Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
mne ta pozornost zase az tak nevadi, skor sa bojim aby boli vsetci v dobrej nalade a hlavne nech nikto neohovara a ked aj sa mu nieco nepaci tak snad ludia pochopia ze kazdemu sa neda vyhoviet :-) hlavne sa bojim ze bude nuda a ludia sa nebudu bavit :-( ozaj baby, ako ste vlastne na tom so satami? uz chytam stres lebo prvy krat idem skusat az v polke aprila lebo chudnem a plan je dat dole 2-3 konfekcie a kedze som nechcela skusat hned saty pre slonicu tak preto az tak neskoro...vy uz mate zajednane? co ak si nieco zarezervujem a potom sa mi to mesiac pred svadbou prestane pacit??? za 8 mesiacov co kukam saty sa mi pacia cca kazdy mesiac ine :-(
Odpovedať
balli, ja som sa tiež rozhodla, že najprv "trochu" zhodim, až potom pôjdem skúšať. Neviem čo by sa potom robilo so šatami, keby som ich napr. potrebovala na svadbu o 2 čísla menšie. Plánujem tiež v apríli, po Veľkej noci. Teda nie, že by mi to chudnutie nejako išlo :D Nejak moje telo ešte nepochopilo, že má chudnúť :)) Ale zase, neskôr sa bojím, že budú už popožičiavané šaty na môj termín (i keď dúfam, že v Prahe to taký problém nebude). Prinajhoršom si dám ušit nočnú košeľu na svadbu :D
Odpovedať
Ahojte, oktobrove, my mame termin 16.10. a pravdupovediac, vela som toho este nevybavila, zatial mame zajednanu salu:))hmmm. kolace, my akurat riesime dodavatela, musime ist na ochutnavku:)
Odpovedať
bambulena - ja idem tiez do prahy skusat saty...moc sa mi tu na slovaci nepacia ziadne...teda pronovias, klasika :-) ale v prahe uz teraz maju 2010 kolekciu + idem skusit jesus peiro...mam tam jedny vyhliadnute tak som zvedava ako mi sadnu...urcite budem prekvapena ze vsetky moje vysnivane mi vobec nesedia :-) ja uz som zhodila 7 kilov, ale este aspon4-5 by som rada dala do skusky a do svadby este 10 dalsich...chcem sa vopchat do svadby do 38-ciek :-) zuanach, my sme tiez riesili ochutnavku...este mame jednu a potom sa rozhodneme aj ked ja uz mam cukrarku asi vybranu...iba ze by ta dalsia spravila zazraky :-) mate den po nas...my sme to dali na piatok...uff, ale je s tym niekedy problemov...
Odpovedať
balli, jesus peiro planujem aj ja :) Mala som vyhliadnuté jedny šaty odtiaľ pár mesiacov, potom som si našla video z prehliadky a celý večer som neverila, že vyzerajú v skutočnosti tak hrozne :( Ostatné vyzerali super, len tie moje vyhliadnute :D jak naschvál (model 177 to bol)
Odpovedať
toho sa aj ja bojim ze tie saty budu vyzerat otrasne a ja som na urcite veci tak strasne hakliva ze ja urcite pohorim prave na mojich sprostych drobnostiach kvoli ktorym som schopna aj plakat... uvidime...snad nieco vyberiem...a ked nie tak potom mi neostava asi nic ine nez sa navliect do nejakeho modelu od pronovias...
