Svadba 9.8.2008. Je tu ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte! Niekto s tymto datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak já už konečně sehnala kadeřnici a kosmetičku - jupííííííííí. :-D Byla jsem ji minulý týden vyzkoušet - jako tu kadeřnici - a řekla jsem ji,ať si se mnou dělá co chce, že si sundavám brýle - tudíš stejně nic nevidím - a ona má tím pádem volnou ruku. Dopadlo to tak, že z blondýny se stala čokoládovka :-) Ještě k tomu konečně se setřihem, který se hodí na moje vlnitý vlasy, je to opravdu první kadeřnice, který jsem řekla, že chci změnu a ona to splnila nad mé očekávání do puntíku. Sice mě druhý den nikdo nepoznával, protože mi vlasy obarvila a ještě k tomu narovnala, ale byli z toho všichni vyplesknutý :-D Fakt spokojenost. Tak 24.7. jdu na zkoušku líčení i účesu, tak jsem na to zvědavá, jak to dopadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jak tak vidím, tak se všem daří s přípravami, tak to je dobré :-) Já mám zkoušku účesu a líčení 29.7.2008. Pořád přemýšlím, zda si mám nechat obarvit vlasy, nebo si nechat svou barvu. Nehtíky mi udělají 6.8.2008 a na zdobí mi je až v den svatby. Moc se zvědavá, co kadeřnice a vizážistka se mnou provedou :-)
Odpovedať
hello helloooo.. tak neda mi neprispiet aj sem..vidim baby, ze vsetky ste kludne a vsetko je ako ma byt.. no ja tak striedavo upadam do beznadeje a striedavo si hovorim , ze ci som ja blbec, aby som takto stresovala.. takze prave idem do kozmetiky na cistenie plus dohodnut skusku licenie a tiez cesanie - na tuto cast sa tesim asi najviac. inak mame vsetko aj nic, pretoze teraz sa na mna sypu take tie detialy a to hlavne sa sa stretnut foto, kameramanom, vyzdoba, dj, ziva hudba a nakoniec z toho stvorit nejaky scenar. ah jasne zabudla som farara, a zivu hudbu do kostola - to je dar od mojej maminy... cez vikend som dala dokopy zoznam ludi - takze tych 86 plus poslednych budeme vediet asi den pred - draheho sesterke sa narodili dvojciatka pred mesiacom takze to budu fakt vediet tak natesno, ze ci pridu. smidovad: vies ja sa riadim heslom, ze studna ludskej hluposti je nevycerpatelna, takze sa nad tym zasmej a kasli na kravu - ja uz od urcitej doby sa ani nerozculujem, proste bud zlozim telefon, prip. sa zvrtnem a odidem poznam na to krasne prislovie: Nikdy nesuper s blbcom, stiahne ta na svoju uroven a tam ta prevalcuje svojimi skusenostami! mne naposledy rozculila predavacka v tescu - tak som vylozila cely nakup na pas a ona sa rozculila, ze ci nemozem ist k inemu pasu, vsak tolko ich je prazdych a ona ma stale ludi! som myslela, ze odpadnem, som jej len povedala, ze ak sa jej nepaci jej robota, tak nech ju zmeni a dalej som sa s nou nebavila.. inak ako ti dopadla skola smidovad? a nikolka - malemu uz je lepsie? ako s tym ockom? baby a uz sa faaaakt zacinam tesit.. (asi som schiza - rano som skoro plakala od nervov)
Odpovedať
Profilova fotka
