Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
my mame take super priestory ze tam moc nemaju kam zdrhnut, takze to je super :-) program bude ze pri prichode klasicky budeme tanier zametat, tak to vidim tak na pol hodku sak neviem kolko krat nam to rozkopnu :-) potom budeme spolu jest polievku, este predtym bude prihovor mojho braceka a neviem este kto sa prida, asi skor nikto, vsetci su sedlaci od nas.... potom bude nacviceny prvy tanec, to nevedia ani nasi rodicia, takze prekvapko velike, do toho bublinkova show, potom tanecky, potom si hodime krajanie torty a kavicku, potom budeme mat taku prazentaciu z nasich fotiek...vcer sme to na necisto skusali, akoze jedno oko neostane suche, to mozem garantovat... potom zase nejake tanecky, potom ohnostroj s tym ze vsetkych nazenieme von tak ze akoze ideme pustit balon stastia a ked ho pustime tak zacne salva :-) uz vidim ze kazdy v soku :-) no a potom volna zabava a dufam ze nas nechaju aspon 2 hodiny vyspat sa :-) medzitym jasne ze budu svedske stoly a jedlo a pitie :-) to staci nie? my mame neskoro obrad, az o 4-tej, takze kym dojdeme na hostinu bude aj pol siedmej takze do polnoci to vyzera na program tak kazde dve hodky :-)
Odpovedať
aj u nas takto: - tanier - prihovor - pripitok - predjedlo - polievka - prve tanecne kolo (aby hostom trocha vytravilo a zvladli zjest hlavne jedlo, ked sme boli na svadbach, tak jedlo davali jedno za druhym, myslim predjedlo, polievka, hlavne jedlo, a malokto to vsetko zjedol, vacsinou to len pobabrali, tak preto sme sa rozhodli ze po polievke dame prvy tanec) kupila som si elektricky bublifuk, tak ked budeme tancovat, dufam ze ho nezabudnu zapnut :-) - hlavne jedlo - druhe tanecne kolo - okolo 20:00 cokoladová fontanka - tretie tanecne kolo - druha vecera - metlový tanec (to je fajn zabava, osvedcena) - vencekový tanec - pojdeme sa prezliect - okolo 01:00 tretí chod - no a zabava do rana
Odpovedať
vcera sme tak rozmyslali nad tym prým tancom, a neviem ci nezmenime pesnicku... co poviete na tuto: http://www.youtube.com/watch?v=_9wKi1...
Odpovedať
no zase takto dopodrobna som to zase nepisala, ze rozkopavanie taniera (inak mne sa to zda vyslovene zlomyselne, ked do taniera niekto kopne). prihovory budu dva - obaja otcovia sa budu chciet vyjadrit :-) u nas sa mozu vytratit len domov, lebo nas hotel je v lese :-)))) ten nacviceny tanec - wow palec hore! mne sa to hrozne paci, len ja nie som habliva a moj nastavajuci nie je nejaky tanecnik, takze to nejdem ani skusat. prezentacia fotiek - svagor to mal pred 2 rokmi na svadbe, bolo to fajn, bolo to vtipne, akurat ze my nemame skoro ziadne spolocne fotky :( zase nezrealizovatelne. balony stastia - velmi sa mi pacia, ale v oktobri u nas nezrealizovatelne. metlovy tanec je co? ja poznam ten so stolickami, len neviem ci je to dost dôstojne, aby tam nejake tetky padali na zadok...
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: ak mas rada Bon Jovi, tak pozri aj I`ll be there for you...rozmyslala som nad touto skladbou, ako aj nad Far Away od Nikelback-u, tiez I just can`t stop loving you od Jacksona, ale nakoniec vyhralo One od U2. Je to srdcovka nas oboch. Co sa tyka programu, u nas bude tiez tanier, prihovor, vecera (sunk.rolka, polievka,hlavne jedlo), novomanzelsky tanec, neskor druha vecera, potom prezentacia z fotiek, radovy tanec, po polnoci budeme mat jedlo formou tepleho a studeneho bufetu. myslim si, ze je to najlepsia vec, pretoze malokto tu porciu po polnoci je a uz vobec nie vsetci naraz a na mnohych svadbach som to videla takto ako bufet a bolo to fajn, pretoze niekto si nabral o 1h rano, niekto o 3h rano...kazdy kedy mal chut. bude to vzdy teple, bude tam obsluhujuci casnik, takze no problem. dezerty neriesime, kedze celu noc budu na stoloch kolace a ovocie. co sa tyka financii, tak jedlo, alkohol, kolace a moje saty platia nasi (nasi na tom trvali, kedze cele svadby platili aj mojim sestram), ostatne si platime my, nakolko sme povedali, ze si to chcem spravit podla nasich predstav a nechceme, aby sa nam montovali do veci ako fotograf, kameraman, dj, dalsie oblecenie atd....ved viete, co vsetko to este obnasa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
este som zabudla cepcienku pred polnocou pred radovym, ktoru mi pride urobit folklorna skupina...v podstate moji kamarati :-)
Odpovedať
susibjork: my budeme mat fotky nie ze spolu ale od narodenia ako vyrastame, raz moja fotka raz draheho, preto slzy v ociach, ze sme boli aj malinky a teraz sa berieme, az potom poslednych 10 fotiek bude spolocnych a potom to dame tak rychlo za sebou nech to ide a ukaze sa nasa najkrajsia spolocna fotka na dozvuky hudby... a balony stastia nemusia byt nezrealizovatelne, ved ide len o to aby neprsalo a prsta ti moze tak v lete ako na jesen :-))) ale jasne, ked sa nechces stresovat kvoli pocasiu tak nie :-) my ho vypustime len kvoli tomu aby si ludia povedali ze nuuuuda a potom dojde ohnostroj a to sa im uz asi bude pacit :-)
Odpovedať
folklorna skupina je super, to sa mi velmi paci, ked pridu dievcata v krojoch v tme so svieckami okolo nevesty a spievaju, to je super! to by som mozno vedela zrealizovat. balony mas pravdu, budem sledovat pocko a mozno na poslednu chvilu ich kupim. a este som tu vycitala klobukovy tanec, na to by sa nasi chlapci dali nahovorit. a po polnoci bude budeme premietat fotky uz nafotene na svadbe a potom bude aj karaoke (ked uz tam bude ta premietacka). a je to. diky baby, normalne brainstorming :)
Odpovedať
inak, budete hadzat kyticu?? ja sa bojim, ze tieto nase dievky sa do toho nebudu moc hrnut. iba ak s recesie.