Odpovedať
Drzim palce baby :) ja uz mam saty vyriesene :) necakane...inak budete riesit aj niečo "teple" navrch? my chceme mať svadbu v krásnom gotickom kostole a tam je zima a vlhko aj v lete...kupila som si aj čižmy aby som neprechladla ale obavam sa ze nejaka prehodená umela kozusinka ma nezahreje :-|
Odpovedať
Ahojte baby no aj ja mám navačší strach zo šiat bojím sa že si ani nebudem moct vybrat :( dietu mám naštastie vyrirešenu schudla som 11kg minulý rok som sa nedala do 42 a teraz v klude 38 :D tak na to som hrdá len sa bojím toho že si nebudem vediet vybrat :( no na tei koláčky mám aj ja taký názor že by na stoloch ani nemuseli byt ja som si to aj chcela presadit ale ked som videla ako sa do mna svadobne mami pustili nechala som to radšej tak ale jedno viem iste moja mama je kuchárka a koláče bude piest sama takže už teraz skuša recepty ...už teraz mám svadobných koláčkov po krk .. :( s tým neto tiež suhlasím dokonca mi drahý povedal že čo už som si ja všetko navymýšlala že do svadby mi zakáže na internet chodit :D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja asi zmenim miesto (zatial som to len zajednala bez zalohy,to je do dvoch tyzdnov) a asi tym padom aj kostol,keby to klaplo pojdeme z kostola peso do saly,stale hladam fotografa,dnes som obvolala styroch a vsetci su uz obadeni,ani kameru este nemam,a v podstate este nic :-) saty nechavam na neskor,myslim ze zozeniem,nemusim byt v strese,pripadne skocim do Polska a kupim tam,znama mala saty odtial a boli ako z najnovsieho casopisu,tento tyzden musim teda potvrdit tu salu a kostol...no je to zabava,vam poviem :-)
Odpovedať
ja som si povedala ze aj ked bude -10 naaahodou uz v oktobri tak to vydrzim statocne v lodickach a iba nejakou tou umelou kozusinkou ako pise kamila cez plece...sice mozno potom budem chora ale risknem to - mne osobne sa nic co sa dava na svadobne saty nepaci a tak si zoberiem iba nejaku kozusinovu stolu co si len cez plecia prehodim keby naaahodou ale nic ine...ani kozustek, ani nic... my mame stastie ze draheho mama sa nestara a moja mamina mi radi ale zase nenuti ma do urcitych veci a zatial sme vedeli najst kompromis, akurat s tymi kolacmi na stol som nesuhlasila, som povedala ze tam bude strudla, torta a coko fontana a dovi dopo, viac sa o tom nebavim...teraz tvrdo drem na postave a potom budem rok priberat z kolacov? ani napad... anita inak gratulieren k vahe...je to super, ja som zacala koncom januara, uz mam skoro 8 dole, dalsie 3 este pojdu, potom pauza a este dalsich 10 dam ;-) ja som sa pri drahom vypapkala takze som rada ze nadobudam pomaly svoje povodne rozmery :-) drahemu inak povedz ze nech je rad ze vsetko zariadis...moj drahy iba schvaluje a inak sa nestara a vsetko je na mne a ja som vdacna ze do toho moc nekeca a dokonca brat povedal ze dufa ze jeho nevesta tiez raz bude taka ako ja ze vsetko vybavi, ze jemu sa to riesit nechce :-))
Odpovedať
Aj my mame dohodu, ze vsetko mam na starosti ja, len jednu podmienkku som musela splnit, ze nebude kamera (ale to sa uz riesilo v inom fore na MS) V oktobri si na seba urcite dam nejaky vrsok, aby mi nebola zima, a do kostola by ma farar asi nepustil s nejakym vystrihom a holymi ramenami:) ale pri foteni to vydrzim hadam aj bez:) S tymi kolacmi je to tazko, kazdemu pridu na chut az tyzden po svadbe, ked uz nie su:) ale proste, bez nich to nejde, ale mam strasny chaos, ze kolko ich objednat, mame zhruba 100 ludi a netrufam si to odhadnut, kolko do vysluzky, kolko na stoly, vy ste na tom ako?
