Svadba október 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babule, najde sa tu niekto kto má svadbu v tomto mesiaci? my máme 02.10.2010 a neviem či už mám zháňať veci a zarezervovať KD a kostol.... :-) ;-)
Odpovedať
balli ty si mi ale pomohla :-D ;-)
Odpovedať
ešte musím poskúšať také srandy ako závoj a tak a aj oba účesy chcem vyskúšať aby som videla samú seba v nich
Odpovedať
k tomu druhemu sa ale zavoj nehodi, takze ak chces zavoj tak si ho nedavaj...kamosky mali dve taky uces, jedna mala bez zavoju a vyzerala fenomenalne, druha si na to dala zavoj a vyzerala uplne capata...
Odpovedať
balli :-D hej ja viem že k tomu prvému závoj pôjde a k tomu druhému nie. len sa smejem
Odpovedať
ja si myslim, ze by k tomu siel takyto nejaky zavoj http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
tento som myslela http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
hej, to by aj mohlo byť ;-)
Odpovedať
podla mna zavoj ide iba k ucesu ktory je zacesany rovno a nie doboku...ja som povodne chcela drdol naboku a hned mi to vytlkol kadernik z hlavy ze ak chcem zavoj a drdol na boku tak s nim nemam pocitat ze taku obludu zo mna nespravi :-) ale beriem, je to iba o tom co sa komu paci....ludom sa zase nemusia pacit moje predstavy :-)
Odpovedať
balli ved to je tak vždy a so všetkým. každý máme svoje predstavy ;-)
Odpovedať
ozaj baby a planujete ist niektora hned po svadbe aj na svadobnu cestu?
Odpovedať
mne sa ešte fest páči toto http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
ja som premyslala nad kozusinkovou stolou vypadalo to velmi pekne na satach...i ked dufam ze nebude potreba...inak bolerka maju od vymyslu sveta ;-) Tiez mame fotografa mladeho chalana ale je veeelmi sikovny...a nefoti take tie klasicke romanticke fotky..vsetky rovnake...som zvedava..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sydnuska: ten ani nepoznam, ja som sa rozhodla pre gratia, stale tam chodim na kozmetiku, je to tam oki a v auguste idem na svadbu, tak vyskusam nejaky make-up a uvidim ako bude, ak nie mam este jednu profesionalku z BA v zalohe ella je oki, predrazene ani neviem, my mame u nej toho dost a spravila nam celkom prijatelnu cenovu ponuku, preto sme sa rozhodli pre nu, navyse navleky mam pozicane uz od inej, tak to nejak neriesim, asi si citala, ze sme mali trochu problem so salou, tak som rada, ze sme to teda vyriesili aspon takto, mali sme moznost to porovnat s inou, ale tato sa nam zdala profesionalnejsia, tak snad to bude oki pierka sa u nas pripinaju tiez len chlapom a ja som chcela take ine-slnecnicove, preto si ich vyrabam sama unos u nas tiez nehrozi, mne sa to nepaci, aj ked priatel by to chcel, ale tu si isto presadim svoje a nedavno som kdesi v bedekri alebo na nete citala, ze nevestu maju unasat jej priatelia a znami, ako dokaz toho, ze sa uz odputala od svojej rodiny a patri svojmu muzovi, ktory sa ma o nu postarat, teda ju hladat... ved je to aj nelogicke, ze preco by mali zenichovi priatelia a znami robit skodu jemu??? ;-)
Odpovedať
reagujem na uces a zavoj: velmi sa mi paci spanielsky zavoj k uhladneym vlasom scesane dozadu, tak ako to maju aj modelky,ktore predvadzaju tieto zavoje...ale videla som aj uces, kde mala nevesta viac menej rozpustene vlasy ale smerom na jedno ramneo dopredu a spanielsky zavoj a vyzeralo to velmi pekne. K uplne volne rozpustenym vlasom sa mi to moc nepaci.
Odpovedať
katharrina: ked som si porovnala ceny u iných tak to vychádzalo o 50-70% drahsie... ale ona si to moze dovolit, nakolko je asi jedina v RK... moc sa vyberat neda... aj my ju mame booknutu, tak dufam, ze to bude tip top :-) dnes sestra bola za mna na skuske make-up, velmi dobre to dopadlo, tak uz mam hned o starost menej
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, s kym si porovnavala, ale je to uz jedno, zas ked nie je z okolia RK, tak si pyta za cestu a pod. no vsak, to iste co aj so salonom so satami ;-) inak ja mam navleky za 1,80, cize len 0,20 menej, ale so stuhou aku som chcela a viem, ze pasuju presne na stolicky, co mame mali sme dohodnutu este jednu pani, len ta zas moc krutila, mala vlastne predstavy a tie chcela presadit a to som zas nechcela ja a nakoniec nam islo najviac o tie obrusy, zykze bereme ella kde si vyslala teda segru vyskusat make-up?
Odpovedať
sak prave, ja som radsej nespekulovala... lebo niekto si za cestu pyta 50€ a potom to vyjde rovnako... segra bola oproti Kauflandu... a vazne super... skuska ze 5€ a vypada krasne...
