Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katharrina neviem ci nedari...po zdravotnej stranke by aspon u mna malo byt vsetko ok, mozno kilecka navyse nie :-D ale nejak sme to nesilili...len sme tak premyslali, ze ked do 5 mesiacov neotehotniem, tak sa babo narodi az po muzovej 30...a to uz je dost povedal :D tak neviem, no uvidime...ja budem mat 26 teraz v maji, tie z nie najmenej a mam kolegynky tehotne, tak ma to tak laka trosku, ze zase vsetci okolo :D
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 joooj moja nestresuj, ja som mala 30 a mm 35, tak zas tak stari nie ste a tiez som nebola najchudsia :) ked to bude mat prist, tak to pride
Odpovedať
@katharrina ahooj... Samko mal minuly tyzden 4 mesiace, rastie strasne rychlo, je to šibal... ma vyše 7kg... rodila som v RK, bola som velmi spokojna...
Odpovedať
Profilova fotka
@katharrina sak ja viem, ale tak no, nie sme najstarsi ale ani najmladsi :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@sydnuska maly krasavec :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sydnuska jooj, zlaty je :) v RK je super vraj, keby som byvala na SK aj ja tam rodim :D aj my rychlo rastieme, mame sice o kilo menej, ale to je u nas uz dost :) kojis alebo ste na um?
Odpovedať
@katharrina aj vas malý je zlatucky, ma krasny kukuc... ano v RK su skvely odbornici (až na pár kuskov :-D )... a aj starostlivost super, je to tam prerobene, nove, ciste... kojiím, no mam pocit, že mam coraz menej mliecka... vy ste asi na UM, ked sa Lukasko narodil predcasne, vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
@sydnuska dakujeme :) nemas malo, neboj sa a vydrz, viem o com hovorim, niekedy chce castejsie, niekedy mu bude stacit trochu. UM sme este ani raz nemali, nepotrebujeme, ked ho pustili domov, zacala som kojit a kojim dodnes, to preto mame len 6kg, keby som davala um, uz mame isto aj viac, ale staci, uz aj to je dost.
Odpovedať
@katharrina tak to je super, ze kojis... niiie, nevzdam kojenie... zboznujem, ked papka moje mliecko... ten kontakt a ked mi pritom hladi do oci je to najkrajsie na materstve - určite vies o com hovorim :-) drzkajte sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sydnuska presne tak :-)
Odpovedať
Caute babyyyyy :) jeeeej, vy sa teda rozrastate. Maminkam moc gratulujem! @cukrik580 my tiez nemame babo este, stale trochu balansujeme so strachom o financie, ale manzel bude mat tento mesiac 35 tak tiez uz by sme mali zacat, nechceme to uz velmi odkladat. Moc uz by som si babo priala!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@balli no aj mna to dako chyta, vsetko to okolo mna tehotnie a rodi, tak potom sa toho tak chytam, dali sme si vyratat od jonasa, tak som zvedava :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@cukrik580 my sme si tiez dali vyratat od jonasa ;) ale neviem ci sa tym chcem riadit...lebo mam z toho haluze. tiez su vsetci tehotni stale v okoli. ale tak uvidime. musime este pockat chvilu asi.
Odpovedať
Profilova fotka
@balli no ved toto, ze ani ja neviem, ci sa tym riadit :-D namotam sa na to a potom nic z toho, nasadila som si kyselinu listovu a muzovi selen+zinok+vitamin E a nechame to na prirodu :-D
Odpovedať
@cukrik580 to si urobila dobre, ze si si nasadila listovku - aj ja som ju brala pred otehotnenim a pocas celeho tehotenstva :-)
Odpovedať
@cukrik580 no ja neviem ci sa tym riadit lebo neviem ci chcem chlapca alebo dievcatko...asi to nechame na prirodu nech je to co chce, len nech je to zdravucke :) a nech su to dvojicky :) hehe
Odpovedať
Profilova fotka
@sydnuska hej hej, aj pred par rokmi , ked sme chceli babo, tak som brala, ale neslo to, tak sme to na cas neriesili, ale uz nam tu nieco robi tik tak, tak preventivne :-D @balli ja viem co chcem...dievcatko :D ja som jedinacik, takze nasim to bude jedno ale svokra ma troch synov a dvoch vnukov, takze by sa zislo jej spravit radost :-D ale vyhovuje mi aj chlapciatko a aj dvojicky :-D a v rodine par mame, takze to nie je nemozne a presne, nech je a hlavne nech je zdrave... v robote tiez nic moc, asi koncime vsetci, vyzera to vselijako...od decembra nie je robota...takze posledna sanca :-D
Odpovedať
@cukrik580 no ja ked vidim chalanov chcem chalana a ked babu vidim tak si zase vravim ze chcem babu :) ale zdravie je najdolezitejsie, to je pravda... Aj my mame dvojicky v rodine, dokonca manzelova mama je z dvojiciek, to akurat vychadza ob-generaciu :) uvidime... a co v praci? akoze konci firma? to ma mrzi...dufam, ze sa vam podari cim skor otehotniet teda...to je smutne....
