Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska, este sme ich nerobili, ale primeriam to k obycajnej vidlicke a uvidim :-) to bol len tip, ze ich ideme robit takto jednoducho a celkom sa mi to pozdava
Odpovedať
Profilova fotka
ale predpokladam, ze to bude okolo 5x3cm
Odpovedať
uz to mam skoro hotove, za chvilku pridam do albumu, aspon poviete ci moze byť ;-)
Odpovedať
tie menovky stačí urobiť týžden pred a dať do vody. mám doma uschnutý popísaný list prelakový lakom na vlasy, mám ho už asi cca 2 mesiace a vyzerá ako čerstvo odtrhnutý. ale ja budem mať čerstvé. ešte skúsim odtrhnúť a dať do vody, že ako dlho vydrží.
Odpovedať
sydnuska neviem či už máš popolnočky ale ako tak pozerám do tvojho albumu tebe by sa hodili tie moje. sú to totiž fialové koktejlky s krásnou mašlou. to ti ich nechcem predať. iba dať typ kde zohnať ;-)
Odpovedať
lucka06: mam popolnocky, mam ich v albume... chcela som dlhe saty
Odpovedať
no co poviete: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
k tým šatám: to len tak ked som zbadala na akú farbu sa orientuješ ;-) k tým menovkám: vyzerá to dobre :-)
Odpovedať
ale asi trosku mensie, nie?
Odpovedať
tlacila som to skusobne najhorsou kvalitou, tak to moc pekne nevypada
Odpovedať
len aby to potom nemuseli hladať. takto je to fajn prehladné. ja by som velkosť nemenila
Odpovedať
alebo môžeš to zmenšiť len nezmenšuj písmo. aby to bolo lahko čitatelné
Odpovedať
Článok sa načítava...
ved tak som myslela, ze zmensim velkost menovky a velkost pisma necham
Odpovedať
Profilova fotka
nase manu je: predjedlo - cestovinovy salat v pohari polievka prve jedlo - prirodny rezen v brokolicovo-syrovej omacke s pecenymi zemiakymi a ryzou potom chceme podavat tortu a kavu dalsie jedlo - cernohorsky rezen s maslovymi zemiakmi a petrzlenom kapustnica na stoloch budu kolace kazdy musi byt spokojny, kedze som bola odhovorena od svedskych stolov, lebo niektori maly problem s tym, ze ako si to budu len tak brat, tak nech teda jedlia co sa im prideli ;-) ale myslim, ze je to fajn program mame asi podobny ako vsetci: prichod, tanier, polievka, jedlo, prvy tanec - nacviceny, dufam, ze stihneme, tanec s rodicmi, surodencami, svagrami-svagrinami, krstnymi a svedkami volna zabava, potom chceme aby zahrali piesen, co sa na kazdej svadbe u nas spieva, kto sa kedy narodil, spievaju o mesiacoch postune, kazdy kto sa v ten mesiac narodil sa postavi a potom si pripije, torta, vecekovy a volna zabava do rana, priatel este chce manzelsky test, kde sa dvihaju topanky ako odpovede, no uvidime, ci to nejak stihne zorganizovat a spisat nejake otazky a este by sme sa chceli s kazdym parom alebo rodinou odfotit, lebo po svadbe by som im to chcela poslat ako pdakovanie za dar, pritomnost a pod.
Odpovedať
tie topánky chceme aj my :-D ja mám takú predlohu s otázkami. ak chceš môžem ti to preposlať len mi napíš tvoj mail do IP
Odpovedať
ta pesnicka vyzera dobry ulet. kde by som ju mohla najst?
Odpovedať
hotovo, menovky mam z krku... diky za rady :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: vyzeraju fajn, sirka je super, ja by som ubrala len trosku zvrchu a zospodu, teda ubrala by som z vysky. inak super.
Odpovedať
Profilova fotka
lucka06: to by bolo super, lebo moc neverim, ze by nieco normalne vymyslel ;-) navyse to chce nechat na svojich kamosov, ktorych moc nemusim, takze nic z toho, dik
Odpovedať
nakoniec som ubrala, po pol centrimetri z kazdej strany... tu je vysledok http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... rozmery šírka 6 cm, výška 5cm
Odpovedať
vyzerá to super
Odpovedať
Profilova fotka
vyzera to dobre sydnuska
Odpovedať
Profilova fotka
uf čaute baby jagi no tak aby som sa vyjadrila ku každému tak mi nebudeme mať predjedlo zdá sa nám to príliš veľa jedla a aj tak sa potom bude všetko vyhadzovať tak sme teda vsadili na kuraciu polievku s rezancami, kuracie mäsko s broskyňou a so syrom s ryžou a so zemiakmi (u nás to nie je až taká klasika zatiaľ som to na príbuzných svadbách nevidela) okolo 22:00 švédske stoly kde budú šaláty a mäsko a vecičky zo zabíjačky pravej oravskej ( ja som naopak toho názoru že keď je veľa ľudí hodia sa švédske stoly veď nikto ti nazaručí že práve vtedy budú ľudia hladný tak sme to vyriešili tak, že tam budú tie stoly až do rána keby bol niekto hladný...) potom budeme mať segedínsky guláš (na žiadosť môjho drahého - fanatik do segeďáku :-D ) no a ten program je uf dosť náročné vymyslieť ešte sme to nedotiahli ale aj my by sme chceli ten manželský kvíz s topánkami , alebo hľadanie nevesty podľa nohy alebo hladanie ženícha podľa zadku - prípadne hlavy :-D ale to až tak niekedy po všetko po ohňostroji po očepčení a všeliakých tých veciach ako máte všetci no a hádzať kyticu nebudem lebo po minulotýždňovom trapase sa mi to prestalo ľúbiť (nevesta mala hádzať kyticu a nikto za ňou nestál... iba ja... trapas jak brno :-S :-D :-D :-D )
Odpovedať
cozeee? no chuda...ale sak to nevedela ze za nou nikto nestoji? to by som fakt nerobila....to by som sa dopredu dohodla ci by boli ochotne sa postavit :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
coze sa tak stopla tato temicka?co mate nove?ja idem zajtra kamoske na svadbu, teda iba na obrad,ale velmi sa tesiim :)
Odpovedať
ahoj. čo šatky? našla si niečo?
Odpovedať
Profilova fotka
nieee, zatial som sa pre ziadne nerozhodla... :(
Odpovedať
a máš nejakú prestavu ako by mali vyzerať? je nejaký model ktorý by si chcela?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne mam...pacia sa mi cipkove pronovias nacar,nalon,paraguay, maggie s oakley a vela sa mi paci, ale nejak som zatial nezazila ten waw svadobny pocit...
Odpovedať
ja som ho tiež nemala. ale moja sestra ho zo mňa mala tak som dala na ňu a teraz mám tie madeiry a postupne ho dostávam aj ja. asi sme príliš náročné. a niektoré z tých šatiek čo píšeš som tu videla aj v bazari. to si neskúšala?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?