Silvisia: Tak to jsme na tom stejně. Povolí mi nervy a mám co dělat, abych zadržela brek a za chvilku jsem natěšená jak malé děcko :-D Ale asi je to normální. Prostě toho holky máme asi moc ;-) Dneska jedeme za fotografkou, dohodnout se na podrobnostech, tak jsem na to zvědavá...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky silvisia je to dobré, hlavně super že jsme doma. Zatím musí být v klidu, ale udržte skoro dvouleté dítě v klidu :D nesmíme na koupák a tak musíme hlídat aby si tam něco nezanesl, po tom jak mu vytáhli stehy. Za dva týdny jdeme zase do nemocnice na kontrolu. Jinak přípravy u mě nějak zamrzly..nevím totiž co připravovat, už jen ozdoby na auto, to až koncem měsíce, oblech pro ženicha až si udělá čas, no a jinak je to snad už vše. Taky když si představím tu svadbu tak se mi chce brečet,...nemůžu se dočkat, jak se znám, noc před nebudu moct usnout, druhej den budu unavená a na obřadu budu brečet jak malý děcko :D
Odpovedať
Profilova fotka
Uz sa nam to bliiiizi:-) Som statsna, netrpezliva, ale aj napäta zaroven.Pripomina mi to jednu taku tazku skusku na ktoru som sa ucila minimalne 3 mesiace a ked som ju spravila, mala som taky pocit radosti ale aj nicoty-uz je potom?!A co teraz?! Asi to bude nieco podobne aj so svadbou,pol roka sa nahaname, zhaname, obvolavame, vybavujeme a zrazu pride den D a a tak rychlo ubehne, ze si to ani neuvedomime, a bude po vsetkom. Preto baby, uzivajme si tieto pripravy na svadbicku, uz sa nam to nikdy nezopakuje (dufame), treba si vsetko pekne vychutnavat. CARPE DIEM 8-) paa
Odpovedať
Profilova fotka
jojo katooshik :D jinak ahoj holky. Já se už nemůžu dočkat, musíme si to užít od rána od sedmi až do rána do sedmi :D
Odpovedať
Profilova fotka
nicollka: jasná věc. Taky se mooc těším. Snad vše klapne dle plánu. :-)
Odpovedať
Ahoj Holky: tak botky jsem sehnala nádherné v Deichmanovi...fotografa stále nemáme a azčínám být ztoho nerózní...ten co jsem za ním byla chtěl 10 a ještě fotky nic moc...tak ho nechceme...Jo a už mám taky spodní prádlo...je celý sítovaný a drahý mi řkl, jestli není moc průhledný jako kdybych tam měla být v tom spodním prádle a ne v šatech...asi se připravuje už na svatební noc :-D Včera jsem dodělala menu a vše domluvili v restauraci... silvisia: bohžel mě vyrazili ze školy takže dělám opravky v srpnu...štve mě se zase učit... :-( Holky: to vše zvládneme...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak a je to tu. Další jobovka :-( Zjistili jsme, že tu kadeř. a kosmetič. v den D nestíhám, abych za nima jela tak daleko ]-( , čili jsem opět na začátku a sháním nové, někde blíž, které samozřejmě buď jsou v tom termínu na dovolené, nebo už mě nevezmou ;-( Teď jsem dostala kontakt aspoň na kosmetičku, která k lidem jezdí domu a prý by měla být na náš termín volná, tak jsem na to zvědavá. Ale zatím to vypadá, že se asi budu jak česat, tak líčit sama 8-( , což se mi fakt nechce...
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie, urcite este budu volne kozmeticky a kadernicky a to aj tie dobre.Ja som si tieto veci vybavovala tento tyzden a dostala som sa ku kadernicke, o ktorrej som ani nevedela, ze je majsterskou Slovesnka v tvorbe ucesov. Nevesaj hlavu iste este najdes.