Odpovedať
Profilova fotka
@balli hej hej, este to nie je iste, ale vyzera to vselijako...prepusta sa, nie je robota, koncia im danove prazdniny...teraz mali sud s jednym debilom a prehrali, takze budu platit...proste musim nieco vymysliet, lebo ked ostanem tehu napriklad na podpore, uz ma nikto nezamestna ani po podpore...a uplne bez penazi nemozme ostat...este som zv edava, ci vyzijeme z rodicovskeho a muzovho miniplatu, ale ked sa trosku uskromnime, tak myslim, ze hej :)
Odpovedať
no sak totok, tiez to riesime, ja krasne zarabam sice, ale moj plat vzdy padne este na dokoncenie najnutnejsich veci na dome a tak setrime minimalne lebo viem ze ak nedokoncime tento rok tak uz nedokoncime...materska este ok, ale rodicovsky je na zaplakanie...my sa tiez uskromnime, hlavne nech je babo zdravucke ale aj tak sa toho clovek boji. Hlavne ked mas uver na krku...tak hlavne nasetrit na splatky, zit sa bude z platu a nejaku mini rezervicku keby naaahodou sa nieco stalo, clovek nikdy nevie...
Odpovedať
Profilova fotka
@balli my vdaka bohu nemame ziadny uver ani nic, ale tiez sa toho dost najde, dom nam postavila moja svokra a nemozem od nej ziadat aby ma este aj zivila...a u nasich to tiez nie je ruzove...mamina tiez mozno pride o pracu kazdu chvilku...ja nezarabam bohvie kolko a le kym sme sami, tak staci...ale ked budem doma, budem mat cca o 200-300 eur mesacne menej a budeme traja...uplne nelogicke...
Odpovedať
@cukrik580 no jo, neni to lahke, ale musime to nejako zvladnut, no nie? :) drzim nam paste...aj v tehu aj vo vsetkom, tesim sa na to vsetko.
Odpovedať
Profilova fotka
@balli hej, pojde to, len treba verit :) budeme sa informovat :-D aj ja sa na to vsetko tesim, aj ked viem, ze t obude tazke a bude ma to stat vela sebazaprenia, uskromnenia a odriekania, ale stoji mi to za to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@balli no takze tento mesiac nam to nevyslo :-D ms dorazila, sice s meskanim ale je tu :-D s veeeeelkym napatim sme ocakavali co sa bude diat, ked testy stale negativne :-D
Odpovedať
@cukrik580 chapem, ale nevadi, netreba to vzdavat a asi ani sa tak strasne na to upinat. Viem si predstavit tu netrpezlivost a tu nadej ked sa snazis a dufas, ze MS nepride a bude babo...ale kvoli psychike to asi treba drzat na uzde ;) drzim pasticky!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@balli ved toto...ze udrzat na uzde...ja sa snazim ale veeeela ludi na mna teraz tlacilo, tak moja psychika bola trosku na bode mrazu...
Odpovedať
@cukrik580 kasli na ludi a proste si uzivaj vsetko okolo toho, lebo fakt, ked budes na nervy tak ani neotehotnies. ber to tak ze vam je dobre aj dvom a ked to pride bude to ten najkrajsi bonus do vztahu aky si mozes priat ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@balli mam taky pocit, ze to vyslo :-D dnes rano ukazal testik dve ciarkyyyyyy :-D
Odpovedať
@cukrik580 wooow, moc gratulujem! to je uplne super ;) takze dalsia kocka s mimi? perfektne... hlavne aby ste boli zdravucky obaja...kedy ides k lekarovi aby to potvrdil?
Odpovedať
Profilova fotka
@balli dnes vysiel dalsi pozitivny, :-D chcem sa objednat na 21.6.to idem aj k obvodnej na preventivku, tak nech to mam v jeden den a to by som mala koncit 7 tt :-D ja som taka strasne stastnaaaa, stale sa usmievam :-) a nemozem tomu stale uverit :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?