Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
na stránke mojej ZP píšu že do 8 dní.... ale k všetkým zmenám chcú zmenený OP... takže tak.... lentilka, svadobnú dovolenku zatial vyberáme... tiež nejaký last minute jukneme... zatial nemáme ani destináciu.... ale neviem čo bude s pasom... ten urobia do 30 dní... ako to riešiš ty? dáš si urobiť narýchlo, alebo pôjdeš na OP, alebo na starý pas?...
Odpovedať
no tak to potom asi bude tak...ja by som to ale chcela mat vsetko z krku...a keby to slo naraz vybavit, nebolo by to zle...ale kedze ja som aj SZCO tak to mam komplikovanejsie...sakra... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte....ženičky bolo to neskutočné... :-) Všetko bolo úžasné... Som úplne unesená ešte teraz... Bola som taká dojatá plakala som z domu ako ma manžel odobral až do odchodu zo sobáša...no čo už... :-)
Odpovedať
moj brat mal napisany nadherny prihovor pri odobierke...ze tak ako su dvojice Laurel a Hardey, Pat a Mat, Lolek a Bolek, tak teraz vznikla nova dvojica...Misko a Danka....mne sa to taaak pacilo...snazila som sa neplakat lebo to bolo napisane tak aby sme to pochopili, ziadne suche reci....no som nanho hrda... ale v kopstole sa mi straaasne pri prisahe trisol hlas...a ked som Misikovi pozerala do oci a videla som slzy...no nebolo mi vsetko jedno...ale zmakli sme to...som rada
Odpovedať
Profilova fotka
super citam ze ste spokojne :-D dani a co si ochorela hrdlo ci tak? ja idem az zajtra na matriku, co sa tyka svadbonej cesty tak chcem ist tam kde sm,e obaja ako deti radi chodili a to su Vysoke Tatry , ale stale nemame nic konkretne ze kde presne. Liliy veru sme unaveny a este sme to vsetko nerozchodili, kamoska vravela ze ona to mesiac este rozchadzala :-D , tak to bude nejak postupne ;-)
Odpovedať
nevie co sa mi stalo...proste som sa zobudila v nedelu s horuckou 39...faxovala som...horuckovala...neviem...hrdlo v poriadku, nadchu nemam....ale uz je to viacmenej dobre.... inak...mne sa nepacila hudba...ani jedlo mi velmi nechutilo...teda nie zeby bolo hnusne...ale nebolo to jedlo, ze sa naeriem...ale len take...ze nezomriem od hladu.... a vadila mi moja mama, aj to, ze sme museli do pol piatej upratovat... ale o to viac som rada, ze to mame za sebou... inak...ma uniesli....moja polovickla sa na to tak nastvala...no to ste mali vidiet....
Odpovedať
Profilova fotka
uniesli to fakt :-D fu to ma mrzi ze ti bolo zle, ale to su aj nervy, a zataz z toho dna, inak som videla foto to jedno na fb si bola fakt krasssna taky moj typ na nevestu :-D , tak nejak som si ta aj predstavovala ;-) ja nemozem na nic krivo povedat, vsjo bolo nad uroven, a dokonca sme dostali od restiky dar vyzdobu komplet aj stol aj potahy na stolicky vsetko, jedine slzicky perlicky som dala svoje a menovky, tak to co som vyrabala asi hodim na predaj.... ;-) ja som stale este out, lebo zarezavam v skole, je toho moc teraz, a este mi to nedochadza absolutne... moja mama sa drzala az na jednu dve poznamky ale to je uplne nic oproti tomu co dokaze ked chce :-D :-D :-D , a nikto sa z druhej strany nepohadal :-D nastastie co sme sa bali, a chodili pozitivne ohlasy, takze sme boli spokojni a aj ludia boli dani co foto kedy bude viac fotiekkkk som zvedava... dostala si tu moju jednu cez fcb co som posielala??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj mna uniesli,ale v pohode uz som sa potom radsej neprezliekala,aby som bola uz do rána na hostine s hostami...a nikomu to neprislo divne .../Trosku sa nahnevala moj anová mama na ten unos,ale uz je to OK/ ;-)
Odpovedať
tvoju som videla..krasna si bola...kocica.... ja budem mat profi fotky az tak za 3 tyzdne...ale fotenie som si uzivala...az na malickost...skarede pocasie...prsalo na a nebolo dobre svatlo....ale tak hadam to nejak Ludka urobi aby dobre bolo.... no a celu svadbu niekto nieco so mnou riesil...mama po odobierke ked na fotografka chcela fotit tak cely cas revala ako decko tak ani sme sa nepofotili....neviem..cele to bolo...obcas take...omdlete...DJ hral stare hity takze mladez netancovala...a veeelmi malo ludi tancovalo....je mi to teda celkom luto... ale potesili ma byvale kolegyne ktore za mnou prisli do kostola...to som bola fakt dojata...a mnoozstvo kvetov sme dostali....a od jedneho kamosa ako dar let vo vetroni...na to sa tesim ako mala :-D :-D mozno nebudem na samotnu svadbu spominat ako na nieco carovne...ale zato teraz je to fajn...svokra je super...vsade v dome mi robi miesto aby sme mali "svoje"...pokial byvame u nich...a nehadam sa doma s nasimi...takze mne teraz zacal