Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
1
96
97
Profilova fotka
Cucoriedka no krááása. Maličká už kopká. Už aj meno ste vybrali? Mňa Sarah najviac kopala práve keď som sa musela učiť :-D Asi ju to moc nebavilo :-D No Sarah mala rôčik 18teho a dnes sme mali oslavu. Bolo super. Ja ešte výsledky od oponenta nemám. Zlizla som nejakého Vlčka-ani sme ho nikdy nemali, tak neviem čo je zač, ale titulov má ako naprdených :-D Výsledky by sme mali dostať poštou alebo mailom niekedy začiatkom júna. Skúšky mám 14.6. Podla hviezd vraj super deň, tak dúúúúfam, že budem mať šťastnú ruku :-D Každopádne tebe už to horí, tak ti želám, aby si si vybrala nejaké super otázky, a aby ťa tam s malinkou netrápili. Drž sa!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tu Bc. Katka :-D sssimi dakujem dobadlo to vynikajuco mala som 3 A-ka a vysledna "A" ale boli to stresy riadne hlavne vecer pred skuskami :-N ako tehulka som musela ist hned prva obhajovat pracu a zatial sa 2 pripravovali a potom som isla hned aj odpovedat a otazky mi sadli ako riťka na šerbel :-D tak som sa tam rozkecala ze ma normalne komisia musela stopnut. Takze uz to mame aj s maminou uspesne za sebou. mala rastie v brusku ako z vody a bude to mala Rebeka (nasa mala Beky) x-) sssimi aj ja tebe prajem veeeela stastia a ziadne stresy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka gratulujéééééééém! Mňa to čaká v pondelok :-( Tak už len pekne oddychuj a teš sa na Rebeku.
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi dakujem a drzim ti peste a neboj zvladnes to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka, blahozelaaam k BC !! ;-) !! Rebeka je krasne meno ;-) kedy mas termin? sssimi, drzim palce na pondelok !!!
Odpovedať
Profilova fotka
uankab dakujem :-) termin podla PM mam 14.9. ale vyzera to aj skor. Akurat zajtra idem na diabetologiu zistili mi cukrovku :-S tak idem na dalsie vysetrenia, dufam ze to nebude az take zle ako to vyzera z poslednych vysledkov. Ale mala Beky sa ma ok ;-) sssimi drz sa!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Babuľky Ďakujem za palčeky. už aj ja som Bc. Konečne začína oddych. Cucoriedka ideš aj ďalej?
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi z celeho srdca gratulujeem x-) my sme mali dnes promocie! ale uplne uzastne bolo, ze sme sa to dozvedeli vcera rano ze dnes su promocie! takze riadny zhon. Narychlo zorganizovat slub studentov, podakovanie, kvety pre honorabilitu a mgnificenciu a samozrejme aj pre nich zabezpecit obed. Oblecenie som vobec neriesila a ani vlasy, mali sme oblecene tie talare ci ako sa to vola :-) no vyzerali sme v tom super :-D ale vsetko nakoniec dopadlo super, takze ja to uz mam aj cierne na bielom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To sú magori.... A taláre ste mali zabezpečené od školy či ste narýchlo zháňali?
Odpovedať
Profilova fotka
mali sme od skoly, bolo to super ale straaasne v tom bolo teplo:-N chystas sa aj ty na promocie? bo u nas kopu ludi nebolo, my sme boli kvoli mamine lebo ona uz nejde dalej, tak aby ten koniec skoly mala so vsetkym ako to ma byt :-D inak by som asi ani ja nesla lebo sak este budu dufam Mgr. ked to zvladnem =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa chystám. Ďalej nejdem, tak nech si to trošku užijem :-D A ešte sa chcem stretnúť s kamoškami. Možno to bude posledný krát, tak aspoň nejaké foto nech mám na památku.
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, blahozelaaam !!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ďakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka tak nakoniec na štátnice možno ani nepôjdem a to už mám aj šaty doma :-S . Mamina bude na dovolenke. Manžel v novej práci, takže o Sarah sa mi nemá kto postarať. Jedine, že by som šla s ňou na rukách :-D Neviem čo spravím....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Tu to už tuším vykapalo :-| Promócie sa nakoniec konali. Čučoriedka ako sa darí???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky dievky tak sa konecne hlasim po straasne dlehej dobe 26.8.2010 sa narodila nasa mala Rebeka (2880g a 48cm), po 2 mesiacoch stravenych v nemocnici a po doost tazkom porode :-S ale zvladli sme to obidve a mame sa fajn. Vlastne uz mame skoro 1 mesiac :-) a vy sa mate ako?