Odpovedať
susibjork: metlovy tanec je tanec s metlou :-D pocet tanecnikov je vzdy nepar, ten co nema partnera tancuje s metlou. Ked vypne hudba, musi metlu pustit a najst si partnera. A tak sa to opakuje. Co sme boli na svadbach, tak to mali, dobre sme sa zabavili. Bratranec bol hokejista, tak mal hokejkový tanec, niekde sa to vola valaškový.
Odpovedať
a kto ma stat pri hadzani kytice vobec? lebo my mame na svadbe dost bab co maju deti ale vydate nie su tak neviem ci sa to aj na ne vztahuje... ak by sa to aj na ne vztahovalo tak by som hadzala kyticu iba 5-tim babam, nevadilo by to?
Odpovedať
kyticu hadzat nebude
Odpovedať
Článok sa načítava...
kyticu chytaju len slobodne, nie?
Odpovedať
no len slobodne ale kedze teraz je strasna moda si porobit deti a nebrat sa tak sa pytam ze ci aj slobodne ale s dietatom...lebo sa hovori ze aj slobodna matka uz je pani a nie slecna, tak neviem ako to je s kyticou... :-)
Odpovedať
5 bab je uz dav! ja by som tam mala hadam aj 10 dievcat, skor sa bojim aby nebol trapas, ze ich budeme volat a oni nebudu chciet ist...
Odpovedať
kamoska mi prave povedala ze baba co je slobodna ale s dietatom nema byt pri hadzani kytice... tak nefim...
Odpovedať
ja by som povedala len slobodnym bezdetnym... no ale to je na vas ako sa rozhodnete u nas budu vacsinou manzelske pary, len 3 pary budu slobodny... a to je moja sestra, 17 a 19 rocna neter. A ako ich poznam, tie sa budu hanbit... u nas to nebude... chcete si svoju svadobnu kyticku vysusit? niekde som citala ze to prinasa smolu. Ale nastastie nie som poverciva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja kyticu hadzat nebudem, nepaci sa mi to, aj tak mi to pride ako prevzaty americky kusok a uz vobec si ju nebudem chciet znicit ;-)
Odpovedať
ja to este zvazim, mne sa to celkom paci, a na kytici mi moc nezalezi tak kludne nech si leita vzduchom....a ked sa mi zapaci a zamilujem sa do nej tak hodim taku co som dostala na svadbe :-) sak aj tak mi umre ta kvetina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja kyticu hodim, uz len preto, ze na kamoskinej svadbe som ju chytila, teda som sa po nej hodila a mala somz toho strasnu radost, tak chcem aj nejakej druhej babe toto dopriat...a taka motivacia na vydaj nieje zla...
Odpovedať
inak ta co ju chyti si ju aj necha, nie? Aspon tak som to videla. Chytat by ju mali druzicky, tzn. nevydate baby. Ak maju deti a nie su vydate, tak asi tiez...je to stary zvyk a vtedy tych nevydatych s detmi bolo pomenej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moja kamoska ju chytila na svadbe minuly rok, nenechala si ju, vratila ju neveste, lebo ta ju chcela :-), no a ta, co chytila kyticu sa nedavno rozisla s frajerom (po 5tich rokoch) :-(
Odpovedať
keby som chcela kyticu hadzat, tak si dam urobit nejaku malu kyticku urcite by som nehadzala svoju svadobnu
Odpovedať
u nás sa hádže ked tak závoj alebo sa odovzdá závoj a ženíchovo pierko páru u ktoréhé sa čaká že do roka budú mať svadbu. ja sa chcem spýtať drahého sestry lebo oni rátajú so svadbou budúci rok na jar. aj tak závoj mať nebudem. iba kvet vo vlasoch a toto by sa teda preplo jej a pierko by sa dalo jej frájovi ;-)
Odpovedať
prosim vas poradte mi... neviem ake menovky urobit...dajte mi nejaky tip
Odpovedať
Profilova fotka
my robime uplne jednoduche, pozri v albume ... zapichnute na vidlicke :-)
Odpovedať
ja robím tie čo mám v albume. ak by mal niekto záujem viem dať typ na pero ktoré dokáže písať na živý list ;-) ja ho mám už domka a stojí do 4 eur
Odpovedať
Profilova fotka
lucka, tie tvoje su fakt krasne :-) len ja na to doma nebudem mat cas a "prevoz" by to asi neprezilo, tak to volime tak uplne jednoducho :-)
Odpovedať
sveta4: a aky je to rozmer?
Odpovedať
luca06: ich ich budes musiet robit tesne pred svadbu... a to ja stihat nebudem... :-) su fakt krasne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?