Svadba s Talianom - 2. august 2008 v Levoči. Je tu niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Caute babenky. Je tu niekto, kto ma svadbu v rovnaky den, mozno blizko Levoce, berie si zahraniciara a zije v Anglicku? :-D
Odpovedať
no je uz aj tu zima v noci.. my sme prave obidvaja s drahym nachladnuti- ja sice uz asi druhy tyzden :-( , tak len smrkame kade chodime :-D ale dneska to hadam vytancujeme (alebo skor prepijeme :-D ). ideme sa niekam pozriet von, teda najskor k nemu do restiky a potom neviem.. niekde na diskoteku.. tu su inak 'posunute hodiny', my napr. chodime na diskoteku asi az okolo 2-3 v noci a koncime o 6.00. to u nas uz o 4.00 vyhanaju!! ]-( a pocula si, aky je tu novy zakon? po druhej hodine v noci uz nesmu davat na diskotekach (a asi aj v baroch,teda urcite) alkohol!!!!! ]-( ]-( normalne nechapeme z toho!! ani fajcit mi tu nedovolia, ani pit, tak na co som tu?? :-D ale nie, zartujem.. ale fakt je to taky divny zakon
Odpovedať
Profilova fotka
jj, o tom zakone som pocula..ako trapne!! sak u nas sa na diskotekach najviac zaraba od druhej a hodinu pred zaverecnou /som robila dost dlho casnicku../..pretoze vtedy ludia este len prichadzaju a nadranom davaju posledne prachy :-D * by som chcela vediet ako je mozne, ze to schvalili..im podla mna o dost klesnu trzby.. :-S * ale inak by ma zaujimalo, ze ked ma maco v locali automa a je tam aj pivo tak co?? ked niekto pride po druhej, tak mu zakazem tak hodit prachy a kupit si ho?? :-D :-D * my s macom tiez posmrkavame, ale uz sme ako-tak v pohode..*ja som to mala z toho pocasia..sak cez den teplo a vecer brutalna kosa..to neni na mna =-) * tak skus to radsej prepit..moja teta to vzdy zapije poldecakom a je zdrava ako rybicka :-D *alebo este sa to da vypotit v posteli..samozrejme spolu :-D *
Odpovedať
potit sa budeme v nedelu, to je nas postelovy den, to ani von nevykuknem (iba ked pustam von psa) :-D a teraz si u neho v lokali? a ako sa mu dari? ako dlho to ma otvorene??
Odpovedať
Profilova fotka
my postelove dni nemame..neni kedy :-D *ale sak postel-nepostel , to je jedno :-D * jj, cely den som s nim..akurat sem-tam s jeho sestrou, ale to malo*tak, darit sa mu dari, ludia chodia a tak..zatial ma otvorene nejake cca 3 mesiace, takze este sa to stale len rozbieha :-D *len hovorim, mal to s nim mat jeden chlapik a ten teraz neni, takze je to dost makacka, kedze to bol kseft pre dvoch a teraz to maco taha sam :-|*aj nejaki chlapici uz tu boli, ze by do toho tych 50% vrazili..ale sak..reci, reci, reci 8-( *
Odpovedať
viem, moj to ma tiez s jednym. a vidim,ako je teraz vytazeny.. fakt by som nechcela vediet, ake by to bolo bez toho druheho!! to vam teda nezavidim :-( a do kolkej to mate otvorene? moj koncieva tak okolo jednej, cez zimu aj dlhsie (lebo to je asi jediny podnik, okrem diskotek, kde chodia ludia). tak ja tam musim trpiet niekedy aj do stvrtej do rana!! uz mi to tam inak lezie dost na nervy.. v jednom kuse iba cakat.. a cakat.. raz som chcela trochu pomoct casnikom, mali vela prace-dostala som vynadane, ze preco to robim, ved on ich za to plati!! tak ani pomahat nemozem :-D a iba sedim a pijem :-D ale nastastie chodia jeho kamarati-a tych je vela- a ti ma zabavaju.. a co nejake baby? uz si si nasla nejaku kamosku? ci nestoja za rec talianky (teda okrem sestry)
Odpovedať
Profilova fotka
no, otvarame okolo 12-stej a zatvarame ako kedy..niekedy o jednej a niekedy o pol stvrtej rano :-( *je to na nervy..nikam nemozes ist..a ked uz musis, tak jedine s tym, ze si rano privstanes..co je dost tazke :-S * ale najhorsie na tom je, ze kedy niekto da tych 50%, tak sme za vodou..boli by prachy, bol by aj cas.. :-| * kamosku zatial nemam ziadnu..ked sedim cely den v locali, tak neni ako :-D ..ale popravde mi ani moc nejaka nechyba..cez icq stale pisem s kamoskami z domu, takze je to ok :-) *a macova sestra mi zatial staci :-D *som akurat vcera s nou bola nejake 2-3 hodinky sama doma a sme "kecali" /v ramci moznosti/..ani neviem ako mi to ubehlo :-) * to ja moc pomahat nemozem, bo tu sa kazdy pyta ako sa co hra a tak, takze s tym mu ja moc neporadim..akurat tak zamienam prachy alebo davam zetony na biliard :-D * xixi..tak si mu mala povedat, nech teda zaplati aj tebe..by si spojila prijemne s uzitocnym - zabila by si nudu a este by si mala aj nejake prachy k dobru :-D *
Odpovedať
mne tiez velmi nechybaju kamosky(teda raz za cas s nimi idem rada na kavu), ale ten moj ma stale zoznamuje s nejakymi taliankami aj talianmi a ja uz ich mam kolkokrat plne zuby a musim sa usmievat jak sibnuta! hlavne po niekolkohodinovom cakani u neho v restauracii, ked som nastvana, tak ma predstavi nejakej babe, ktora sa usmieva od ucha k uchu a ja sa musim tvarit, ako veeeelmi rada ju spoznavam :-D :-D a spravy o psikovi nemas? uz sa zabyval?
