Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my teda ano, lebo tolko aut by som asi nezohnala a navyse kazdy ocakava, ze sa o odvoz postarame
Odpovedať
krizik od musinskeho zamietnuty priatelom....chceme vraj nerezovy alebo teda nejaky kovovy co sa tvari ako strieborny...neviete kto by nieco take mohol vyrobit??? autobus budeme objednavat podla toho kto nam ako oznami ci pojde autom alebo nie... my sa toto spytame ze ci planuju ist autom a ci planuju ludia brat deti, to sa vsetko musis zariadit. Nebudem zariadovat nieco ked to ostane nevyuzite, autobus z kostola a potom dvaja soferi po hostine :-)
Odpovedať
a este - neviete kde by som zohnala v BA lacne vazy uzke a vysoke ???
Odpovedať
Profilova fotka
balli: ja som si vazy kupila v Ludwigu, to asi v Ba nie je, mam take nizsie,a le mali vselijake, skusila by som nejaku IKEU alebo take velke obchody s nabytkom tiez chceme len autobus z kostola + 5-6aut a potom zostanu uz len dva na celu noc, aby mohli rozviest dom
Odpovedať
Profilova fotka
balli napada ma iba v ikei..tak je to sklo najlacnejsie asi...aj ja som hladala...
Odpovedať
Profilova fotka
ja prave hladam kameramana, zalubila som sa do prime time video,ale ceny je vysoka..kde mam v ba najst niekoho do 400?
Odpovedať
balli tiez som hladala uzke vazy...bola som v kike a v mobelixe..tam boli tak okolo 4eur...ale tiez pocitam ze v ikei budu lacnejsie...este chcem obehnut take tie obchodiky "vsetko za 30" alebo ludovka je na obchodnej..mozno tam by mohli mat...
Odpovedať
dakujem za tipy :-) musim tam zbehnut, mate pravdu, neda sa vooobec nic robit :-) urcite nieco najdeme... ludwig je fajn, skocime tam ked budeme v rakusku, len ludwig sa mi zda uz drahsi ako ikea...skor su ako kika...nie?
Odpovedať
Profilova fotka
balli: urcite skus ikeu, aspon tu v Dubline je na sklo dobry vyber a je to lacne. my budeme urcite objednavat autobus, pretoze nechceme, aby ludia chodili autami, ked nemusia. chceme, aby sa vsetci dobre zabavili :-)
Odpovedať
no to chceme aj my aby sa bavili, ale nutit ich nebudem :-) proste sa spytam... idem dnes sa snazim objednat pancuchy co nie su objednatelne na slovaci, uz z londyna sa nedaju objedna, z ceska sa nedaju, ze ich nezasiela ujo na slovac ... som uz zufalcek, este s kamoskou sa dohodajujem ze to posle jej a ona to zaplatiii...boze. no a tiez som si vybrala po odporucani tanecnu skolu a mam kuuuupeeeenyyyyy zaaaaavooooooj :-) tesim tesim tesim...
Odpovedať
Profilova fotka
no tak my teda autobus budeme mať pretože nás je veľa a nepredpokladám, že pôjdu všetci autom takže ocinko objednáva bus a potom budeme mať dvoch šoférov na večer teda dvaja šoféri každý na svojom aute takže je toho dosť a bude sa dať prestriedať ;-) a na konci zábavy pôjde zas bus so všetkými z mojej strany naspäť domov ;-)
Odpovedať
aj my planujeme autobus... je to dost drahy špás... tak dufam, ze nepojde poloprazdy... a na aute pojde jeden pan... a ani sofera autobusu ani auta nebudeme mat cely cas na svadbe... dovezu nas na hostinu a pojdu domov... a rano ich zavolame nech pridu porozvazat... vy soferom budete platit veceru? my im dame vyslusku, flasku vina a hotovo :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dnes som si kupila popolnocne saty, ani som neplanovala ze budu fialove... náhoda :-) dam do albumu... na fotke maju zips, ja mam snurovacku...