pekny zivot.... len sestra mi chyba =-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ani nejake amaterske foto ako to co je na fcb??? nebude :-( :-| :-N inak to si viem predstavit ako si sa mohla citit, pri takom ked kazdy nieco chce od teba, lebo som to zazila, ale nastastie sa mama drzala a hlavne druha strana, lebo som cakala kadeco... ]-( , ale nastatie... inak som na teba myslela :-D :-D :-D :-D a co to prsalo ???? to fakt :-. my sme mali nadherne take akurat pocasie, sice rano take zamracene, ale potom parada, a ku koncu uz dost dusno, ale to bolo v pohode to sme akurat uz boli v kostole po foteni. Inak to fotenie bola uplna paradicka, jak The model som si pripadala, sme sa smiali lebo mi hovoril kamos co bol fotograf, ze halo si headliner, xixixi ;-)
Odpovedať
no my sme zmokli...ja som tiez cakala kadeco...jedn moja byvala tetka za par dni pred svadbou zastrajala, ze pride do kostola pocas sobasa a urobi tam taky cirkus aky este ludia nezazili...takze si vies predstavit ako som sa asi mohla citit...nic take sa nakoniec nestalo ale pekne ma to postrasilo.... skusim dat amaterske foto...dnes pojdem mozno domov ked stihnem a prestahujem si PC a potom poriesim...mam nieco uz na kluci co fotil sused ale tak bol pripitucky cize je vsetko rozmazane :-D :-D skusim este oslovit jednu kamku ze nech mi posle nieco lebo som sama zvedava ;-) aj ja som myslela na teba...ale fakt... :-N ...ze ako asi vam to ide...ako sa drzite...
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky ja mam par foteciek na FB od kamaratky z konkurencnej stranky, tak ak chcete, tak si ma pridajte a mozte sa pozriet :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej...daj do ip meno...hned ta pridam ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem :-D :-D :-D :-D :-) ;-)
Odpovedať
jake sme my zvedave.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz to tam mate babenky :-)
Odpovedať
jeeeeejj
Odpovedať
aspon vam trosku svietilo slniecko...nam nic...zamracene po cely cas a nakoniec aj dazd :-( ... pristane vam to
Odpovedať
Profilova fotka
Dani, ale aspon vam prsalo stastie, i ked chodit v dazdi nie je bohvieco...sa tesim aj na vase fotecky, my tiez budeme mat az tak o 3 tyzdne
Odpovedať
Profilova fotka
uk ta Hen party je super :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ten nazov ze hen :-D :-D :-D sto bodov
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem :-D to ste mali vidiet ked som tu serpu mala na sebe tu v Trnave, vsetci na mna pozerali a kamka hovori, ze aspon sme stredobodom pozornosti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Inak ste boli krasne nevesticky, sa fakt tesim na viac fotiek :-D
Odpovedať
no a chodit v dazdi a si v kuse drzat saty...to je az nieco...boli cele spinave...cely cas som sa o ne potkynala...maslu ktoru mi tam mali dorobit mi sice dorobili ale nebola pekna a nepouzila som ju... =-) ale ...mame to za sebou...budem radsej spominat na pekne veci a nie na to co nevyslo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj aj ja sa tesim, uk som sa pytala viac krat, ze de budete zit, ci v uk alebo sr, ma to tak zaujima kvoli tomu s tymi jeho rodicmi ze ako co si mi aj pisala ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
No Dani, ja vies ake som mala saty cierne a este mi aj padali no hroza veru...ale co aspon mali vsetci show :-D a Adi, my budeme zatial v UK :-| jeho rodicia sa veeeeelmi zabavili, no ale svokor bol aj protivny tak som mu este aj na svadbe dohovarala, ale tak co uz...nedali nam ziadne prachy uz, lakomci hrozni....
Odpovedať
Profilova fotka
tani inak si to mala krasne premyslene detaili co som sledovala, tak mozu byt radi ze si to tak zorganizovala ]-( inak baby co ako dary ak sa smiem spytat? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no Adi, vies co, mala som premyslene, ale napriklad v hoteli mi nevylozili knihu hosti a spomenula som si na to v nedelu v noci, teda som sa na to zobudila, ze kniha hosti tam nebola ]-( takze total nedostatok, a tak nemam ani spomienky, co si hostia mysleli, som myslela, ze sa mi stratila, ale uz ju nasli a tak si idem zajtra po nu...co sa tyka darov no ja som mala len financne dary, ale zo strany anglanov nic moc veru ]-(
Odpovedať
my sme tiez podostavali peniazky, uteraky, vazy....(niektore take drahe- skoda peniazkov)...let vetronom...kuchynsky robooot...a takeeee.....
Odpovedať
ahojte babulky aj ja vás chcem vidiet... pošlite aj mne na IP menaaaa.... pridám si vas na FB....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?