Odpovedať
Profilova fotka
katooshik - měla jsi pravdu. Teď mi volala slečna - teda vlastně teď už taky čerstvě paní, že mě nalíčí, k sobě má kadeřnici a jezdí za nevěstami domů, čili to budu mít i bez dojíždění. Dál že mě i obléknou, připraví a upraví doplňky a poradí se vším kolem :-D Já jsem úplně tak šťastná - ale musím to zaťukat, aby se mi to zase nepokazilo: ťuk, ťuk, ťuk x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No vidis, super.Budes ako princezna obskakovana:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak zítra jdu na zkoušku líčení i na zkoušku účesu. Taky si trošku změním image. Budou mi barvit vlasy, tož jsu zvědavá, co z toho vyleze :-)
Odpovedať
ja idem na skúšku účesu v piatok a som teda poriadne zvedavá, čo z toho vylezie ;-) ...a líčenie nejdem skúšať, bude to na ostro, ale hádam to dobre vypáli
Odpovedať
Profilova fotka
:-S :-S :-| začínám vyšilovat a panikařit že se všechno nestihne, nezorganizuje.....stresuju jestli všichni přijedou včas, bude dost jídla, stihnou se nazdobit auta....sakra nervy a to si to mám užívat!!! Asi si ráno dám dva až tři panáčky a bude to :-)))))) ;-) Kurnik hlavně aby bylo pěkně,nemáte nějaké předpovědi počasí...?? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tak včera jsem byla na zkoušce líčení a na zkoušce účesu. Líčení dopadlo super. Kadeřnice mi udělala jemný melír. Můj je z něho nadšený. Zkouška účesu taky dopadla super. Moc se těším na svatbu. :-) Jsem z toho nadšená.
Odpovedať
Profilova fotka
HOlky pomáhá vám ženich v přípravách?Ten můj má na všechno pořád čas, všechno z něj musím páčit, včera jsme se kvůli tomu dost pohádali.....Nechápu to, jinak je spolehlivý, žádný problém.Představte si že se na mě včera díval jako na vola když jsem mu řekla že v tom CD co napálil na obřad, konkrétně v písničce na nastup nevěsty je kaz,CD jakoby "prskne" v jednom monetě,no je to dost slyšet,tak jsem mu říkala ať to vypálí znovu.Udělal šklep a řekl mi proč řeším takové hovadiny..... JAKO JE TOLDE HOVADINA?!?!?! sem myslela že ho zabiju FAKT!!10 minut se mnou o tom diskutoval PROČ je to pro mě tak podstatné....no co mám dělat?!?!?!??! Pak mi řekl že na co svatební noviny že koho to zajímá....jako mám hodně dost nervy, svatbu připravuju sama a včera jsme si opravdu HODNĚ vjeli do vlasů.Co s tím.........?A jak to máte vy? On asi nechápe že prostě pár dnů před svatbou jsou nervy......... :-| :-| ]-(
Odpovedať
nevesta2009 - ja to mám podobnú situáciu ako ty - neviem, čo skôr, kam skôr skočiť, ktoré strettnutie a telefonát vybaviť skôr... a ten môj sa zatiaľ íd e kúpať k vode, akoby sa ani nič nedialo a neorganizovalo... mám z toho dosť napnuté nervy už /ani jeden nápad na oživenie oslavy mi nedal/ mi to pripadá tak, že ja mu len nadiktujem časové údaje a čo má kedy robiť, ale vlastne si príde už na hotové... doteraz som to brala dosť v pohode, no začínam už stresovať, že vlastne nič nemám poriadne pripravené a naša svadba bude úplne o ničom a ĺudia sa nezabavia, ako by som chcela atď.. atď.. uuuf, nech je to už za nami ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Nevesto2009 klid, hlavně si to neber k srdci, to už jsem taky zjistila, že to prostě nemá vůbec smysl! Hoď to za hlavu a dělej si to všechno dál podle sebe a sama nebo s někým, kdo má zájem ti pomoct. My si toho před svatbou nabrali strašně moc. Každý nám říkal, ať se vyprdneme na celkovou rekonstrukci koupelny a tak podobně, ale my né.. No a doplatili jsme na to! Nervy v kýblu, pořád stres, pořád plno práce.Ale už je to za námi. Nějaký hádky před svatbou neberu jako hádky, nervy pracujou a chlapům ještě víc, i když si to kolikrát vůbec nechtějí přiznat. Ten můj mi taky na polovinu věcí řekl, že se na to mám vyprdnout, ale prostě jsem to stejně udělala - bez něj ;-) Hovadina to není, mě by to taky vadilo. Jestli ti to nepřepálí znova, tak si to přepal sama, nebo si někomu řekni! Já to taky tak dělám :-D
Odpovedať