Odpovedať
my davame do vysluzky stvrt torty (torty male cca 1.2 kilove, to kupujeme zvlast) a k tomu 10 zakuskov. Je to vysluzka pre dvoch. Ak by to bolo pre rodinu - 4 clenovia, dame aj pol torty a 20 zakuskov...viac neriesime, je to symbolicke...a asi dame aj flasu vina... ja som z BA takze sa snazime riesit kolace chutne ale lacne...zatial najlacnejsie mame v okoli SC za 0.30 centov za kus...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
balli: no my dvojclenne rodiny moc nemame, par kamosov, vacsinou su to rodiny s detmi a tak myslim, ze 20kolacov bude aj ok
Odpovedať
Balli : ak by si potrebovala cukrarku tak za tu istu cenu pecie jedna pani v stupave ... bola som na ochutnavke a kolaciky boli uzasne a cerstve :) (pecie tesne pred svadbou, dodava aj krabice (kvalitne) a kolaciky aj zabalí)
Odpovedať
dakujem kamila za typ!!! mame jednu tiez od modry, ale chceme to mat vsetko blizko - nasi byvaju pri senci, svadba v BA, hostina na ciernej vode...stupava mi nejde do planov....ale moc si to vazim :-) ja ani nemozem uverit ze je to uz take realne :-))
Odpovedať
balli, ani ja neverim... :-N ja som si uz objednala a zaplatila saty a prisla som na to, ze som uz dost schudla, tak som zvedava... ale co, stale sa daju upravit. radsej budem dalej chudnut ako mat sice akurat saty a byt "pri sebe"... :-)
Odpovedať
reklamka no to ja tiez :-) chcem byt krasna a chuducka nevesticka...cely zivot bojujem s postavou ale pri drahom som sa uplne rozjedla...teraz konecne nadobudam svoje povodne tvary, pomaly ale isto, preto som zaclaa tak skoro s tym chudnutim, planom je dat dole nieco malo cez 20 kilov a to sa neda za mesiac... ale tie saty sa urcite budu dat upravit...ja idem skusat do prahy a povedali, ze saty maju 36-38 ale ze ak tam nejako pridaju sturovacku tak sa daju upravit na 40, niektore na 42...takze ja na skusanie potrebujem este 40-42, ale do svadby to bude 38!!! som si tym ista!!! MUSI to vyjst... :-)
Odpovedať
balli, velmi drzim palce...a ako chudnes? ja som sa dala na 90dnovu. a celkom to zabera... az nad moje ocakavania... :-D potrebovala som si sice schudnut iba tak 10-15 kil a uz mam vyse 6 dole. :-D
Odpovedať
nuz ja som pri drahom pribrala 20 kilov :-( neviem ako sa mi to podarilo a nebyt maleho oblecenia a tiez stale castejsich poznamok ze chuda uz sice nie som ale krasna stale som zistila ze fakt uz to nie je co byvalo...akoby si to podvedomie nechcelo pripustit...takze ja chcem schudnut 20-25, uvidime ako to telu pojde...ked to schudnem, dostanem sa do 38 a to budem stastna ako blcha. chudnem v jednom studiu teraz prve dva mesiace, potom si dam pauzu a udrzim to taky mesiac a potom este raz si dam dalsie take 2 mesiace, ale uz bez studia, je to moc drahe a s kamoskou budem 2xdo tyzdna cvicit a jedlo uz som sa tak naucila jest ze to zvladnem lavou zadnou :-) chudnutie ale je na principe ze prve dva tyzdne ti okrem chudeho masa a zeleniny (s vynimkou sladkej - hrach, mrkva, kukurica) zoberu vsetko co ti mozu zobrat...syry len nizkotucne max do 250 g denne, chlebik iba cierny a max 2x denne, na vecer ale urcite nie, a po kazdych 2 tyzdnoch nieco pridaju...najprv 1ks ovocia ale take nizkosacharidove, ziadne babany napriklad a iba doobeda, potom mi pridali tu sladku zeleninu, teraz ma caka ryza, myslim, ze zemiaky a cestoviny pridu az uplne nakoniec...ale je toho ovela viac. Je to na principe zdravej stravy, koncis prakticky tym ze mozes vsetko, samozrejme v rozumnych mnozstvach a ide o to co sa naucis, ze ta nenapadne si dat cestoviny so 4druhmi syra vecer, alebo ze ma nenapadne zjest 5 kolacov ked si mozem dat jeden a ked si aj dam dva tak si na druhy den nedam ovocie ale skor zeleninku...lebo ja som sa zle stravovala a teraz sa ucim kvazi odznovu vsetko dat si dokopy :-) a tebe gratulujem!!! ked je 6 dole a mas super ciel a motivaciu tak dalsie tiez pojdu lahucko :-)))
Odpovedať
balli, do oktobra casu dost. ja sa tiez ucim nejest piate cez deviate a som celkom rada, ze to ide. ked si teraz spomeniem ako som sa stravovala, hroza... sestra ma nahovarala na studio, ale ja som dost setrny typ a bolo mi luto penazi, tak som sa rozhodla to radsej skusit s 90dnovou. :-D ale na svadbe nemienim setrit... :-D prajem vela uspechov a nech idu kilecka pekne dole... ;-)
Odpovedať
ja som to zobrala ako investiciu do svadby a hlavne som toho poskusala dost a chybala pevna vola a hlavne vecer!!! ja tiez setrim na com sa da ale kedze tie kila uz boli neunosne, musela som to risknut... tiez teraz nechapem ako som sa mohla v pohode o 9tej vecer ladovat chlebom a salamov, alebo mat kazdy den sladkosti a aj viac krat za den...na veceru rezen z nedele a na obed v pohode cele menu a nezdrave a este mi srdce po sladkosti pistalo...a nieco ako zelenina mi nic predtym nehovorila...teraz ked nemam na ranajky k chlebu papriku alebo rajcinu tak sa idem zblaznit...
