Svadba apríl - jún 2015 v Trenčíne

Profilova fotka
ahojte budúce nevesty :) plánujeme svadbu okolo apríl-jún 2015 v Trenčíne .. nie sme rozhodnutý ešte pre žiadne detaily, len som chcela vedieť či tu nie som sama a či už aj začínate plánovať a zajednávať čosi :) Ďakujem za odpovede
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj...my planujeme jun 2015 ;-) uz mame zajednane miesto,fotografku aj vyzdobu..Vedela som presne koho chcem-co sa tyka vyzdoby,tak som si ju poistila,aby bola na dany termin volna...Ohladne miesta je tu problem,ked planujete nad 100ludi,tak preto som to riesila takto dopredu..A fotografku som si vybrala nahodne tu-podla albumov nevesticiek, napisala som jej,dohodli sme sa predbezne,takze teraz uz nic nebudem riesit a so vsetkymi sa mam stretnut az na jesen,aby sme prebrala co konkretne by som chcela...(samozrejme miesto sme boli pozerat aj osobne) Pri vyzdobe musim platit zalohu uz teraz,pri ostatných sme dohodnutí zatial len ustne a zmluvy podpiseme az na tu jesen...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj aj my plánujeme na jún 2015 :-) zajednanú máme tiež sálu, fotografa, kameramana a výzdobu. Na zajednanie skupiny sa chystáme už pomaly a kostol necháme asi až na jeseň (leto). Ale pomalinky kupujem také somarinky, keď niekde niečo vidím alebo tak :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte! No pokrocili ste nejako??
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?