a k tomu mi už 2 týždne opakuje, že by sme si mali nacvičiť nejaký špeciálny prvý tanec.. a furt o tom mele dookola, no ani hudbu ešte žiadnu nenavrhol!! sa to snáď spraví samo nejako.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ZAHARA: my taky právě chceme nějaký ten tanec,dohodli jsme se jak to bude ASi vypadat, já jsem řešila s DJ mixy hudby a když si to poslechl tak řekl že se mu to ale nelíbí že ON NĚCO VYMYSlÍ JINEHO- 10 dnů před svatbou bude vymýšlet jo....samozřejmě nic nevymyslel.Já bych si to podle sebe dělala ale on mi do toho pořád kecá :-) Holky ale fakt mě to dostalo.PAk mi ještě řekl že na co novinyyyy že koho to bude zajímat.....bych ho zabila fakt :-( Ale tak vidím že je to všude stejné :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Můj mi odpočátku řekl, že se velký příprav moc nechce účastnit. Tak já ho informuji, jak přípravy jdou, zda s tím souhlasí a tak. On je spokojený a já svým způsobem taky. Já si příprav docela užívám. To mě baví. Akorát začínají stresovat lidi kolem mě např. moje svědkyně, mamka a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky tak snad už je vše zařízené, jen kytku v pondělí a to se pořád nemůžu rozhodnout, fotky jsem vložila
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky. Včera jsem byla na zkoušce šatů, v salónu jsem si zároveň objednala boty (vel. 39). Paní nejprve přinesla boty - byly mi malé. Krve by se ve mě nedořezal (zaplatila jsem na ně zálohu a specielně se mi objednávaly). Takže nepříjemná atmosféra a šly jsem hledat jiné v mé velikosti. K mému překvapení jsem zjistila, že všechny boty vel. 39 jsou mi dobré, ale boty které paní přinesla, jsou sice v krabici s číslem 39, ale na botě je vel. 6 (což je 38). Nu nic, boty jsme vybraly jiné, dusno jak s tou zálohou (nakonec ok). Boty mám, jdeme zkoušet šaty - vel. 30 (vybírala jsem je 16.5.). Už na věšáku se mi zdály nějaké "zdrclé". Nu, šaty jsem vůbec nedopla (vzadu mi chybělo tak 10 cm) a byly mi krátké - končily u kotníků! Paní na mě hleděla jako že jsem ztloustla (mám stejnou váhu jako 16.5.). Tvrdila mi že zkracované nejsou. Po opět dusné atmosféře a rozpačitých poznámkách se vyjasnilo, že šaty měla přede mnou v červnu na svatbě těhotná japonka! Bodejť by mi sedly, když je komplet přešily na ni! (prsa nula, mrňavá a pupek) Nu nic, ze salónu jsem odešla v slzách, mám přijít ve čtvrtek, kdy budou šaty v původním stavu (tj. vel. 40, dlouhé) a uvidíme co se bude přešívat. Holky, normálně bych to přešla, ale pár dní před svatbou se mnou tak mlátí nervy a hormony a nevím co všechno, že jsem z takovýchtozážitků úplně paf. Jo a máma peče cukroví. Poslední stav je 320 gr. na osobu včetně nemluvňat. A na dědině pečou dál! Ty trouby nechtějí zastavit. Mě z toho picne. Nechápu, kde jsme s Jirkou mohli přijít na to, že se vezmeme. Je to hrůza děs běs a finančně - ani nemluvit! :-(
Odpovedať
Profilova fotka
rommca: juj by mě odvezlo v tom salónu taky jsem včera byla na zkoušce a baba mi asi 10x řekla TY ŠATY SE NESMI ZNIČIT a našpendlila mi je na délku cca 10 cm nad zemí že jako OK ( mám takové volánky poletující ),tak jsem jí řekla že to takhle rozhodně nechci a že to je jejich roziko že se šaty poničí.baba zmlkla kupodivu a našpendlila tak že jsou jen cca 1cm nad zemí.Taky jsem todle období před svatbou podrážděná a to vachrlaté počasí mě taky celkem děsí....Ale tak snad bude pěkně :-)teda BUDE :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj nevěsto vždyť je jasné, že když je roztrháš, tak je zaplatíš (nebo zaplatíš škodu) ale přeci nebudeš chodit v krátkých šatech protože paní má strach, že je roztrháš! Dnes jsem zjistila, že máma koupila krabičky na výslužky - ty nejmenší jsou 25 x 25 x 10 cm (to jsou normální dortovky) a pak ještě větší dortovky, tak zachraňuju situaci že na to koupím aspoň zelené mašle aby to nějak vypadalo :-( A dorty - tak to bude taky kapitola pro sebe. Mámy jsem se ptala jaké mají rozměry abychom na ně zajistili tácy a řekla mi, že dort nemusí být na tácu, že může být na krabici. Tak jsem si říkala jak to asi bude vypadat, až budeme krájet dort na krabici??? Chjo, já vím že se snaží a že toho má moc, ale je to úplně jinak než jsem si představovala.... :-( Dnes jsem si na tu těhotnou japonku vzpomněla v tramvaji a brečela jsem znovu!
