Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
1
100
101
Profilova fotka
@kitta držím teda palce, nech to je čoskoro :)
Odpovedať
@kitta @sydnuska no ja viem...mate pravdu a dakujem za podporu...snad to zvladneme...ved musime, nie? kittuska, som moc rada ze to tak dopadlo...a ze lekari uznali ze neni treba fak nejaky invazivny zakrok do tvojho tela...no drzim prsteky a tesim na nove spravy....my ak zacneme tak najskor na jar...uz sa aj tesim...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@reklamka @katharrina @cukrik580 @kitta @balli Ahojte zienky, ako zijete?
Odpovedať
Profilova fotka
@sydnuska ahojky,no my uz mame dnes 13mesacneho drobca,narodil sa minuly rok na valentina a uvazujeme o dalsom,tak snad sa zadari skor ako Samko :-) u vas ako? :-)
Odpovedať
@sydnuska - jeeej, ahojky... :-N No mna plne zamestnavaju moje dvojrocne dvojky... Tak veselooooo. Ale poviem vam, ze som na ne viac menej sama a padam na hubu... :-p Tak o dalsom absolutne neuvazujeme. :-D
Odpovedať
@cukrik580 @reklamka aj mna plne zamestnava nas krpec, má 2 roky 4 mesiace... a nedavno sme mu splodili surodenca, tak to budem mat veselé, nakolko muz je na týždnovkach...
Odpovedať
Profilova fotka
@sydnuska tak to bude radosti doma :-) kedy mas termin? @reklamka vzdy som tuzila po dvojickach ale odkedy mam jedno tak uz nieee,aj ked teda ja mam velmi zlate a ohladuplne dietatko :-) kamoska ma rovnako staru malu ako ja samka a caka dvojky,no to si voooobec neviem predstavit :-D :-D :-D
Odpovedať
@cukrik580 v oktobri... a priala som si dvojicky, dievcata :-N ale nevyslo, bude len jedno...
Odpovedať
Profilova fotka
@sydnuska fiiju ty si si priala dvojky? :-D to by som asi nedala :-D :-D :-D ale zas ked uz tak by nejak bolo :-D :-D :-D aj ked financne neviem neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
@sydnuska taaaak musim sa pochvalit,dnes ma potesili dve ciarky na testeee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sydnuska Ahoj, my v pohode. Maly ma 2,5r, vsetko je ok, chodi do skolky a ja zas do prace. Gratulujem k dalsiemu potomkovi a samozrejme aj tebe @cukrik580. Baby, obdivujem vas. Ja by som aj chcela aj nechcela dalsie baby. Drzim vam teda palce!
Odpovedať
Profilova fotka
@katharrina dakujem :-D ja som jedinacik a nebola som spokojna tak som nechcela aby bol samko sam :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@cukrik580 no my sme traja aj manzel je z 3 deti a aj ja som vzdy chcela 3 deti. Len ked vidim tie moznosti a viem uz ake to je, tak ma to zu prechadza. Byvame tu samy a ked je dieta chore alebo ja resp.potrebujes niekoho k dietatu, tak ti nema kto pomoct. Spoliehat sa zas vzdy na cudzich a nechavat dieta s kadekym mi tiez nepasuje, tak to radsej necham. Na druhej str. nechem aby bol maly raz sam. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katharrina moj samko bol len dvakrat sam u mojej maminy cca hodinu a to len preto lebo sme isli do metra :-) inak je stale so mnou/s nami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 no, ano, ale mas niekoho na blizku, keby nieco. Ja nie. Pracujem uz a je to dost o drzku, ked je chory. Ja potrebujem v praci vzdy zastup, takze len tak si doma zostat nemozem a pod. Nastatsie nebyva casto chory, ale aj tak.
Odpovedať
1
100
101
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?