Odpovedať
Profilova fotka
mi hovor o tom zoznamovani..tiez mi to lezie na nervy ]-( *na teba nema cas a s ostatnymi sa vybavuje 2 hodiny!!..ako ja chapem, ze su to zakaznici a z nich vlastne zijeme, ale volakedy na to vazne nemam naladu :-S *este ze sem vacsinou chodia chalani..bez frajeriek..a take postarsie panie..mam aspon klud :-D * krpec je doma s nasimi a ma sa ako kral :-D ..ze nechcel zrat granule, tak mu mamina zacala kupovat tie pedigree kapsicky..som ju hned zvozila!!..sak 1-2 krat ok, ale nie kazdy den..sak bude jak slon :-D * a ze sa nechce kupat..co nechapem, kedze mne drzal vo vani jak zabity..len ked so ho fenovala, tak sa trocha triasol :-N * inak ja sa celkovo nerada zoznamujem..bo ja si neviem zapamatat meno :-D *a take tie trapne zoznamovacky, kde s tym clovekom sa uz asi v zivote nestretnes ma strasne stvu..zbytocny usmev :-D :-D
Odpovedať
s tym zoznamovanim-presne! mne hocikedy drahy povie, ked niekoho stretneme, pamatas si na XY, a ja sa iba tak blbo usmievam "no jasne" a pritom vobec neviem o koho ide, nieto este meno!! alebo ma zastavia a zacnu sa vypytovat na draheho, k tomu "pozdravuj ho odo mna" a ja neviem, co mam drahemu povedat :-N pre mna su inak tie talianky vsetky rovnake, niekedy ich nemozem rozoznat. aj minuly piatok sa mi stala taka vec. boli sme na diskoteke a jeden chalan dosiel za mnou, ze pamatas si, ako sme sa vtedy a vtedy spolu zabavili.. a ja som mala v telefone fotku nejakeho chalana, tak som mu ju ukazala: "no ved mam aj fotky" a on mi povedal, ze to nie je on!!! :-N tak som sa hanbila.. pritom boli uplne rovnaki :-D alebo raz sa mi stalo so 'svagrom'.. bola som so psom na prechadzku a potom som prisla k drahemu do restauracie, kde bol aj svagor s frajerkou. a ja som povedala : "spravila som cele mesto". ale ja som chcela povedat, ze obehla som cele mesto, pritom drahy mi doma povedal, ze som povedala nieco v tom zmysle, ze som preje...la cele mesto :-N :-D :-D no pekny trapas!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Nazdar kocky, tak sa po sto rokoch opat ozyvam, neda mi nezapojit sa, lebo vase dialogy, ako ich tak citam, ma uz hodnu chvilu zabavaju. Ked "ospevujete" taliansky sposob zivota, to ako keby ste vypravali o mojej momentalnej domovine, Spanielsku. Inac mrknite sa na toto: http://www.rivelazioni.com/mm/bozzett... Je to sranda. Ciaoo!