Odpovedať
Profilova fotka
já brečela dneska.chjo ;-( Opět nemám kadeřnici. Odlítá mi někam do teplých krajin |-| Dneska jsem obvolala asi 13 kadeřnic a známých a všichni už mají logicky plno nebo jsou na dovolený :-S Já si nedokážu představit, že bych ty moje neposedy měla učesat a upravit sama. Je mi zase do breku, fakt děs, nejvíc jsem se bála, že neseženu kosmetičku a nakonec to nejjednudušší bude to nejsložitější. Úplně mám chuť se nevdat! Pořád si myslím, že mi to přivolal ten pitomý sen, co se mi vrací asi 2 měsíce: Sedím doma oblečená ve svatebním a mám strašně mastný vlasy, pak přijede Honza, řekne mi, že je to dobrý, že přece kvůli vlasům nezrušíme svatbu a pak nic! Prostě se chytneme za ruce a sen končí. Pořád dokola, akorát trochu obměněné prostředí ]-( Já se fakt začínám bát a začínají mi rupat nervy :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Fuha, to je hotova nocna mora. Ale mne sa asi uz pol roka snivaju take sny, ze stale nieco ohladom svadby nestiham, ze nestiham kadernicku, ze posuvame obrad v kostole, ze sme si zmylili kostol, ze tam nikto nepride, alebo, ze ja som zaspala..no des :-. Nakolko som ja velka stresmenka, bala som sa, ze budem hrozne prezivat pripravy na svadbu, podobne, ako vy tu opisujete.No ja som si vytvorila akusi imunitu a vobec mi to nedochadza, ze uz iba 9 dni. To najdolezitejsie mame vybavene a ja vypekam s mamkou kolace, ujmyvam okna, upratujem....Vobec si nepripustam ziaden stres- s milym sme si vysli na piknik a pod. Este nam zopar veci chyba,asle to uz zmakneme.Napriklad dohodnut konkretneho knaza a organistu, zaplatit kostolnicke za vyzdobu, objednat u kvetinarky 2 ikebany, stretnut sa s DJ a dohodnut hudbu, natocit video rande, ist na matriku vypisat zapisnicu, kupit si podprsenku a nocnu koselu a to je snad svetko.Zda sa to vela, ale podla mna pohodicka.Nesmiem sa stresovat, lebo sa mi inak na svadbu vyhodi zo 10 herpesov, haha :-D
Odpovedať
ako vidim, nie som sama, co ma nocne mory ;-) mne sa snivalo, ze som si bola az v den svadby do salonu vyzdvihnut saty a vtedy som zistila, ze su vsetky ich saty papierove, tak som sa rozplakala a sialeno hladala nejake normalne saty z latky, no vtom som zistila, ze je uz o 5 minut styri a ja nestiham vlastnu svadbu o stvrtej... alebo sa mi snivalo, ze moj snubenec mal sestru (v skutocnosti nema sestru) a ta mi v svadobny den moje saty ukradla, obliekla si ich a so svojim frajerom sa pred vsetkymi tvarila, ze je to ich svadba a vsetci im to verili! a ja som len z kuta vykrikovala, ze "toto je ale moja svadba!" ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?