze Ty mas krst a 1. prijimanie. Akurat, ze na nauky chodit budete musiet a neviem, ci nebude musiet buduci manzel podpisat, ze nebude detom branit v katolickej viere. Take cosi.
Odpovedať
Cucoriedka, vsetko zalezi na fararovi, ale osobasit Ta musi, ked to TY chces a si krstena, toze Tvoj drahy nieje nevadi, su tam nejake vynimky! A moja kamaradka na naucenstvo chodila sama, lebo jej nastavajuci robil v Rakusku :-) Ahoj Barco, cau Lupienka
Odpovedať
Profilova fotka
To ste ma postesili ze sa to da vybavit. Mne ani tak nebude vadit chodit na tie nauky, len mojho draheho by som tam asi nedotiahla :-N. A to s tym, ze nebude branit detom v katolickej viere uz mame vyriesene. Tak teraz mozem drzat mamine palce aby sa jej to podarilo vybavit v Pezinku u toho nasho divneho farara. :-D Tak sa mi dnes majte pekne idem domov. Konecne. papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Soni, ja som sa nechtiac prihlasila pod druhym menom, zabudla som kedysi hesla k tomuto, tak som si kedysi vytvorila nove a teraz som ho neviem z akeho dovodu pouzila. To asi ta prepracovanost :-) Takze partner nemusi ani na nauky chodit? No ja mojho asi dotiahnem, aby vedel, co ma v kostole hovorit...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Veronikap! Svadba bude v Nemčiciach v KD. Je to dosť velke a ja budem mat okolo 100ludi. a inak je to vlastne doma, kedze som z nemcic. My mame zajednaných manželov Žitnanských /fotografka a kameraman/.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak uz mam zaplatenu zalohu za salu,farara vybaveneho,aj napriek tomu,ze je rozvedeny a nekrsteny,takze do marca mam jedinu starost-saty :-D Teda skor potesenie zatial,ako starost ;-)
Odpovedať
ahoj Stani, a ja že večer tu nikto nebude. A akú sálu, s tou neprijemnou pani?
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes bola ta ista a bola v pohode.Vcera ani nieze neprijemna,ale cakala som,ze si s nami sadne a porozprava,co a ako a nam len dala papiere so slovami,ze vyzor saly si menit nemozem.Dost ma to zarazilo na to,ze to nieje jeden z lacnejsich podnikov,ale budis..
Odpovedať
Profilova fotka
Este sme pozerali obrucky,lebo mam do konca mesiaca dost dobru zlavu v jednom zlatnictve,aj sa nam tam jedny pacia,ale rozmyslam stale,lebo som chcela titanove s briliantom a tam je len biele zlato..Snubak mam z bieleho,spredu je krasny,ale zvnutra ho uz mam trosku vysuchany do zlta,tak mam trosku strach,aby to po par rokoch/mesiacoch nezmenilo farbu..
Odpovedať
Aj ja mám zásnubný z bieleho zlata, ked upratujem, umývam a používam rôzne čistiace prostriedky radšej ho sundám :-) Raz sa mi niekde zakotúla :-D My už máme aj obrúčky, tiež z bieleho zlata. Ale ked ti biele zlato po rokoch zmení farbu, tak to sa dá vyčistiť, v zlatníctvach to robia, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Babky ajooj, aj my chceme titanove obrucky, no podla nasej znamej - zlatnicka - su strasne drahe. no a biele zlato sa ti osucha - to ti nevycistia v zlatnictve, uz som to tu pisala niekde na fore - biele zlato je totiz prirodzene so zltym nadychom, tak aby malo taku krasnu farbu ("striebornu") tak sa dava porodiovat. a tato vrstva sa ti osucha, takze to co ti ostane take zltkave, je vlastne to biele zlato, preto sperk v zlatnictve "nevycistia", ale musi sa znovu porodiovat. ;-) No a kedze obrucku budem nosit kazdy den, tak nevieme co dalej. hoci na jednej webstranke su titanove sperky a za vyborne ceny (v CZK), no ta kamoska povedala, ze jej je podozrieve ze su take lacne, lebo vraj sa titan velmi tazko opracovava, a preto su take prstene drahe. No budeme mudrejsi, ked si s nou znova sadneme (robila mi zasnubny). ALe urcite chceme od nej obrucky, lebo je to zaruka rucnej prace a fakt kvality.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?