Odpovedať
Profilova fotka
balli: Ludwig je drahsi, to je pravda, ale ja ho mam za rohom, tak som nebehala inde, skus möbelix alebo mömax, tie su lacnejsie, alebo teda ikeu neposlala by si mi kontakt na tanecnu skolu? tancovat vieme, len chceme prvy tanec nejak vylepsit sydnuska: ak mas bus so sad je to drahe, ak tam nemas znamost, podla mna sa viac oplati oslovit sukromnika co sa tyka soferov aut, mame kamosov, ale nie zas az takych, co by sme chceli volat na svadbu a dvaja z toho aj tak zosatnu, lebo dve pozvane baby nemaju partnerov, tak to teda vyuzijeme, dvaja budu rozvazat celu noc a ten posledny je prenajate auto na par hodin
Odpovedať
katharrina: vy ste uz autobus objednali?
Odpovedať
my sme chodili minuly rok do tanecnej...:-)v BA..sme sa pobavili..inak my chceme taky ten netradicny prvy tanec...trosku prekvapko pre znamych..nech sa pobavia :-))
Odpovedať
Balli kde si si objednala zavoj?
Odpovedať
jlanam: aj mne sa paci ten netradicny tanec, ale chlapa asi na to nenahovorim :-N
Odpovedať
ja mam stastie ze mame zdatneho tanecnika a uz sa sam priznal ze nad choreografiou premysla..a ma celkom dobre napady..este musime namixovat tie spravne pesnicky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: mame nemame, mam znamych s autobusom, ktory uz o tom vedia, ze ich berieme, ale este sme nic konkretne nedohodli, viem, ze sad berie dost za bus, uz pred 7 rokmi, ked sa segra vydavala sme boli rady, ze oco tam pracoval, tak mal znamych inak by ich dost vysiel jlanam: aj my chceme netradicny tanec, len je to taka pomalsia skladba a preto sme mysleli, ze njaka choreografia by bola oki, hladame teda niekoho, kto by vymyslel par krokov moj chlap to inak sam navrhol, ze by sme si mohli dat inu piesen ako nejau ludovku alebo valcik, co ma kazdy, tak sme si vybrali jednu taliansku piesen, co sa nam obom velmi paci a moja 6rocna neter ju uz vie naspamat ;-)
Odpovedať
aj my sme obaja tanecnici, ja som tancovala 7 rokov standartne a latinsko americke tance a drahý tancoval 2 roky... ked som mu navrhla nieco netradicne, tak mi povedal, ze sa nechce predvadzat... prvy tanec nebudeme mat ludovku ani valcik... ale nasu oblubenu pesnicku ;-)
Odpovedať
a ohladom toho busu: my sme ratali kolko to vyjde kilometrov... vychádza to 40 km uz aj s rezervou a cena 200 €
Odpovedať
Profilova fotka
sydnuska: tak to mate super, myslis, ze s anenecha uniest a nezatancuje aj nieco viac ;-) bus-mate zo sad? 200e je dost, alebo nie, my ale tiez ratame urcite so 100, lebo je to dost vozenia hore dole, bus je odtial kde mame aj svadbu, musi sit k priatelovi, co je dost daleko, potom ku mne a potom spat odkial prisiel
Odpovedať
urcite sa uniest necha ale to az v neskorsich hodinach :-D bus je asi so SAD, mamina to vybavuje
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/album.... prosim kuk a poradte, ja uz som zufala :-N :-N
Odpovedať
mne osobne sa paci ta deviata v poradi... kaly sa mi nepacia :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ta sa paci aj mne, teda mne sa pacia vsetky :-D ale dakujem za radu mne to je v podstate jedno, len nechcem nic ine, iba bielu a zelenu :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
cukrik580: mne sa teda paci 2, 3 (bez koralkov) a najviac 6, ale v pripade bielych kvetov a bielych siat by som si isto dala zelene listy ako pri obr.3, aby kytica vynikla ;-)
Odpovedať
cukrik: mne sa paci kyticka 10 lebo taku budem mat ja :-))) len ja budem mat zelene kaly... jlanam: povodne som chcela objednat z Nicole, ale maju zavoj za 200 eur, tak som dala tu inzerat ze kupim od nicole original taky a taky a ozvala sa mi jedna baba co mala pred svadbou a ze po svadbe bude predavat a kupila som taky isty za 100 eur :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby kde kupim take motyliky na pohare,ako menovky?snazila som sa to vyrabat ale moc mi to nejde :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?