Odpovedať
giuri, ja sa prave ponahlam, ale dostala som sa k tej autobusovej zastavke. potial :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok, cez vikend ked tak zaskocim na forum, tak zatial pa a uzi si tie lasagne, ci fetuccini, ci co dobre ti drahy navari ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
guiri, ja som to uz sice videla, ale vzdy sa na tom pobavim :-D ..aj ked je to skor na zaplakanioe, bo je to pravda :-D :-D * tak to ja som sama este nikde nebola, takze maca nikto nenechal pozdravovat :-) *ale ako som tu bola prvykrat, tak samozrejme ma vsetci chceli "okuknut", takze som sa za den zoznamila asi s 10-timi ludmi..samozrejme doteraz neviem ako sa volali ..akurat jeden manzelsky par, bo tie mena sa nedali zabudnut - manuela a natale :-D :-D *a teraz ked sa s niekym stretneme, tak , ze..hmm..dobry..vas som uz niekde videla....ale ani za nic neviem, kto to je a kam si ho mam zaradit :-D * haha, tak to si ma teraz pobavila s tym mestom..dobree :-D *to ja take trebem stale,takze si vsetci uz zvykli..ale tak..chybicka se vloudi, no nie ?? ;-) * a stymi talianmi mas 100%-nu pravdu..ci chalani, ci baby, vsetci rovnaky..rovnake handry, ucesy.. :-S*ale vsetci chalani tu teraz nosia rifle padnute na pol zadku..ked hraju biliard, tak sa citim ako na prehliadke spodneho pradla :-D :-D
Odpovedať
no tak to je teda uplna pravda s tym soferovanim- ja mam vzdy taky strach v aute s mojim.. aj ked on nie je z tych hroznych vodicov, ale aj tak.. raz sme stali na semafore a zrazu iba BUM, nejaky idiot do nas vrazil zo zadu! to bola moja prva skusenost s "havariou", ale zostala som v mensom soku, aj ked to v podstate nic nebolo.. ale zase dali nam 3000 euro kazdemu :-D vcera som objavila gastany!! to je moja srdcovka.. mozem ich zjest na kila!! tak dneska si pochutnavam.. ale strasne som sa potesila, ked som ich objavila po dlhom case v obchode- asi preto, ze mi pripominaju vianoce- uz coskoro su tu :-D uz sa neviem dockat, hlavne na darceky :-N :-D a dashenka, ake mate pocasie? tu uz je zamracene, vonku sa este da vydrzat, ale uz s nejakou teplejsou bundou.. u vas? a giuri, v spanielsku ako je?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj fran, tu je dost kosa..ja uz si beham v zimnej bundicke :-D a do toho aj prsi..takze krasne sychrave pocasie :-| * gastany??jaj, tak to ja tiez mozem x-) *ked to rozvoniava na vianocnych trhoch na namesti..a do toho varene vinko a punc..milujem vianoce x-) *ja sa na darceky uz tiez tesim..ale na 100% idem domov..vianoce su vianoce..a bez sosovicovej polievky, ryby a zemiakoveho salatu to pre mna nie je ono :-) *a okrem toho, my mame doma 2 stromceky,takze nie je o com :-D * ja som havarku /ani tuknutie/ nastasite nezazila,ale tu sa jazdi brutal nadivoko :-S *a aj tie cesty su strasne..neviem ako u vas,ale tu je sama zakruta a kopec hore, potom dole..moj zaludok ma kazde rano na màle.. :-S :-N *
Odpovedať
u nas je rovina, ale su tu straaasne uzke ulicky! nechapem ani ako mozu parkovat... a o cuvani uz radsej ani nehovorim!! uz mi je trosku zle z gastanov, dneska som ich zjedla asi kilo!! :-S teraz robim placky-prvykrat v zivote- prva bola dost o nicom, bez chute, dalsie 3 som pripalila :-N ale uz to ide raz-dva.. tak sa drahy potesi, ked sa vrati z prace. inak su super s tatarskou (SLOVENSKOU)... no aj my uz vecer kurime v krbe.. minulu sobotu som skoro zamrzla vonku- a to som mala zimny kabat.. uz je tu zima, bohuzial :-( ale aspon nie su horucavy ako v lete!! si v praci u draheho teraz? mas znova prehliadku spodneho pradla? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aspon mas rovinu..mne tu ta cesta lezie na nervy..ako na kolotoci :-S * zemiakove placky??posliiiiiii x-) *a ze tatarska..jezisi francy, to mi ani nehovor!! x-) x-) *zasoby z domu,co?? :-D to mi vecer uz tiez kurime..ale krbe nie, bo ten je len v kuchyni..no maco ma taky prenoxny ohrievac, alebo ako to mam nazvat..stacia 2-3 minutky a je teplo v celej izbe :-) *kedze u maca nie je skoro cely den nikto doma,tak sa ani neoplati normalne kurit..a jeho rodicia si vecer zapalia krb a maju teplo..a my ked prideme o 2-3 rano,tak je zima jak jaskyni..brrr ]-( * hej, som u maca v robote.. a prave tlacim do hlavy pizzu.. 4 formaggi samozrejme :-D..som cely den nemala na nic chut,ale teraz som uz pomaly nevidela od hladu..xixi..a teraz vecer sa ani nic ine nedalo zohnat :-N *prehliadka spodneho pradla uz nie je co byvala..sa zozimilo, tak chlapci natiahli spodky :-D :-D *
Odpovedať
:-D :-D :-D ale zasoby sa pomaly minaju :-( :-( uz je tej tatarskej iba tak naspodu trosku, aj to necham drahemu, nech to ochutna, ako chutia placky s tatarskou :-( a ja to musim jest s hnusnym kecupom.. ale da sa-konecne slovenske jedlo :-D ten ohrievac viem, co je, to oni tu skoro vsade pouzivaju (stuffa je to po taliansky). ja som u nich este radiator ani nevidela.. my mame tiez krb v obyvacke a v izbe klimatizaciu, co zase celu noc pustene mat nemozeme, lebo stoji $ . to ani nemame sa chut rano zobudit do tej zimy :-S
Odpovedať
Profilova fotka
placky s kecupom..prr :-S *ère mna najlepsie s kyslou kapustou x-) ..ale to masko k tomu uz nemusim*alebo zemiakova placka a v nej take kuracie sote so zeleninkou a troska dat zapiect so syrom..to robieva moja mamina a vzdy je malo :-D * vidis, ked sa nad tym zamyslim,tak radiator som nevidela ani ja =-) *aj maco ma v locali skor ohrievace vzduchu ako riadiatory..ale je to lepsie..ovela rychlejsie to zohreje vzduch ako klasicky radiator ;-) * to hej, mi maco hovoril, ze tu je kurenie strasne drahe..co mi chvilu trvalo pochopit, bo aj na slovensku to nie je najlacnejsie, ale zas sa kuri normalne :-N *a to vstavanie do zimy..brr..to ja vzdy maca vyzeniem z postele, aby zapol ten ohrievac a ja vyleziem az ked je teplo :-D :-D * na vianoce zostavas na sardinii??
Odpovedať
a uz si si nasla nejake jedlo, ktore ti chuti? ja som tiez dlho dlho jedla iba 5 veci, ale casom mi to tak zacalo liezt na nervy, ze som si povedala, ze tie ich priserky vyskusam, ved predsa nemoze to byt take hnusne, ked to celemu svetu chuti.. a chobotnicky mi zacali chutit, aj ked niekedy su take tvrde v ustach ako guma na gumovanie a vtedy ma fakt napina, ale inak ok.. a aj gamberi, u nas su to tusim krevety, su super, ale iba s chlebom...
Odpovedať
no zostavam tu, ale silvester je tu hrozny :-S zas ho cely preplacem :-D vy kde budete na silvestra?
Odpovedať
Profilova fotka
no, mne celkom chutia tie ich polpette s chlebikom a salatik k tomu alebo lasagne s mletym maskom a kopou syra :-) *ale robim pokroky, aspon to zacinam ochutnavat, predtym ako poviem,ze nechcem :-D *aj ked na tie potvorky som sa este neodvazila :-S * hej, krevet..tie som ochutnala, ale nemusim..ja celkovo moc taketo nemusim..bo ja som na ryby moc neni..ani tuniak mi nechuti :-N *jedina ryba,ktory zjem je fileta z tresky /u nas sato tusim volalo fileta z alijasskej tresky/ len na masielku so zeleninkou a zemiacikmi, to mi chutilo, bo tam ta rybacia chut nebola taka vyrazna ;-) * no, kedze vianoce chcem byt doma, tak si lvester bude tu v taliansku..v locali..sak na silvestra si vela ludi mysli, ze vyhra majland :-D * a preco preplaces?? =-)
Odpovedať
minuly rok tu bol hrozny silvester, ludia (kamarati) sa bavili od 23.55 do 00.05!! ja som potom sedela u draheho v restauracii a pozerala okolo seba, ci sa mi to nahodou nesniva!! fakt, boli ludia v restike na veceru, vsetko ako v normalny den, pat minut pred dvanastou pripravili flase, pat minut po dvanastej si prestali gratulovat a znova sadli ku stolom dovecerat!!! a pokracoval vecer ako ktorykolvek iny!! normalne ma rozplakali :-( ]-( to na slovensku som sa vzdy a vsade na silvestra zabavila :-D ozaj, a jazdis vobec? ci mas strach na tych kopcoch?