Odpovedať
presne tak, vobec nechapem, kde sa toho tolko do mna pomestilo... :-) esteze mam rada ovocie a zeleninku...
Odpovedať
nuz...ja mam tiez celkom rada ovocie a zeleninu som sa naucila mat rada...uplne sa mi zmenili chute a tiez som sladila kavu dvoma lyzickami!!!! potom som asi mesiac kavu nemala lebo som mala zafixovane ze sladku nemozem a nesladku neznasam a minule som si spravila iba s ani nie polkou lyzicky cukru a uplne mi to stacilo...sranda. jaaaj baby, budeme uplne nadherne nevesty!!!
Odpovedať
balli, ze vaaaaaaaaaaaaaaaahas... ;-) len vytrvat... :-D
Odpovedať
:-) ozaj - riesili ste uz kyticu? viete ake chcete kvety? ja netusim :-(((
Odpovedať
ženy, občas mám depku, keď čítam ako skvelé vám ide chudnutie :) ja sa snažím cca mesiac, ale len metodou menej a zdravšie jesť a hlavne nie po večeroch (i keď ani do teraz som nevarila nezdravo, dôkazom buď snúbenec, ktorý min. rok schudol v priebehu ani nie dvoch mesiacov vďaka tomu, že prešiel na môj spôsob stravovania 10kg, a asi mesiac do zadu len tak z ničoho nič 5kg) a cvičím dá sa povedať každý deň, pričom striedam aktivity - stepper, rychla chôdza v kombinácii s behom, posilňovanie, squash, joga... dá sa povedať, že denne min. 45min strávim cvičením. zatiaľ 0,00,-kg :D :D ono to telo raz pochopí, čo preň robím... snáď :D
Odpovedať
ad kvety... tiež ešte neviem. cez Veľkú noc, keď budem doma skočím do kvetinárstva a tam si nechám poradiť, resp. treba zistiť čo je kvetinárstvo schopné zabezpečiť... určite nechcem ruže, slnečnice... celkom ma zaujali pivónie.
Odpovedať
pivonie su kraaasne, videla som z nich kyticu, ale zase nie je to moja srdcovka...ja asi chcem zelene kalie, ale iba mozno 5ks a uplne najjednoduchsie zviazane...mne sa totiz asi nepacia okruhle kytice...neviem nic co sa kvetov tyka a siat tiez nie :-( viem iba jedno - chcem byt moderna ale nie extravagantna, nechcem byt nejako vulgarna ale ani prilis princeznovsky romanticka...asi skor elegantne moderna? boze trepem... bambulena, mas dve moznosti - bud tvoje telo potrebuje start a zacnes zhadzovat trolinku neskor alebo sice menej jes, ale zato nespravnou metodou alebo mas zle zlozenie stravy...teraz som strasne mudra ked chodim do studia :-) hehe ale moc drzim paste, nevzdavaj to a pojde to!!!
Odpovedať
Ahojte ja som pribrala 15 kg ked som otehotnela o babo sme prisli no vaha 12kg mi ostala stale som si hovorila ze mam dovod byt tucna no raz som povedala dost snazila som sa ale vaha stala pri hladani na nete som narazila na stranku a od vtedy pocitam kilojouli :-D a 11kg dole a 3 konfekcne velkosti kto chce napiste ip poslem vam tu adresu
Odpovedať
anita moc ma mrzi to s babatkom...to je podla mna uplne strasna vec...ja sa toho bojim ako cert kriza :-( ale gratulujem k chudnutiu!!! je to super...mas dovod na radost a urcite po druhy krat to bude uz iste... mam kamaratku ktora tiez prisla o dietatko a lekarka jej povedala ze ma schudnut lebo ze jej telo nie je zregenerovane po prvom porode a ze ma sa dat ona fyzicky dokopy a potom to bude fajn a tak sa aj stalo...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?