Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
mne povedali, ze mi poslu sms...ale som zvedava kedy...ona vravela ze netusi kolko to bude trvat :-. ..tak ked to oni netusia...tak ja to ani v pate nemam
Odpovedať
Profilova fotka
sms to fakt :-o :-o :-o :-o :-o umiram
Odpovedať
nooo...pokrok...nielenze si tam dali cakacie listky ...ale uz aj sms vedia posielat :-o
Odpovedať
Profilova fotka
u nas su take listky hadam vsade ale tam neboli ;-) , ale zato 0,5 cm pismom napisane by the way ze kolky si zakupte na poste :-x
Odpovedať
babulky, amatérske fotky už mám na FB... zatial len tam... ;-)
Odpovedať
...a mne sa vymazali z uschovne...takze si ich musim poslat z prace lebo tam ich mam stiahnute...poslem si ich a doma uravim pod win...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale je to komplikovane
Odpovedať
Profilova fotka
lili paradicka :-D aj ja mam uz od piatku doma :-D foto
Odpovedať
Profilova fotka
dani som zvedavvaaaa 8-)
Odpovedať
jooj...neviem tooo....z uschovne sa mi to uz vymazalo, mailom si to neviem poslat lebo je to velke...ma porazi... a ty kde mas foto ...halo...no sup sup
Odpovedať
no babule... kde tie fotky sušíte? sem s nimi... už som zvedko :-)
Odpovedať
ja prave posielam ten subot svokre ale uz 10 minut sa to odosiela do uschovne a este je to len 34%...tak to je suborisko ako svet...davam si zavazok, ze dnes si ich pridam keby aj neviem co bolo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
na ta ne? pridat pridat :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
heppy, ze pridat pridat.........a Ty nic nepridavas.......
Odpovedať
aaanooooo...preeeesneeeee.... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
heppy sa hanbi :-N asi da foto na fcb alebo zasle na mail ;-)
Odpovedať
ved daj sem, nie? ze problem? ci co?
Odpovedať
co hanbi...jako hanbii..nerob sceny ]-( sak krasna si bola...podel sa s nami... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dani po tebe ok ;-)
Odpovedať
no ...prave sa mi doposielal zip do uschovne na mail...pridem domov...otvorim...stiahnem...zmensim formaty...a pridam...teda pokial nebudem v praci do jednej druhej...ale ak pridem skor (co je pravdepodobne lebo milacik v zadnom kancli stuka, ze sa mu nic nechce)...tak pridam...a rano ked vstanes tak hned bez na MS...bude ta tu cakat zaplava mojich fotiek!!!....len tam musim vyvesit aj upozornenie, ze len pre silne zaludky...ja som smiesna na fotkach...ako drobcek z matelka :-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to som zvedavaaaaa, :-D :-D :-D ja zas vyzeram jak kulturista, s vlekym nosom a malyma usama :-o :-N
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak hadam raz ak dame nejaky meeting urobime spolocne foto, budeme coool to je iste :-D 8-) ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, ja stale este nemam foto....my sme sa dnes vratili prave z Prahy bolo uplne super a drahy total uneseny...tak sme sa aspon pokochali na dvojdnovej svadobnej ceste...inak viete co akosi ma ten zivot manzelsky nebavi...neviem ten moj sa tak divno sprava, som z toho nestastna :-|
Odpovedať
ale nieee...co sa deje?
Odpovedať
Profilova fotka
dani som si privstala bo dnes mam narocny den a co vidim nic... :-( ziadna zaplava fotiek ma tu necaka :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
tani mas Ip odomna
Odpovedať
sorka heppy...som o pol druhej zapajala doma PC aby som to urobila lebo som nechcela zbryzgat michalov PC tolkymi fotkami lebo som ich zacala stahovat z uschovne a trvalo by to asi 15 minut...takze si to stiahnem do svojho...cely som si ho zapojila ale nedotiahol mi kabel k stolu...tak som hucala do manzela nech mi nejaky vyrobi ...aj sa mi podarilo ho presvedcit...ale krimpovacky ostali v robote...tak som to po dlhom a narocnom boji musela tak ci tak vzdat :-( to je asi osud ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaj danusik, co inak ako? ja som furt unavena, a teraz mam pocit ze to na me uz sa vybija ta unava :-N
Odpovedať
aaale...dnes tolko prace...a uz sa mi nechce...neviem sa sustredit...ale uz mam aspon aktricku poistenca vymenenu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani nevrava nestiham ani novy obciansky vybavit, mozno v stredu ked su tam do pol siestej ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?