Odpovedať
Profilova fotka
to si robis srandu?! =-) ty jo..tak to teda bola "rychlovka" :-S *ja som tu este silvester nezazila,takze budem mat premieru..to som teda zvedava 8-( * tak na slovensku to je teda ina kava..ved tam sa chodi na chaty, vybavuju sa byty bez rodicov, ci sa chodi na disku a zacina sa oslavovat uz o siestej vecer a konci sa o siestej rano :-D..na silvestra mi budu moji kamosi strasne chybat ;-( * no, nejazdim, bo maco ma teraz nieco s autom..ako ist ide, len ked ides do ostrejsej zakruty na dvojke, tak tam nieco hrka :-D ..bo ako bol pre mna, ked som prisla do talianska tak neskutocne lialo..stierace nestihali a asi auticko nezvladlo tie 40 cm mlaky.. :-N *ale zajtra by uz mal ist konecne macov ocino s tym do servisu, tak uvidime, co povedia..dufam,ze to spravia, bo uz by som rada aj trosku jazdila..sak uz som aj zabudla ako sa startuje :-S *
Odpovedať
no treba zacat hned jazdit!! no a ja som na silvestra prisla do restiky v rifliach a korzete, to som sa bala, ze nebudem dostatocne slavnostne oblecena, no a oni ti vsetci boli v tom, co nosia bezne von... aj ked drahy mi povedal, ze toto bol jediny taky nudny silvester, ze inak chodievaju na party na domy, ale velmi tomu neverim, on lubi casto prehanat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak ja by som rada, len vies jaki su chlapi a ich auta :-D..sak zajtra uvidime, co povie mechanik..dufam, ze ho da supito do pucu, aby som ho mohla znicit :-D* inak to s tym prehananim maju asi v krvi lebo aj ten moj prehana..a ja to neznasam ]-( , ja mam rada veci v reale..prifarbovanie mi nepomoze :-D * ja som mile zvedava ako to tu bude na silvestra..ze ci sa tu spravi v locali nejaka akcia alebo budem mat mega nudny silvester.. 8-( no, nakoniec, si tam este aj bola najkrajsia oproti ostatnym co??zabijes sa, ked si pekna ;-) *
Odpovedať
Profilova fotka
francyyyy..nasla som chleba...taky normalny,ako mame aj u nas..keby ma niekto vidi ako ho jem,tak si musel mysliet,ze som tyzden nejedla :-D*normlane mi to zlepsilo den..xixi*este tak najst tatarsku a bolo by to tu "chutnejsie" :-) *
Odpovedať
opytaj sa, ako sa vola ten chleba!!!! aj ja ho chcem!!! a tatarsku tu maju, ale je trosicku ina od nasej, ale najviac sa na nu podoba- vola sa 'salsa tartara'. ta mne celkom chuti. povedz drahemu, nech ti ju kupi.. a co auto? uz je ok, ci to chvilu potrva? a pocasie, ake je u vas? u nas sa dneska prehnala taka burka a este ma byt aj dnes v noci!! no zbohom!! a je hrozna zima a otrasny vietor!! strasne tu fuka! a nemozem si ani v krbe zakurit, lebo sme zabudli zobrat drevo a vsetko dneska zmoklo :-( tak mrznem pod desiatimi dekami.. dneska si co jedla? iba chleba? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maju ho v lidli..vola sa to ze "pane a fette rustico" a maju ho aj ako celozrnny..je baleny a krajany..ma 400gramov ale uz neviem kolko stal..nieco cez euro tusim :-) *ja som dnes uz skoro polku zjedla..som sa ho nevedela nabazit :-N * tu tatarsku poviem macovi a pozrieme..a to maju v normalnych supermarketoch?? bo mi vacsinou chodime do dic-a..este ze som maca dneska prehovorila aby sme isli do lidlu..inak by som bola dalej bez chleba :-D * no, dneska sme trochen zaspali,tak ziadny servis sa nestihol..ale asi sa bude musiet cakat az do buduceho tyzdna, bo macova sestra teraz nejako divne robi,tak aby sme mali auto..je to nejake zamotane..ani ja tomu nechapem =-) :-D * tu prsi, ale vietor ani moc nie..ale tak von by som neliezla 8-( *a to mate len tak vonku to drevo..nemate nejaku strieaku alebo nieco nad tym?? :-. *
Odpovedať
nemame nic nad drevom, je ho strasne vela, tak je iba tak vonku! take mam nervy.. ale asponze mam deky :-D ty si doma ci v lokali? asi dneska nie je vela ludi vonku.. tu tatarsku som nasla v SISA, u nas lidl nie je a ani ten dico- to ani nepoznam :-N u vas je sisa?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?