Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
je to ceska stranka skoma-lux ale neviem ci neposielaju iba po CR
Odpovedať
Profilova fotka
ja som objednala 24 flias bieleho a 24 cerveneho a este bude capovane vinko.
Odpovedať
ja som tiež akurát volala s priatelom a povedal, že to večer kukneme, a asi tiež objednáme :) katka, díky za tip :)
Odpovedať
my to tiez kukneme :-) ... ivka neviem ci si si vsimla spravy predtym ale som ti odpuracala šimo v povazskom chlmci pri ziline ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tieto vinka od nich velmi rada. Sice som pila iba polosladke zatial a objednala som suche. Su to moldavske vinka, kvalitou su skoro ako francuzske pretoze to lezi v podobnom klimatickom pasme a odchadza tam vela francuzov predavat skusenosti.
Odpovedať
katka a ako ti to dorucili ked maju rozvoz iba v ramci CR?
Odpovedať
Profilova fotka
radka, ja byvam v Brne.
Odpovedať
ahaaaaaaaaaaa :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takze to mam vyhodne, co je lacnejsie v CR kupim tu, ostatne na Slovensku.
Odpovedať
to teda mas :-).... ved aj moja mama uvazovala,zeby sme sli do ciech na nakup
Odpovedať
aj ja sa dievcata pripajam k tomuto mesiacu...:) datum 3.9.2011
Odpovedať
Profilova fotka
niektore veci sa tu fakt oplatia. Hlavne svadobne saty. Ja som si kupila zo salonu, 5 krat pozicane Maggie Sottero za 8000 Kc. A budu len moje.
Odpovedať
Článok sa načítava...
radka a ten šimo má aké ceny približne? lebo pozerala som na nete, ale nemá stránku.... katka, tak to je super cena....... ved u nás dám len za požičanie 250 eur minimálne..... wrony: vitaj medzi nami :)
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, tak za originaly Maggie Sottero das minimalne 400 eur za pozicanie, aspon co som ja pozerala po salonoch.
Odpovedať
ja som nemyslela tuto značku, ale všeobecne, že požičianie klasických svadobných šiat stojí minimálne tých 250 eur..jasne, že toto je špičková značka, a preto sú aj drahšie, tak aj salony si zato viac zapýtajú.....
Odpovedať
baby, maggie sottero je podľa mňa špičková kvalita. robila som s týmito šatami, všetky boli detailne vypracované, aj korzety, sukne mali x spodničiek...pár mesiacov mi prechádzali cez ruky :-D sú síce drahšie, ale zato kvalitné. len mne vadí to, že majú takmer všetky šaty vlečky a to ja nechcem. a druhá vec je tá, že som si povedala, že za šaty dám max.300 eur a požičanie šiat maggie sottero je drahšie. kacennnka, no ja by som tú kamošku, ktorej si dala slub, nepozvala. a rozhodla som sa, že ani ja nepozvem tie 2 kamošky, nech prídu večer. tak som to plánovala aj predtým, a nechcem to teraz meniť. ozvali sa mi z reštiky, kde chceme mať svadbu, že majú na náš termín volné. tak som písala drahému, že či áno alebo nie, lebo pýtajú zálohu 100 eur. už velmi dlho hútam nad touto reštikou, vlastnia ju svokriní známi. ale drahý je na vojenskom výcviku, je zašitý niekde v lese, takže teraz sa mu ani nedovolám.
Odpovedať
Profilova fotka
wrony vítam ťa, povedz niečo o sebe :-) katka aké presne šaty si si kúpila?
Odpovedať
Profilova fotka
este mali byt posledny krat pozicane teraz v septembri a od oktobra su moje. Su to cambria marie. Vcielka, ty si robila v salone?
Odpovedať
hej, hej, zopar mesiacov...brigadne vtedy este ako studentka VS
Odpovedať
Katka, satky su krasne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to by som sa vyzivala na takej brigade:D:D:D joooj... to by bolo nieco pre mna:P
Odpovedať
Profilova fotka
to by sa mi tiež páčilo :-D skúsim nejakú takú brigádu pozháňať, tu je toho veľa :-) a šaty sú fakt pekné, princeznovské :-)
Odpovedať
:-D :-D tomu verim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skusim pridat na par minut aj foto do albumu... na mne... ale hned ich aj zmazem nech nevidi nikto kto nema
Odpovedať
ok, tak striehnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja o 45 minút musím ísť, mám teóriu v autoškole, ale šatky chcem vidieeeť :-)
Odpovedať
ivka: tak to ti teraz neviem povedat ale kupovali sme tam alkohol na otcovu 50-ku a mama bola velmi spokojna,ze dobre nakupila, ale tak zalezi aj od toho aky druh alka chces lebo nemusi sa tam zas oplatit vsetko... ale odporucam ti tam ist pozriet ak budete mat niekedy cestu do ziliny, urcite sa tam zastavte a kuknite si to tam ....ak by som sa tam nahodou zastavila ja,tak ti urcite dam vediet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz su tam
Odpovedať
no wow,vyzeras v nich ako princezna ;-)
Odpovedať
katka : kraaaaaaaaasne saty :-) super ti sedia ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?