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, takmer po 2.tyzdnoch som zase naspat. posledny update je takyto: obrucky su nadherne, mame ich uz doma, uz mame hotove aj pohare, vybrali sme farbu vyzdoby, mame kupene servitky a sviecky + este cakame na dalsie serivtky, pretoze prestieranie budeme mat dvojfarebne, organza je krasna, vyzera to velmi dobre a elegantne, vybrali sme taky typ, ze vyzera akoby dvojfarebna, resp. s takym odleskom....tazko vysvetlit, ale vyzera super. kupila som si popolnocky a aby nebolo malo, kupila som si aj dalsie saty :-) , cize mam jedne dlhe a jedne kratke. vyuzijem ich, pretoze u nas sa vo stvrtok pred svadbou robi akcia s nazvom "dary"...casto to byva lepsie ako svadba :-) , kedze sa tam stretavaju len zeny + zenich, ktore su pozvane na svadbu, vtedy sa vlastne pre mladych donesu dary a v sobotu na svadbe uz s tym nie je problem (ostavaju teda len cezpolni). mame za sebou aj predkrutku, ktotu sme spojili s nasim vyletom, takze super. kytica objednana, takze v podstate je vsetko, co sme mali na starosti my vybavene, uz ostavaju len mamkine starosti s kolacmi a vysluzkami :-) a hura ...tesime sa na oktober. casom pridam aj fotky, ale len prednedavnom som prisla domov z letiska ;-) balli: my ideme na svadobnu cestu hned po svadbe...teda v stredu po svadbe
Odpovedať
tak dnes mam za sebou skusku siat v Senci..vsetko super..pristup, saty..ale tie ceny!uff...takze pokracujeme dalej..i ked jedny uz mam vyhliadnute:-)
Odpovedať
Profilova fotka
sveta4 ty ides na svadobnu cestu, ked sa ja budem vydavat :-p :-D :-D :-D jaaaaj baby, my mame akurat vybrate moje saty, moje topanky, nejakych par ozdob na auto , mame obrucky, ale zatial iba z chirurgickej ocele, ked sa vrati svokrusa z dovolenky, doriesime podrobnosti... :-p :-p a oznamenia, s tymi som veeelmi spokojna, kiez by slo vsetko takto po masle x-) x-) cize zatial toho vela nemame :-D :-D ale akurat rozmyslam nad poharmi...neviem sa rozhodnut, stacia nam take obyc nejake, ne moc precackane, ale zas nie moc onicom, pozeram na tejto stranke: http://www.psgrafika.sk/shop/svadobne... , neviete poradit?dakujem, nechcela by som ziadne farebne kombinacie, viac menej vsetko bude biele... zatial favorit: http://www.psgrafika.sk/shop/97,svado... , ale u mna clovek nikdy nevie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tieto obrucky sme predvybrali, cim dalej, tym sa mi pacia viac a viac, tak na 90 percent, budu taketo, ale z bieleho zlata, tieto mame doma a su celkom fajn :-D http://sperky-eshop.sk/630-prsten-z-c...
Odpovedať
Profilova fotka
cukrik580: mame podobne obrucky, len z bieleho zlata a s briliantom, su ozaj pekne
Odpovedať
Profilova fotka
tak my uz mame oblek pre draheho a este nejaku vyzdobu sme dokupili...tento tyzden ideme na skusobne foto tak sa tesim ake to bude a popolnocne saty si snad tiez najdem tento tyzden, mozno hned zajtra :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte jeeeeeeeeeeeeej vy ste sa ale rozpísali uf sa mi to normálne nechcelo všetko čítať :-D my sme dnes prišli zo svadby kamarátky... celú svadbu som kukala na hodiny aby som vedela o ktorej čo mali aby sme to mohli odkukať :-D bolo super dúfam, že aj na našej tak bude.. a inak odišli sme zo svadby aj s našimi oznámeniami, pretože nám ich kamarát doniesol na svadbu takže konečne ich máme hotové :-N nie sú presne podľa našich predstáv ale aj tak sú kráááááásne fakt... baby ja ale strašne zameškávam ani obrúčky ani oznámenia ešte nemám v albume ale o chvíľu to napravím :-N už aj mne sa prestáva páčiť únos nevesty aj keď asi každá baby chce byť raz hľadaná a nájdená ale aj tak no šak uvidíme a prezliekať sa tiež nebudem veď svadobné šaty budem mať len raz na sebe tak nech si ich poriadne užijem x-) x-) a na svadobnú cestu chceme ísť ale má nám to vybaviť môj oco tak ešte nevieme ani kedy ani kam :-D ale bude to autobusom juchúúúú :-D keďže môj panicky strach letieť neutích ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby ešte jedna vec prosím neviete kde by som na nete alebo hocikde inde našla nejakú výraznú bižutériu ku šatám? mám celkom jednoduché šaty tak by som chcela niečo výraznejšie ale nič som tu také nenašla, čo by sa mi páčilo.. hm?
Odpovedať
Profilova fotka
margetakuska - bola si už v obchode v úzkej uličke pri fare, možno by ťa niečo zaujalo...
Odpovedať
zaby a kde kupit do kostola ten nestastny krizik? chcem nejaky moderny....jedna baba tu mala vyrezavany od nejakeho uja a neviem si spomenut na jeho meno :-( neviete???
Odpovedať
http://musinsky.sk/Drevenekrize/index...
Odpovedať
woooow, dakujeeeem :-) ja som tusila ze to bude nieco na M :-) super....
Odpovedať
baby planujete objednavat autobus?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?