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka gratulujéééééééém. A neporodila si nejako zavčasu? Píš, píš, preháňaj. Prečo si bola v nemocnici? Aký ťažký pôrod? Som zvedavááááá. A fotkýýýýý chcem vidiéééť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi dakujeeem :-) porodila som v 37tt+2, v nemocnici som bola od 29tt bo som sa otvarala, porod bol hrozny, musela som porodit bez kontrakcii, takze ani ja a ani lekari nevedeli kedy mam zatlacit a preto to bolelo este viac ako s kontrakciami a este aj mala mala pupocnu snuru okolo krku, ktora ju stale vtahovala dovnutra :-S takze dve asistentky mi tlacili na brucho a 2 lekarky tahali malu von a ani tie ju nevedeli vybrat, tak volali na mobil lekara aby im prisiel pomoct a az on ju vybral. no bol to horor ;-( ale chvala bohu to mame za sebou a povedala som si ze nikdy viac :-N sssimi a teraz pozeram ze fotky si videla na MK :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, ano hneď som pozerala. Rebeka je prekrásna. Tak pôrod si si užila podobne ako ja. Až na to, že ja som mala 7 hodín kontrakcie a nakoniec mi malú vytiahli zvonom. Najhoršie bolo keď mi oznámili, že Sarah musí ísť do inkubátora, lebo je pridusená... Doteraz ma z toho mrazí.... Našťastie sa šikulka rýchlo zotavila a vraj už po 5tich hodinách ich tam preháňala čo plačkala z plných pľúc :-D A neboj aj ja som mala obdobie asi pol roka kedy som tvrdila, že nikdy viac a keď teraz vidím miminečko malinké, tak by som sa aj hneď dala nahovoriť :-D No každopádne som si dala vložiť teliesko na 5 rokov, tak až potom. Ja si neviem predstaviť stráviť 2 mesiace v nemocnici. Za to máš môj obdiv. Ja som tam bola týždeň na rizikovom a to ma tam porážalo... Ozaj a čo škola. Predsa pokračuješ? Švagrina má polročné dievčatko. tento týždeň nastúpila do 4tého ročníka a práve dnes mi volala, že už má v ruke papiere na ročný odklad. No ona je na dennom štúdiu a jej odbor neumožňuje ani externé a ani individuálny plán, tak musela skončiť.
Odpovedať
Profilova fotka
Sssimi nasej Rebeke museli davat aj masaz srdca a umele dychanie ;-( no nechcem uz na to ani pomysliet lebo mi je z toho do placu... ja idem na antikoncepciu hned po 6-sto-nedeli :-N :-p No mozno ma to po 2-3 rokoch prejde :-D uvidime... Ja som si dala dalej prihlasku do skoly, ale stale mi este neprislo rozhodnutie, teda nie len mne, ale ani spoluziakom a to sme mali uz v oktorbri zacat s prednaskami tak neviem :-| no ked to nebudem zvladat tak si dam odklad aj ja, nebudem sa predsa nahanat a stresovat. Tento rok to budeme mat perne doma bo mm robi tento rok Bc. Takze dufam ze sa budeme stihat venovat malej =-)
Odpovedať
Profilova fotka
U nás vyvesili oznam, že tým ktrorý mali na štátniciach horšie než C a teda idú robiť pohovory, tak prídu papiere do konca septembra, ostatným prijatým v októbry. Takže máš čas. No a u nás má byť prvá prednáška až v decembry.... No Rebeka si toho teda tiež riadne užila. Drobček.... Toto ma tak hnevá, že ty sa o seba celé tehotenstvo staráš, robíš všetko pre to aby si dieťatku neublížila a stačí sekunda na sále a ..... Nechcem to ani písať čo všetko sa stáva.... No hlavne, že už je v poriadku.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
ahojte babyyy ;-) keď sem niektorá zavítate po 3 rokoch od svadby tak ako hodnotíte už 3 roky manželstva?! :-D :-D :-D bože ja by som si tu svadbu ešte zopakovala, inak pripadá mi to ako by to bolo iba minulý rok :-p naše malé slniečko Rebeka nám rastie a je to veľké šidlo :-D ale strašne sa z nej tešíme a užívame každú chvíľku, samozrejme že to u nás nie je iba prechádzka ružovou záhradou, lebo občas nám dáva riadne zabrať, ale veď to patrí k tomu no nie? A manželstvo zatiaľ je to super klop klop klop x-) a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
super :-D
Odpovedať
1
96
97
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?